niedziela, 19 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
skrzynia automat

Mam prosbe czy zna ktos dobrego mechanika od skrzyni biegow automat w Łomży lub okolicach bo mam problem gdy daje wiecej gazu to jest kilkukrotne szarpniecie samochodem i dopiero zmiana biegu nastepuje.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: skrzynia automat

Dod kiedy a atomacie masz biegi z tego co wiem to jest parkowanie ruszenie i i wsteczny jak się nie mylę. ?? he



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: skrzynia automat

Ktoś pisał, że fachman od amerykanców na Poznańskiej czai automaty.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: skrzynia automat

najpierw sprawdz czy masz olej w skrzyni,też tak mialem ,po dolaniu oleju wszystko wrócilo do normy,

TADZIKk

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: skrzynia automat

Sebo19 jak się nie znasz to nie pisz w automacie są biegi jak w każdej skrzynie biegów tyle że pod jednym trybem Drive.Nie ma samochodu który ma tylko jeden bieg.Więc zastanów się a dopiero potem pisz.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: skrzynia automat

Ja naprawiałem skrzynię w passacie u tego gościa 508303085 firma nazywa się Lasvegas na Piłsudzkiego, i jestem zadowolony, a ten na poznańskiej to straszny zdzierca - tak słyszałem

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: skrzynia automat

Nie słuchaj bzdetów z dolewaniem oleju, nowsze skrzynie nie mają wlewów i musi być odpowiedni olej/ taki jak zaleca producęt/, ja posłuchałem o dolewce oleju / zalano mi zwykły olej do automatu/ i robiłem skrzynie, dolewki to rub w golfach z 80 roku

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: skrzynia automat

Sebo19 lol

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: skrzynia automat

Ja polecam Bogdana Kowalskiego z Pisza kom. 502 907 672.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: skrzynia automat

dzieki za rady, dolewanie oleju to wiem ze to glupota, ale gorsza glupote napisal sebo19 o biegach, na na poznanskiej to jest slimak bo sprawdza stan oleju w skrzyni na wylaczonym silniki a podstawa jest sprawdzanie oleju w skrzyni na wlaczonym silniku. olej w silniku to sie zgodze ze na wylaczonym ale w skrzyni to lol, wiec z poznanskiej fachman odpada. sprobuje te pilsudskiego i dzieki

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: skrzynia automat

sebo musisz wrzocic sobie na google skrzynie automatyczne i poczytaj se a do pszodu i do tylu to chodzisz ty i pozycja siad i lezec jeszcze jest u ciebie michal wybierz sie do piszu

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: skrzynia automat

Samko w Rostkach, za miejscowoscia Kosow Lacki. profesjonalnie i szybko

Jeden lubi jak mu cyganie grają, drugi jak mu z butów smierdzi

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: skrzynia automat

Samko w Rostkach, za miejscowoscia Kosow Lacki. profesjonalnie i szybko

Jeden lubi jak mu cyganie grają, drugi jak mu z butów smierdzi

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: skrzynia automat

Rostki złodzieje i nieudacznicy, robili skrzynie u kumpal , skrzynia na 100% mechanicznie była dobra, trzeba było tylko nowe oprogramowanie wgrać, a oni wymyślili że padły sprzęgiełka, jak kolo poprosił o stare części to dali mu sprzęgiełka z 2 różnych aut, a zapłacił 2500, mam jeszcze jednego kolesi którt tam naprawiał Audi a6 już ponad rok czasu jeździ do nich ze skrzynią bo ciągle nie domaga, może są i dobźi w skrzyniach ale do starych golfów i amerykańców z lat 80-90 - nie polecam bardzo.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: skrzynia automat

Juz znalazlem warsztat ktory mi pomoze. miedzy ostrowia a minskiem gdzies jest warsztat ktory zajmuje sie samymi skrzyniami automatami i jest bardzo profesionalny. jutro bede mial adres. tylko najpierw jeszcze zmienie olej i filterek i jak to nie pomoze to tam pojade

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: skrzynia automat

Jak będziesz miał adres to wyślij na email czasami może się przydać

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: skrzynia automat

to wlasnie o Rostki chodzi

Jeden lubi jak mu cyganie grają, drugi jak mu z butów smierdzi

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: skrzynia automat

Mam adres to jest to co hauzer podal

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org