czwartek, 02 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Basen będzie niebieski

Jeszcze jeden brodzik w mieście. Jeszcze jedna inwestycja przydatna psu na budę. Czemu w Łomzy nie można wybudować czegoś, co można by przełożyć na sport? Mamy halę "olimpijczyków" na której nie można rozgrywać międzynarodowych zawodów. Mieliśmy "super" basen przy ILO. I "alegancki" przy SP 10. mamy extra stadion przy ul. Zjazd. "Aleganckie" boisko przy SP5. A jedyna olimpijka z łomżyńskiego mieszka w Jakaci - ironia losu? Dlaczego w tym mieście wszystko robi się półśrodkami? Nie można czegoś zrobiś raz, a dobrze? A nie po łebkach (sorrki po sroczyńskiemu)?

ściemka wszystkim

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Basen będzie niebieski

Moim zdaniem basen jest za płytki, 1,2 m do 1,8 m : / w Zambrowie jest od 1,4 m do 1,9 i jest w miarę dobrze, aczkolwiek przydał by się głębszy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Basen będzie niebieski

"Jeszcze jeden brodzik w mieście."

A jaki ty byś chciał basen? Może zaraz olimpijski? Tylko ciekawe kogo by było stać na jego utrzymanie i korzystanie z niego. Zobacz sobie ile kosztuję bilet na basen warszawianka w Warszawie, albo do gołębiewskiego w Mikołajkach. Ile osób w Łomży stać by było na chodzenie REGULARNE na takie baseny (a nie raz na pół roku od świeta)?

"Moim zdaniem basen jest za płytki, 1,2 m do 1,8 m : "

Przy 1,2 da się pływać bez problemu nie wiem w czym problem.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Basen będzie niebieski

Jasne, a po co lepszy stadiona na tą II ligie . . .

------------------------------------------------------
Pzdr. dla normalnych.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Basen będzie niebieski

Proponuje utworzyc sekcje sportowa skokow do wody zlozona z pomyslodawcow niebieskiego basenu.

ściemka wszystkim

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Basen będzie niebieski

wam to ciężko dogodzić, nie budują basenu - źle, budują basen - też źle bo za mały, za płytki,a jak już go zbudują to pewnie będzie, że bilety za drogie, ogarnijcie się troche ludzie, na tym forum trzeba by było stworzyć specjalny dział dla narzekających, tam byście mogli od rana do wieczora pisać jak to jest źle



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Basen będzie niebieski

Nie no luz, dobrze że będzie, myślę że pojawi się ostra konkurencja między Łomża a Zambrowem, ponieważ dużo osób jeździ właśnie na basen do Zambrowa z Łomży : ) m.in Ja :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Basen będzie niebieski

Czuubek ty jesteś jakiś dziwny. To dobrze że w mieście powstaje nowy basaen. i moim zdaniem jest on w sam raz na łomże. Ale ludzie potrafia tylko narzekać i nigdy nie doceniają tego że ktoś chce coś dla was zrobić. A później bedziesz chodził na ten basen i mówił jaki on jest wspaniały. i niemów że tak nie będzie. Kto jest tego samego zdania co ja. niech pisze. POZDRO

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Basen będzie niebieski

Czubek ma rację. Jest zasada: "nie stać mnie na tani garnitur".
I dlatego jeżeli wydajemy pieniadze to powinniśmy sie zastanowić i wydać raz a dobrze.

A dla tych wszystkich co piszą :" wybudują nam", to powiem, ze "oni" łaski nie robią . Za to biora pieniadze co miesiąc i ze swoich prywatnych to tez tego nie budują. A jak nie bedzie na utrzymanie pełnowymiarowej pływalni to diety i pensje niech sobie obnizą. Nie potrafią ściągnąć inwestorów, ani stworzyć warunków do rozwoju biznesu to i na takie pensje nie zasługują .
Mniejsze miejscowości od Łomzy maja pływalnie i jakoś sobie radzą( i nie tylko pływalnie)

Uwaga!!! nabity :)))))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Basen będzie niebieski

DaroPL bo jestem czuubek, dlaczego mamy miec w Lomzy pol srodki? Pol basenu, pol stadionu, pol ulicy........ Czemu w Lomzy nie zrobi sie czegos naprawde ekstra, co by do miasta sciagalo ludzi (tak jak chociazby do Zambrowa). Tak cieszmy sie z tego co mamy, ale to jest zacofanie.
Zrobmy cos takiego jak wesole miasteczko w Blackpool, grodzisko nad Narwia (watpie zeby powstalo, bo nie maja w tym interesu lokalni bissnes(CBS)mani), Disneyland....., cos jednego, a extra, a nie polbasen. Cos co by w Polsce bylo slychac.
DaroPL - ty jestes dziwny. Bez ambicji.

ściemka wszystkim

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Basen będzie niebieski

czuubek z toba wodki naweselu bym sie nawet nie napil !!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Basen będzie niebieski

FIN no nie dal bys rady, ja nie pije pol litra

ściemka wszystkim

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Basen będzie niebieski

pytasz się czuubek czemu mamy mieć pół stadionu? a powiedz na jaką cholere Łomży potrzebny duży stadion? żeby świecił pustkami? wczoraj na meczu było z 500 osób, nawet na naszym obecnie małym stadionie wyglądało to żałośnie,wybudują nową główną trybune na powiedzmy 2,5 tys do tego dochodzi 1,5 tys na trybunie od rzeki i w zupełności wystarczy.Jak tak chcecie w Łomży super extra stadionu to najpierw zapełnijcie ten obecny Wy wielcy ''kibice''.....



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Basen będzie niebieski

"Mniejsze miejscowości od Łomzy maja pływalnie i jakoś sobie radzą( i nie tylko pływalnie)"

No dobrze jakie mają te pływalnie? Pokaż mi miejscowość mniejszą od Łomży, która może się pochwalić basenem olimpijskim (skora dla czuubka basen 25 metrów to pól basen). Po za tym byłeś kiedyś na basenie 50 metrowym? Polecam wizytę na warszawiancę i zobaczenie jak sobie ludzię z tymi 50 metrami radzą.


"A jak nie bedzie na utrzymanie pełnowymiarowej pływalni to diety i pensje niech sobie obnizą."

Pewna miejscowość w Polsce tak jak Łomża chcę wybudować basen. Postanowiono dzięki wykorzystaniu ppp zbudować zespół basenów (baseny krytę, ogromny basen na powietrzu, bardzo rozbudowana część "rozrywkowa", wellnes & spa,itd.) - słowem to co się większości Łomżyniakom marzy.
Biorąc pod uwagę samą część basenową, koszt jej utrzymania oszacowano na 1,5mln zł miesięcznie. Policz sobie ile by trzeba sprzedać biletów, aby choć częśc tych kosztów się zwróciła i spójrz na to co ci wyjdzie w kontekście tego ile osób mieszka w Łomży i okolicy.
Jak na razie miejsowośc ta ciągle jest na etapie szukania pieniędzy i inwestora do wybudowania tego basenu. A budowa według planów miała zacząc się już w 2009 roku. No ale oni będą mieli porządny basen, a nie jakieś pół basenu. Ciekawe tylko kiedy?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Basen będzie niebieski

daleko nie szukać. Kolno, Wys Maz, Zambrów. Oni nie mają wiekszych. Ale to my ich gonimy i staramy się dobic do ich poziomu. Dawne miasto wojewódzki próbuje sprostać okolicznym miasteczkom. Dosłownie kiła i mogił.
Czuubek, nie zrażaj się, ja bym z Tobą cysternę wypił.)))))

..i król i pionek po skończonej partii wracają do tego samego pudełka.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Basen będzie niebieski

stefanek1 i jak cie nie lubic. Ale na pol cysterny sie nie zgadzam.

ściemka wszystkim

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Basen będzie niebieski

ludzie, cieszmy sie że w ogóle będzie ten basen!!!! Więcej optymizmu. to znaczy że prezydenci i rada miasta w końcu sie do czegoś wzięli. szkoda że tak późno. Ale brawo.... Kurde ale jeszcze nie ma wyłonionego wykonawcy inwestycji.....to może potrwać. I obiecany koniec 2010...może się znów przedłożyć.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Basen będzie niebieski

Nigdzie nie napisalem, ze w Lomzy ma byc stadion na miare stadionu w Chorzowie. Napislem pol basen, bo mam 201 cm wzrostu, "dobrze" plywam (o ile sa ludzie, ktorzy dobrze plywaja), kocham nurkowac (takich w Lomzy jest wiecej - PATRZ PODWODNY JELEN) i co ja w niebieskim basenie mam robic? Nogi moczyc?

ściemka wszystkim

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Basen będzie niebieski

Prusak, należy się cieszyć, że człowiek żyje i jeszcze dupsko ciąga. Taki basen to przecież fanaberie.
Kanapka z ,,cwaniakiem,, w gazetę i rano do roboty zapier....ć.))

..i król i pionek po skończonej partii wracają do tego samego pudełka.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Basen będzie niebieski

a mi się wydaje że to nie prezydent a dyrekcja pg 1 się postarała...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Basen będzie niebieski

najważniejsze, że basen będzie niebieski.....................!!!

gośka17

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Basen będzie niebieski

JA tam bardzo sie ciesze ze wreszcie bedzie ten basen u nas w Łomży- juz nie bede musiala jezdzic do Zambrowa i tracic czas na dojazd,mimo ze to nie daleko,ale zawsze cos, wole te pół godziny posiedziec sobie dodatkowo w wodzie. Fajnie tez by bylo gdyby pomysleli tez o saunie...super!!!!


Oby tylko Prezydenci nie nawalili!!!!!- co sie czesto zdarza, he!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Basen będzie niebieski

A jak nie niebieski, to papieski :))))) Oj, pokropi się i będzie git.


I jeszcze wybrzeze Narwi zagospodarują, nie wiem kiedy, ale zagospodarują, oooooooooo :)))))))))))

Uwaga!!! nabity :)))))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Basen będzie niebieski

strzel
se
w
ten
pusty
łeb
rewolwer
politykierku
popapraniec
z
ciebie
wielki

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Basen będzie niebieski

Szuja - bolą niektóre tematy coooooooo??
Oj bolą, błaźnie ratuszowy :))))). Może jak sie wszystko prawidłowo zakręci, to i odpowiedzialność będzie. Pudło przeraża- rozumiem :)))) Pierdzenie w pasiaki mało interesujace :)))) . Ale przyjdzie taki dzień , ze bedzie trzeba beknąć.
Stąd ta agresja.
O cholera zapomniałem, ze z tobą nie rozmawiam. Na drzewo pajacu

Uwaga!!! nabity :)))))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Basen będzie niebieski

"a mi się wydaje że to nie prezydent a dyrekcja pg 1 się postarała..."

A jakie są tu zasługi dyrekcji? Basen ma już 10, halę sportową 9, dlatego teraz padło na 1.

" Napislem pol basen, bo mam 201 cm wzrostu, "dobrze" plywam (o ile sa ludzie, ktorzy dobrze plywaja), kocham nurkowac (takich w Lomzy jest wiecej - PATRZ PODWODNY JELEN) i co ja w niebieskim basenie mam robic? Nogi moczyc?"

Basen służy do pływania a nie nurkowania, a do tego nawet przy twoim wzroście 1,2m wystarczy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Basen będzie niebieski

W ten głupi łeb se strzel rewolwer...

Ja pisząc na forum krytykuję głupotę i tendencyjność twoich wypowiedzi. Jak czytam twoje posty to wszystkie atakują ratusz i prezydencję. Wniosek prosty- alboś ty rodzina Głaza albo Borysewicza. A że poziom twoich postów jest adekwatny do poziomu twojego rozumku to nie mogę się oprzeć aby twojej głowy z własną du.pą nie porównać.
I jakoś wiele ci do mojej du.py brakuje.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Basen będzie niebieski

A basen super że będzie - nawet jak ma być niebieski.
I co dwa baseny to nie jeden.

I dla krytykantów - w basenie się pływa, a nie brodzi, chodzi, czy plotkuje. Dobrym miejscem do plotek jest sauna i jakuzzi.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org