czwartek, 02 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
III LO

witam we wrześniu zaczynam 3 klasę gimnazjum i zaczynam się zastanawiac gdzie iśc do liceum (technikum nie wchodzi w grę) najbardziej mnie interesuje III LO może ktoś (najlepiej uczeń) opisac tą szkołę czy opłaca się tam iśc czy poziom nauczania stoi na dobrym poziomie itd.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: III LO

Jak chcesz się czegoś nauczyć nie idź tam xD
Zdać tam można bez problemu bez żadnej nauki i książek .
Ale jest kilka wyjątków ^^ Trafisz na złych nauczycieli ...masz lipę :)
Ale ogólnie bez nauki lece na 3 i 4 ,nie jest źle.

Siema ,gracie w csa nie na steamie? 192.58.232.90:27015 - to cos dla was;]

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: III LO

he, do szkoły filmowej?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: III LO

Dobra szkoła, świetna atmosfera. Po niej zdasz mature bez problemu. Jak wpadniesz na dobrych nauczycieli to bedziesz przez długie lata wspominac chwile w trzecim;p

P S Uważaj na PUMBE!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: III LO

Jak się dobrze uczusz to idź do 3 albo do 2 a źli nauczyciele to są w kazdej szkole.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: III LO

a co sądzicie o I ??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: III LO

Co do 3 LO :] Zobaczymy jak bedzie :P zaczynam nauke tam juz za tydzien :) Mam nadzieje, ze te 3 lata beda OK :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: III LO

a moim zdaniem, w 3lo najłatwiej się dostać, ale najtrudniej utrzymać :].

...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: III LO

Najtrudniej utrzymać buhhahaha, jak masz jakies sensowne perspektywy na przyszlosc to tylko I lub II.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: III LO

"Czy poziom nauczania stoi na dobrym poziomie"


Myślę, że dla Ciebie za wysoki

Doszedłem do konkluzji iż ewenement jest ewidentnym paradoksem konstruktywnej rekapitulacji skolidowanej na adekwatnych arkanach pryncypialnej dystrybucji.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: III LO

hahaha
uczylam sie w 3 i co?? nic sie tam nie nauczylam co moge dzis wykorzystac nic! z koleji do matury przygotowywalam sie sama i zdalam na panstwowa uczelnie, wiec jak chcesz isc do porzadnego liecum to nie idz tam i naprawde nie znam osoby ktora by sie cieszyla po wyborze tej szkoly. w szczegolnosci pumba jest wredna baba i niestety przez nia ta szkola wiele traci naprawde. i nikt mi nie powie ze nie mam racji
radze ci nie idz do tej szkoly!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: III LO

Ja kończyłem I LO, ale już kilka lat temu (jeszcze za poprzedniego dyrektora, nauka trwała 4 lata). Szkołę wspominam bardzo dobrze, nauczycieli też. Na poziom też nie można narzekać, 95% mojej klasy dostało się na dobre uczelnie, dobre kierunki. Z tym, że po reformie mogło się dużo zmienić,ale tego już nie wiem.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: III LO

ale wszystkich do I i II nie przyjmą. Nie bądźcie tacy mądrzy :].

...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: III LO

III LO, idzie tam większość osób, co nie dostały się do I, lub II. W III LO zawsze zostają wolne miejsca. Dziś, z perspektywy czasu osobiście żałuję, że wybrałam III, a nie I LO. Co do poziomu to zależy od nauczyciela i od Twojego podejścia do przedmiotu. Fakultety są, ale ja sama się przygotowywałam do matury. Jak już chcesz iść to klasa biol - chem, ewentualnie językowa.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: III LO

hm, nie sadzicie chyba ze ktos kto jest w gimnazjum ma już w głowie plan na zycie, wie, co (i czy w ogóle!) chce studiowac,gdzie pracować etc.

MOżna iśc do 1 (uznajmy,ze pod względem merytorycznym nr 1w Łomży) i po maturze nie dostać sie na zadne studia dzienne, a mozna isc do innej szkoły (niewazne czy liceum czy technikum) i po jej skończeniu studiować prawo na uw albo nie wiem co tam jeszcze.

Osobiście polecam III:) (najlepiej mat-inf,mat-fiz), a początki są zawsze najtrudniejsze, więc nie ma co ....ogniem:D,cos o tym wiem:)

A to, do czego w zyciu dojdziesz, zalezy od ciebie i od twojej determinacji, wiec nie wazne czy 3,2,1 czy zero;p

p.s.pozdro Angel;)

Życie składa się z czynów a nie z pragnień;]

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: III LO

"Dobra szkoła, świetna atmosfera. Po niej zdasz mature bez problemu. "


I to jest wielki problem polskiej oświaty! Że teraz szkoła w cale nie przygotowuje do studiów, tylko DO MATURY. I co? Maturę zdaje każdy, ale ile osób kończy potem DOBRE uczelnie? No właśnie.......

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: III LO

dajcie spokuj teraz po zawodówce dostaniesz lepsza prace i to bardzo dobrze płatną a z mgr. robisz za grosze teraz potrzebne są rece do pracy a nie naukowcy.znam przypadki i po studiach pracy nie mają a jak mają to bardzo słaba. kiedys LO sie opylało teraz to głupota. i sam zrobiłem wielki błąd. pozdro

:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: III LO

jak najbardziej polecam Ci tę szkołę!!! Uczyłam się w 3 lo w klasie o profilu biol-chem, skończyłam AWF w Warszawie, miałam na tej uczelni stypendium naukowe, a teraz sama uczę, co prawda nie w tej szkole, ale zawsze miło wspominam spędzone tam chwile.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: III LO

Autor: master398 (---.lom.vectranet.pl)
Najtrudniej utrzymać buhhahaha, jak masz jakies sensowne perspektywy na przyszlosc to tylko I lub II.


Hahaha, ja ani po I, ani po II, ani po III mam pewnie lepsze perspektywy niż Ty. i gów*o prawda że ważne jest jaką szkołę się kończy. W życiu bardziej przydają się: znajomości i wiedza praktyczna(nie mylić wiedzy której uczą w szkołach)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: III LO

a jak z Katolikiem?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: III LO

szczerze?? jaka szkole sie nie wybierze to zawsze sie bedzie narzekac, potem z perspektywy czasu mozna okreslic czy ta szkola byla dla mnie dobra czy zla. dla mnie 3 pod wzgledem nauki i podejscia do ucznia byl ch.... ale pod wzgledem poznanych ludzi po prostu zaj.... :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: III LO

lamalia zgadzam się z Toba całkowicie :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: III LO

Zarówno uczniowie jak i nauczyciele w każdej szkole są i dobrzy i źli . Wszyscy są ludźmi i nigdzie nie jest idealnie . Ja w każdym razie z perspektywy czasu bardzo dobrze wspominam trzeci . Żeby dobrze zdać maturę, to wszędzie trzeba się uczyć .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: III LO

też nie polecam III LO. Może Ekonom? np. klasa językowa czy też biol-chemia..

Po pierwsze wydeptuj własną ścieżke. Idź swoją drogą zamiast naśladować reszte.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: III LO

ekonom mnie nie interesuje. a co tego żeby reszty nie naśladowac to ten temat założyłem głównie dlatego żeby zapoznac sie z opiniami uczniów. dobrze wiedziec w jakie bagno się pakuje. Bo chyba nikt kto sie wypowiadał w tym temacie nie myślał że ja będę się przy wyborze szkoły kierował radami anonimowych użytkowników, których nie znam i pownie nigdy nie poznam:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: III LO

Helena:
Żeby dobrze zdać maturę, to wszędzie trzeba się uczyć .


ta jasne. matura na poziomie intelektualnym 14 latka. jak ktoś dorósł do tego poziomu wiedzy to nie będzie musiał się nigdzie uczyć. A zarobić te 30% można z palcem w siedzeniu. Dziesiątki klasówek sprawiało wiecej problemów niż ten egzamin ponoć dojrzałości

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org