czwartek, 02 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
śliwki

Witam czy możecie mi poodpowiedzieć gdzie znajdę tanie śliwki na przetwory ? z góry dziękuje

ewa

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: śliwki

na rynku ;d

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: śliwki

lol, ale problemy...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: śliwki

dzwoń pod nr 0862170864 a dostaniesz świeże z drzewa od zaraz bez robaczków 5 km od Łomży polecam.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: śliwki

dziwne ze cie juz wypuscili ze szpitala psychiatrycznego ewcia, nadal niewiesz
gdzie sie kupuje chleb a gdzie sliwki, a niewychodzac zdomu niewiesz nawet po ile.

zycie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: śliwki

najleprze przetwory beda ze sliwek od sasiada, musisz tylko wyczaic moment kiedy wyjedzie na urlop

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: śliwki

Ja trochę z innej beczki:

zauważyłem, że każdy temat jaki zostanie założony jest komentowany:"ale problemy", "co Cię to interesuje", "kolejny debilny temat" itd. bla bla bla

Jak powstanie jakikolwiek temat to odrazu jest debilny.... nie potrzebny, każdemu się głowę zawraca niepotrzebnymi rzeczami.... Jak za długo ktoś nie pisze to nic się nie dzieje, ale dziura.... ale straszne forum... Najlepiej zamknąć każde łomżyńskie forum i będzie po problemie.

Jak komuś temat wydaje się debilny to niech nie wchodzi.... proste.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: śliwki

KrzyżaK, trafne spostrzerzenie, wogóle na dzień dzisiejszy te forum no jedno dno, albo sie wyzywaja, albo uważaja, że kazdy temat jest bez sensu itd.... poprostu zal. Hmm.. a co do tych śliwek to może w jakichś sadach w Łomży lub w okolicach ktoś sprzedaje, niestety nie wiem


pzdr:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org