wtorek, 30 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
gdzie usg piersi

Witam wszystkim chce zrobić usg piersi. proszę o opinie gdzie fachowo zrobić. z góry dziękuje

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gdzie usg piersi

Witaj! na pewno na wyszyńskiego.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gdzie usg piersi

w gabinecie przy Okruszku u dr Wenderlicha...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gdzie usg piersi

u mnie, w prywatnym mieszkaniu, robie na lozku usg piersi gratis usg od pasa w dol

zycie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gdzie usg piersi

:D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gdzie usg piersi

hmm, słyszałam że gdzieś w łomży można zrobić usg piersi, brzucha i tarczycy wiecie może gdzie i ile to kosztuje??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gdzie usg piersi

brzucha owszem tez ,5 zł, prywatne mieszkanie

zycie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gdzie usg piersi

I gans znowu zablysnal swoja smietnikowa madroscia.

-.-.-.-.-.- (podpis na urlopie)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gdzie usg piersi

faktycznie usg robia na Wyszynskiego. jest tam wykonywane i usg piersi i tarczycy a takze brzucha. Badanie jest bezpłatne tylko trzeba miec skierowanie i isc wczesniej zajac kolejke bo czesto jest tam sporo ludzi

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gdzie usg piersi

ja polecam wagnera w prywatnym gabinecie na ul.aleja legionów

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gdzie usg piersi

a ile kosztuje takie badanie prywatnie?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gdzie usg piersi

a po co Ci prywatnie-na Wyszynskiego jest bardzo dobry fachowiec,zrobi dokładnie.Wez tylko skierowanie od rodzinnego i idz rano (nie ma az takich kolejek) powodzenia:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gdzie usg piersi

jesli chcesz zrobic bardzo dokladne z opisem to tylko u dr wagnera na przeciwko jednostki wojskowej w domu prywatnym badanie kosztuje 80 zl bardzo dobry lekarz wszystko dokladnie omawia polecam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gdzie usg piersi

Na wyszyńskiego też jest b.dobry specjalista.I robi badanie bezpłatnie(potrzebne tylko skierowanie).Robiłam jakiś czas temu usg tarczycy w innym gab. i niby wszystko w porządku.Zdrowa jak ryba.Poszłam na wyszyńskiego i wyszło,że guzowata..:( A to już jest poważny problem.Leczę się z tego powodu i rzeczywiście czuję się lepiej.Więc polecam,bo to dobry scecjalista.Gdyby nie on to zapewne dalej myślałabym że jestem zdrowa..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gdzie usg piersi

Ja ostatnio z żoną jechałem do Warszawy do krajmed - http://krajmed.pl/badania-usg/, to ważne badanie, więc lepiej je wykonywać w dobrym miejscu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gdzie usg piersi

Pani Dr. Grażyna Nierodzińska w Eskulapie na Piłsudskiego jest expertem w tym. Znajomej w Instytucie Onkologii w W-wie nic nie wykryto a tu przyjechała i wyszedł rak nerki jak koń.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gdzie usg piersi

Franio11,ale ta pani robi te usg prywatnie?Jaki jest koszt?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gdzie usg piersi

Tak sobie myślę, że jeżeli chodzi o tego rodzaju badania, faktycznie warto wybierać dobre ośrodki i porównać wyniki. Przykładowo jeżeli o Warszawę chodzi, tam bez wątpienia dobrym pomysłem będzie odwiedzenie Gabinetu USG http://www.gabinetusg.com.pl/ . Można tam bowiem wykonać diagnostykę w zakresie różnych partii ciała, w tym chociażby piersi, jamy brzusznej czy tarczycy, a nowoczesny sprzęt taki jak aparat USG LOGIQ P 6 z opcją kardiologiczną zapewnia o dużej dokładności badań.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gdzie usg piersi

A poza usg jakie badania robicie? Badacie się w domu? Samobadanie jest chyba najważniejsze, koniecznie trzeba je wykonywać co miesiąc, to w razie czego ewentualne zmiany da się szybko wykryć. Ja się badam dodatkowo też brasterem, on wykrywa bardzo wczesne zmiany, takie takie maleńkie jak ziarnko pieprzu.

pozdrawiam :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gdzie usg piersi

Mój szwagier ma maszynę i nieraz przyjmuje po godzinach:10 zł za godzinę liczy.




Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org