czwartek, 02 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
mieszkania łomża

Witam!
Czy ktoś mógłby mi nakreślic odrobinę rynek mieszkaniowy w łomży??Czy mam szansę na zakup nowego mieszkania 70m2 i powyżej,czy są jacyś developerzy,czy buduje się mieszkania dwupoziomowe i jak długo trzeba czekac na nowe mieszkanie,czy też może można kupic od ręki??

karola

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: mieszkania łomża

wszystko zalezy od $

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: mieszkania łomża

Przy szkole nr 9 ( miedzy sadem a Szosą Zambrowską) bedzie budowany blok gdzie bedą mieszania 86 m i większe. Ale o szczegóły musisz dowiedzieć się w spółdzielni mieszkaniowej Jedność

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: mieszkania łomża

Ja wiem, że NEGRESKO buduje blok gdzie będzie ok. 5 mieszkan dwupoziomowych (6 pokoi, 2 lazienki, kuchnia).. Blok stawiany jest na kazaskiej.. miedzy blokami 7,9,11,15.. więcej info pod numerem telefonu, który chyba jest na tablicy informacyjnej przez owym blokiem. jesli chodzi o ceny to chyba najdrozsze mieszkanie to 3650zł/m2.. pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: mieszkania łomża

w spoldzielni jednosc radze uwazac na umowe poniewaz tam jest podwyzszana cena w trakcie budowy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: mieszkania łomża

JEdność ma chyba teraz najwyższe ceny!!!



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org