czwartek, 02 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
coś niedobrego na trasie 61 od ostrołęki

dwie karetki na sygnale w kierunku miastkowa i za chwile z powrotem do łomży o 9 .00



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: coś niedobrego na trasie 61 od ostrołęki

czy ktoś wie co tam się stało

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: coś niedobrego na trasie 61 od ostrołęki

zapewne "coś niedobrego".....lol,a to się narobiło.....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: coś niedobrego na trasie 61 od ostrołęki

coś dziwnego spadło z nieba i zrobiło duży krater a dookoła porozsypywało czegoś podobnego do lodu

.. tak mi się wydaje

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: coś niedobrego na trasie 61 od ostrołęki

ufo wylądowało w Rydzewie,hehehehehe

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: coś niedobrego na trasie 61 od ostrołęki

zawsze sie cos dzieje na tej trasie musialo sie cos stac bo dawno jakiejs kraksy nie bylo

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: coś niedobrego na trasie 61 od ostrołęki

ktoś wie co tam sie dokładnie stało ? ?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: coś niedobrego na trasie 61 od ostrołęki

tak ktoś wie co sie stało, cicnciak wylądował na słupie w miastkowie. mamy takie piekne drogi ze wystają studzienki sciekowe na drodze prawdopodobnie w to udezył, dachował a na koniec wylądował na słupie, ale z tego co wiem nie ma ofiar smiertelnych (ze tak ładnie powiem ;p )

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: coś niedobrego na trasie 61 od ostrołęki

kastulka akurat ta droga jest w dobrej jakosci studzienki wystaja bo bedzie kladziona nastepna warstwa asfaltu jak bys nie wiedziala cala droga do miastkowa jest w remoncie wiec nie wiem jak kierowaca tego malenstwa mogl wjechac na sudzienke jak nawet tiry sie mieszcza w szerokosci drogi i nie zaczepiaja.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: coś niedobrego na trasie 61 od ostrołęki

powiem ci tak ze ja takze spokojnie sie tam mieszcze nie wiem jakim cudem on najechał na to moim osobistym zdaniem to było niedostosowanie predkosci do warunków na drodze. a teraz co do drogi to nie jest to najlepsza jakosc drogi (chodzi mi o ciągłe górki i dołki na drodze) choc fakt dopiero ją robio i udosanalają ale dlaczego za miastkowem a dokłądnie za gałkówką jest stara droga, kawałek nowe taka smieszna górka potem znów stary asfalt i znów nowy w drogoszewie????

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: coś niedobrego na trasie 61 od ostrołęki

logic86 jeśli droga do Ostrołęki według Ciebie jest dobra to proszę nie oglądaj więcej bajek i nie czytaj książek o tematyce fantastycznej.Śmiech na sali.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: coś niedobrego na trasie 61 od ostrołęki

nula78 napisalem do miastkowa naucz sie czytac ze zrozumieniem albo wogole nie czytaj czegos czego nie rozumiesz, a bajeczki to tobie czytaja na dobranoc

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: coś niedobrego na trasie 61 od ostrołęki

logic86 ale mi dowaliłeś,całej nocy nie będę teraz spała,będę płakać.....hehehehheh,a Ty naucz się pisowni.Miauuuuuuuuuuuuuuuuu

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: coś niedobrego na trasie 61 od ostrołęki

o te studzienki to nie jeden samochod zgubil kolpaki,przymnie nawet nowe audi a6 dwie opony poprzecielo a jak byly poznaczane pacholkami to jacys debile dla zartow wyciagali na srodek betonowe podstay od nich na srodek jezdni i tez auta lapaly gumy.moze sie zrobia ta droge i bedzie miej wypadkow tylko czy sie doczekamy.a cinciak moze sie zagapil (na jakąs laskie z mistkowa) i dlatego.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: coś niedobrego na trasie 61 od ostrołęki

LASKE Z MIASTKOWA ??????????????????????/ WOW !!!!!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: coś niedobrego na trasie 61 od ostrołęki

W tej dziurze to tylko na kobyłę mógł się zagapić.

Kokosz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: coś niedobrego na trasie 61 od ostrołęki

masz racje Kokosz szkoda slów jakie pieknosci sa w Miastkowie mozna zliczyc na palcach u jednej reki

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: coś niedobrego na trasie 61 od ostrołęki

w Miastkowie cinciak (seledynowo-zielony) na BLM wypadł z drogi chyba dachował i przywalił w słup nieźle był rozwalony, ale nikomu nic się nie stało..

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org