czwartek, 02 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
da grasso

Hej co sądzicie o lokalu Da Grasso? Ja byłem ostanio i muzę powiedzieć że wyszedłem wielce niezadowolony!Pomylono moje zamówienie na pizze czekałem półtorej godziny i fatalna obsługa!

Bubero

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: da grasso

cierpliwyś

--------------------------
running with scissors

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: da grasso

było na chatę zamówić a nie... :P

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: da grasso

ja tam nigdy dłużej niż 30 min nie czekałem i zawsze wszystko jest oki



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: da grasso

A konkurencja nie śpi :P
Nie wiem ale to juz przestało byc śmieszne z 20 post o tym samym:P
Łomża miasto pizzy, nauki jazdy, kościołów,emigracji.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: da grasso

i biedronek. zapomniałeś :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: da grasso

i rond

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: da grasso

Hubcio, a Ty w której pizzerii w Łomży pracujesz albo która jest Twoja?
A mógłbyś mi napisać szerzej,czemu ta obsługa jest fatalna? Co takiego Ci zrobili? A jeżeli naprawdę czekałeś 1.5h, to pewno było tyle ludu w pizzerii, że to raczej normalne, bo wiesz, ogarnąć wszystkich gości, posprzątać, do tego pizza na telefon, a pizza nie robi się w 5 minut,jak ta z biedronki (mrożona). Ja jestem w miare często klijentem Hattricka i jeżeli nie ma ludzi w pizzerii, to barmani przynoszą mi pizze w ciągu 10-15 minut, 2razy się zdażyło, że musiałem czekać po ponad godzinę, ale jak zajżałem do pizzerii ile jest ludzi, to zrozumiałem,a jeżeli jest tyle ludzi, to znaczy, że pizza jest dobra, obsługa prawdopodobnie też, a że przy tej liczbie gości pomylono Twoją pizze,to się może zdażyć.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: da grasso

Na wstępie zostałem poinformowany że będe czekał 35 minut!Pizzse dano za póltory godziny!Zwykłe przepraszam ze strony obsługi by nie zaszkodziło

Bubero

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: da grasso

No i za brak "przepraszam", jedziesz po pizzerii i opisujesz to na forum, żeby uczulić innych,aby tam nie chodzili.
Kolego, raz byłem ze żoną i znajomymi w innej pizzerii w Łomży, (nie będę pisał w której) i koleżanka poprosiła sałatke. Dostała o co prosiła, ale robaków do niej nie zamawiała...
Nie opisałem tego publicznie,bo obsługa swoje "dostała" i mam nadzieję że teraz jest poprawa?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: da grasso

hej, ten gość ma racje ja bylem i tez czekalem ale "tylko" ponad godzine i jakby z laską mi tą pizze przyniosly. ten lokal schodzi na psy i nie pisze tego dlatego ze jestem konkurencją tylko zwyklym klientem.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: da grasso

a ja ostatnio zamawiałam pizzę i dowieźli mi w miarę szybko ale tyle co tam było soli to .......wrrrr szok....wystarczy słowo dużo lub po co tam była sół,przepraszam ale więcej tam nie zamówię,a zamawiałam często.Dziękuję .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: da grasso

moze komus solniczka przewrocila sie na pizze



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: da grasso

a ja nie narzekam, owszem poinformowano mnie że muszę poczekać ale wszystko było w porządku. Pizza była smaczna, gorąca i... dziękuję. Bo lało ami się nie chciało wchodzić. Przywieziono i życzono smacznego. da Grasso jest w porządku.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: da grasso

Z tymi robakami to chyba kolega mowi o cztery pory roku, bo slyszalem nie jednokrotnie z zdarzaly tam sie akcje typu robaki w salatkach. Oczywiscie nie twierdze ze to jest prawda ale nie jedna osoba mi mowila wiec ja dla pewnosci wole da grasso, bywam czeso i nie mam zastrzezen. Albo ta cala telepizza przereklamowana ceny cholernie duze i nic ciekawego.

Łomża Guerillas

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: da grasso

Ja również mam szereg zastrzerzeń do tej placówki.
Po pierwsze obsługa jest bardzo nieprofesjonalna i oszukuje klientów
mówiąc że na zamówienie trzeba bedzie czekać 30min natomiast pizzę przynoszą po 1,5 godziny.
Jakość pizzy pozostawia wiele do zyczenia: ciasto jest
przypalone i niewyrośniete nie wspominając o reszcie składnków których jest
zdecydowanie za mało.
Zdecydowanie odradzam ten lokal, na początku może i było ok ale teraz schodzi na psy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: da grasso

mi kiedys zrobili niemal rze surową była ochydna ,zapłaciłem prawie 30dychy wiec nie polecam bo robią tasmówę

stary32

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: da grasso

Ja nie mam zastrzeżeń co do Da grasso. W pizzerii miła obsługa i kiedy bym nie poszedł na zamówienie czekam max 30 min. Co innego Tele Pizza dwie lanserki za kasą i tylko albo ploty albo albo jakieś głupie śmiechy urządzają. Totalna olewa. Byłem raz w Tele Pizzy i wiem na pewno że nigdy więcej, przede mną były dwa zamówienia a ja na swoje czekałem jakąś godzinę

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: da grasso

A ja sprawdziłam i Da Grasso i Tele Pizza i wróciłam do De Angelo . Nigdy nie czekam dłużej niż 15 minut . Zawsze pyszna pizza, lasagne, sałatki, o bułeczkach prosto z pieca z masłem czosnkowym nie wspomnę . Tyle lat już tam jadam i nigdy się nie zawiodłam .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: da grasso

Oj Helenka zgadzam się z Tobą. W 100%. Ale czasami trzeba spróbować czegoś innego.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: da grasso

ja tej pizzerni nie polecam,
fatalna obsługa,
kiepska pizza itd.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: da grasso

D'angelo kochałem do momentu, kiedy zaczęli używać jakiegoś taniego sera, który walił mi goudą :P Da Grasso jest najlepsze w Łomży jeśli chodzi i menu- mają rozbudowane po maxie... Co do smaku pizzy to jest ok, ale tylko ok. Moim zdaniem żadna rewelacja, a no i w Da Grasso podoba mi się wystrój :P

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: da grasso

Dobra pizza jest na Ks Janusza tylko tam kupuję.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org