piątek, 17 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Studia w Janskim

Jestem studentka Janskiego. Ze szkoly wyzbyto sie kanclerza, czlowieka, ktory zorganizowal studenckie Juwenalia. W ciagu roku pozbyto sie poprzedniej Rektorki. Mialam zajecia z obecna rektorka, a wczesniej praktyki, gdzie byl calkowity balagan. Czy w innych uczelniach w Lomzy tez tak szybko zmieniaja sie wladze? Czy Janski jest rzeczywiscie najgorsza szkola w miescie? Napiszcie jak jest w innych uczelniach.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Studia w Janskim

to janski ma jeszcze akredytacje?

jedyny prawdziwy jasio :}

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Studia w Janskim

nie wiem jak tam jest bo nigdy nie byłam, ale...
Mam znajomą na 3 roku socjologii studia dzienne, kiedy się z nią nie spotkam narzeka ile to ona ma nauki, ile musi sie uczyć, jak ciężko jest na zaliczeniach itp. To ja niewiele mysląć postanowiłam, że wybiorę się do Jańskiego na zaoczna pedagogikę (w sumie i nie drogo). Kiedy ona się o tym dowiedziała od razu wybiła mi to z głowy i powiedziała, że w jańskim to się tylko jest dla papierka bo niczego nie nauczą :P
ostatecznie nie poszłam ze względu na plan na innych studiach.

To,że z wałdzami tej skzoły dzieje się coś nie tak to słyszałam już w ubiegłym roku. Nie słyszałam, że by gdzieś jeszcze tak było :)
Polityka i tylko polityka.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Studia w Janskim

hmm przykro to pisać , ale w Jańskim niemal od samego początku powstania tej uczelni nie dzieje się tak jak powinno. szkoda, bo szkola miala niezłe możliwości ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Studia w Janskim

Kanclerz chyba nie jest od organizowania juwenaliów i jeśli to jego jedyna zasługa dla uczelni to się nie dziwie, że odpadł.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Studia w Janskim

Moze to prawda, ale nikt do tej pory Juwenaliow nie zrobil w kilkusetletniej historii miasta, bo nikomu się nie chce. Ciekawe kim jest Abcd pewnie kims z wladz szkoly. Podobno uczelnia to prywatne poletko jednej pani.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Studia w Janskim

Ludzie o co ten bój??!! To nie była osoba za ktorą warto łzy wylewać. Mała strata. Nie umiał się odnaleźć a mial na to cały rok. Stracił szansę jego problem. Uczelnia się bez niego nie zawali.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Studia w Janskim

i nie jestem z władz Uczelni. znam tego pana osobiście :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Studia w Janskim

kamila82 nie jestem z władz uczelni, ale zetknąłem się z tym Panem i specjalnego wrażenia na mnie nie zrobił.

Musisz go bardzo cenić skoro założyłaś profil tylko po to żeby się nam poskarżyć na niesprawiedliwy los który go spotkał.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Studia w Janskim

Tu nie chodzi o osobe kanclerza. Zaden w Janskim nie byl kims wybitnym. Chodzi o to co dzieje sie w tej szkole. 2 rektorow w ciagu roku i coraz gorsza opinia. Ten kanclerz to tylko powod do refleksji. Przynajmniej zrobil rzecz, ktorej nikt do tej pory nie zrobil.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Studia w Janskim

To w Łomży są "dobre studia"? Nie wiedziałem...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Studia w Janskim

Jański to szkoła, w której chodzi jedynie o kasę. Tam każdy dba tylko o swój interes.
Juwenalia? na studiach dziennych jest wszystkiego ze 30 osób, które po obowiązkowych zajęciach nie chcą miec nic wspólnego z ta szkołą, więc nie wiem, kto miałby brac udział w tych całych juwenaliach, może zaoczni.
Ta szkoła ma tyle wad, tyle uchybien, że mogłabym pisac o tym cały wieczór. zapytajcie kogokolwiek z dziennych. Nie polecam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Studia w Janskim

zwykle kazdy narzeka na uczelnie w ktorej studiuje. Jak nie na dziekanat to na wykładowców, albo na władze itd. Ja tez narzekalam jak studiowalam bo zawsze znajdzie sie co studentowi nie pasuje. Skonczylam 3 lata temu i dopiero docenilam. I nie tylko pod wzgledem organizacyjnym ale również poziomu nauczania. Uwierzcie mi są duzo gorsze uczelnie! I nikt mi nie powie ze B-stockie uczelnie prywatne lepiej uczą

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Studia w Janskim

mam pytanie.Jestem na 1wszym roku pedagogiki,jak sie tam odbywaja egzaminy?czy jest duzo wkuwania czy taki pic na wode?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Studia w Janskim

pic na wode nie ucz sie i tak cie pchna ;-))

juwenalia w lomzy byly organizowane przez PWSiP a janski sypnal tylko troche hajsem ot i cala ich organizacja ...

glownym sponsorem byl browar lomza to moze im przypisac ta organizacje

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Studia w Janskim

ok dzieki za informacje.a z tymi cwiczeniami to prawda ze jak sie 3opusci to nie dopuszcza do egzaminu?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Studia w Janskim

O Jańskim nie słyszałam wiele dobrego, natomiast wiem jak jest w PWSIP. Mianowicie ciężko. To, że jest to szkoła w Łomży nie oznacza, że wykładowcy folgują, a poziom jest nijaki. Ooo nie ;[ Większość z nich wykłada również w W-wie, B-stoku itd. Zaliczenia, egzaminy - wymagają ogromnej wiedzy. Sami wykładowcy twierdzą, że poziom jest b. wysoki.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org