czwartek, 02 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Giełda staroci

Doszły do mnie informacje, że w Łomży organizowane są giełdy staroci. Podobno na fortach. Niestety nic nie mogę znaleźć w internecie. Proszę o jakieś info.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Giełda staroci

Nie wiem jak na fortach, ale w kazda pierwsza niedziele miesiaca gielda staroci jest w Kiermusach. Naprawde warto tam jechac.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Giełda staroci

W okresie letnim w każdą trzecią niedzielę także. Uważać trzeba bo można nabyć starocie na którego materiał jeszcze przed rokiem szumiał w lesie swymi konarami.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Giełda staroci

...szumiał w Chinach oczywiście! :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Giełda staroci

Giełda jest na fortach w Piątnicy tam gdzie muzeum i strzelnica. Odbywa się w każdą trzecią niedzielę miesiąca.

Kiermusy w okresie letnim to masakra. Ceny pod "warszawkę", towary także. Można tam coś trafić, ale trzeba mieć niezłego fuksa, do tego być dość wcześnie rano.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org