czwartek, 02 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Akcja krwiodawca !!!!!!

W niedzielę (24 sierpnia) okazję do zostania krwiodawca będą mieli mieszkańcy Kraski. Specjalny ambulans Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa zaparkuje w pobliżu kościoła pw. NMP Częstochowskiej. To tu odbędzie się parafialny festyn. Krew będzie można oddawać w godzinach 14.00 – 17.00

..... a w Łomży tylko do godziny 15, ostatecznie do 16, co za niesprawiedliwość!!! Jak mam z tego skorzystać skoro pracuję do 16-ej i nie mam możliwości zwolnienia sie, nikt o tym nie pomyślał???? Jestem oburzona, a tu w/w informacja do godziny 17-ej i to w niedziele!!!
Czy ktoś może przedłużyć tą godzinkę???



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Akcja krwiodawca !!!!!!

czy Kraska jest na końcu świata?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Akcja krwiodawca !!!!!!

nie jest na koncu swiata, ale tez nie mam zamiaru z wywieszonym jezykiem biec po to co pod reka mam, chyba logiczne, rynek mam rzut beretem od domu.....





Każdy szuka lepszej drogi.....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Akcja krwiodawca !!!!!!

Krew można oddać codziennie w Regionalnym Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa SPZOZ w Białymstoku - Oddział w Łomży, al. Piłsudskiego 11.
W dniu oddania krwi przysługuje ustawowo dzień wolny.

-----------------------------------
Uważam, że należy opodatkować wszystkich, którzy stoją w wodzie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Akcja krwiodawca !!!!!!

krew jest potrzebna aleeeeeeee! dla potrzebujacych A NIE NA SPRZEDAZ!!!!!!!!!!! NIE WIEM ,CZY KTOS WIE ,ZE panstwo polskie handluje i ciagnie z tego niezle zyski a przykladem jest tzw. fabryka osocza krwi.Nie jeden artykul czytalam na podlosc Polski w postepowaniu w tym temacie.NA HANDEL NIE ODDAM ANI KROPLI!!!!!!!

bagrmosen

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org