piątek, 17 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Jaki palmtop?

Witam forumowiczów.Mam mały dylemat,mianowicie zastanawiam się nad zakupem palmtopa.Wymagam od niego funkcji telefonu,instalacji gps-u,odtwarzania muzyki, sporadycznie do jakichś gier. Szukałem na allegro i zainteresował mnie model HP IPAQ H6340 jako że jest niedrogi(można kupić za niecałe 400zł) ale niewiem czy spełni moje oczekiwania. Może ktoś z Was mógłby mi doradzić czy tenże model warto kupić.Z góry serdecznie dziękuję za wszelką pomoc.

Pozdawiam-Łukasz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jaki palmtop?

Po pierwsze palmtop to nie telefon :) kup smartfona na WM6 Asus lub HTC koszt okolo 1000 za asusa, a za 400 to se kup szarego mydla i se d*** umyj

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jaki palmtop?

Kup sobie MIO P360 - niema telefonu ale do nawigacji wystarczy a i w gry sobie pograsz.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jaki palmtop?

Mam palmptopa Mio P560 i jestem z niego zadowlony, funkcja gps, gry, wifi, podczerwien, i innne przeydatne rzeczy cena to 900zł

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jaki palmtop?

Kup se SPV M650 bedziesz miał i telefon i nawigacje , wifi ,windowsa, Ofice i duzo bajerów czyli winampa odtwarzacz flmów

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jaki palmtop?

jak brac t tylko ASUSA p750. Asus robi najlepsze palmtopy. mimo ze nie reklamuje sie tak bardzo jak inne firmy to jest na 1 miejscu. Mozna zastanawiac sie rozniez nad HTC - tez dobra firma. o Mio i innych SPV zapomnij. A SPV to juz najgorsze co moze byc (wiocha sie itp) nie polecam SPV.
Jak chcesz kupic cos do 400zl to kup juz P526 z WM5 i styknie :D dobry procek troche ramu ma i dziala jak ta lala :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jaki palmtop?

Dzięki bardzo za pomoc.kamila 23 dlaczego mówisz że nie nadaje się on jako telefon?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jaki palmtop?

SE P990i, SE P1

Doszedłem do konkluzji iż ewenement jest ewidentnym paradoksem konstruktywnej rekapitulacji skolidowanej na adekwatnych arkanach pryncypialnej dystrybucji.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jaki palmtop?

Dlaczego palm nie sprawdza się jako telefon?Przeciez posiad taka funkcję

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jaki palmtop?

a telefon który robi zdjęcia w VGA też uznasz za aparat?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jaki palmtop?

W sumie to nie ale kiedyś nawet taki był ok.Zresztą mi aparat nie jest potrzebny. Chodzi mi o navi, w coś pograć,skorzystac z netu wifi,i nieraz zadzwonić

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jaki palmtop?

iPhone, coś z Nokii serii N*/Nokia 8600 Luna, HTC

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jaki palmtop?

>Autor: meandyou (---.elomza.pl)
>Data: 28-08-08 11:05Mozna zastanawiac sie rozniez nad HTC - tez dobra >firma. o Mio i innych SPV zapomnij. A SPV to juz najgorsze co moze byc >(wiocha sie itp) nie polecam SPV.

tak sie sklada, expercie, ze wiekszosc smartfonow z oferty SPV jest produkcji Qtek ktore sa tez sprzedawane pod marka HTC.

--
tomek w.

\"Rzuciłem myśl, że cokolwiek mi się należy\"

\"Żeby mi się chcialo tak, jak mi sie nie chce\"




Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org