czwartek, 13 czerwca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
paznokcie

Nie wiecie może kto robi ładnie i nie drogo paznokcie metoda akrylowa bądź żelową?;> byłabym wdzięczna za pomoc:)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: paznokcie

ja wiem kto robi paznokcie tu masz numer 510472298

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: paznokcie

a jak ta osoba ma na imie?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: paznokcie

Moja koleżanka robi za 45zl akryle.

..nic nie może przecież wiecznie trwać..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: paznokcie

ten numer to do iwony tanio robi za 40 zl i naprawde warto

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: paznokcie

Ok dzieki za numer skorzystam zapewne;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: paznokcie

ja Odradzam Ci akryle zele czy cokolwiek innego za 40 zl. ja sobie 2 razy robilam. Dziewczyny kupuja sobie gotowe zestwy na allegro wraz z plyta na ktorej jest nauka tejze sztuki. Ale oczywiscie one zapewniaja ze sa po studiach kosmetologicznych. Jesli juz bardzo chcesz sobie zrobic rozejrzyj sie po salonach gdzie maja przystepna cene. Bo jesli niszczyc sobie plytke paznokcia to chociaz niech to bedzie perfekcykjnie zrobione i nie na tydzien.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: paznokcie

JESLI KTOS ROBI PAZNOKCIE TANIO TO NIE ZNACZY ZE MUSZA BYC BEZNADZIEJNE WARTO NAPRAWDE ONA ROBIŁA MOJEJ SIOSTRZE I BARDZO ZADOWOLONA A W NIEKTÓRYCH SALONACH ROBIA DROGO I WYGLADAJA JAK ŁOPATY W PARU MIEJSCACH ROBIŁA WIEC TROCHE WIE

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: paznokcie

powiem tak.. ja robilam paznokcie u znajomej za 40zl i bylam zadowolona dopoki nie zaczely mi odskakiwac:( ale pozniej zrobilam drugi raz tez u jakiejs panny za 40 zl i byla rewelacja lepiej niz w salonie;) niektorzy poprostu moze nie sa gotowni na otworzenie salonu a czasem robia to z pasja i to sie liczy. Jesli ktos sie przylozy do tego i zrobi starannie to cena tak naprawde nie gra roli:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: paznokcie

Ja również polecam Tobie usługi Iwony, robiłam u niej paznokcie już dwa razy i super robi i trzeba przyznać, że bierze bardzo tanio. Paznokcie trzymały mi się naprawdę długo. Uważam, ze nie można kierować się swoim wyborem kosmetyczki pod względem jakiegoś papieru, nawet taka po studiach może g*** zrobić, a takie dziewczyny, które robią paznokcie bez certyfikatów wcale nie są gorsze. Ja napewno będę korzystać z jej usług :) Pozdrawiam:))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: paznokcie

naprawde dlugo czyli ile sie trzymaly??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: paznokcie

ha ha rozgryzłem cię madzia pewnie sama robisz akryle i tamta pacjentka jest dla ciebie konkurencją i dlatego się do niej przypierdalasz
zgadłem ? wiem że tak

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: paznokcie

Jest dużo takich dziewczyn co robią, ale jeśli chcesz na tipsie, no to 3 tygodnie pochodzisz i... Albo się zapowietrzą, albo sama go złamiesz np, przez przypadek (doświadczenie) A na formie dłużej się trzymają i raczej są droższe, bo pracochłoniejsze, choć zależy kto robi, bo czasami i po tygodniu odpadają jak są źle wykonane. Sama osobiście znam kilka dziewczyn, ale czy warto niszczyć płytkę?? Sama kiedyś robiłam i to nic specjalnego, a mam bardzo łamliwe i kruche pazurki, ale 4 miesiące kuracji i mam własne, ładne :-) Ale jak mus to mus :-P Osobiście wolę żele!! :-)

I tak na marginesie "madziusmadzius" <nie znam jej i nigdy jej nie widziałam> nie robi żadnych pazurków etc, bo widziałam nie jedną jej opinię i ona kiedyś też poszukiwała osoby, która robi pazurki i chyba nieciekawie się zakończyło :-P Wystarczy odświeżyć posty z podobnymi tematami :-)

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org