piątek, 17 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Bezduszność

Sznowni Rodzice !!

Kupujcie zabwki dla swoich pociech - ZABAWKI - a nie zwierzęta, które gdy stają się uciążliwe - wyrzucacie jak rzecz!! Coraz częściej w lasach spotyka się takie "zabawki" . Dziś - w okolicach lasu w poówie drogi z Jeziorka na Motykę - błąkają sie dwaj Bracia Mniejsi. Jeden to szczenię - mix labradora - wychudzone tak - że zamiast żoładka ma przświt - słania się na łapach i skomli, biega za samochodami- drugi - to piękny wilczur ba - w obrozy - całkiem ładnej - musi z "dobrego domu" . Nie są to psy z wioski - które zerwały się z łańcucha!! Czy któś jest w stanie im pomóc??? Przewieźć np do schroniska?? Kto ma autko i serce???

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bezduszność

dlatego pan czy pani do debil, lub debilka

ZAKAZ WYWALANIA MOICH PODPISÓW!!!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bezduszność

Biedne pieski :/ :/ :/ czemu tacy głupi ludzie się rodzą? Pobawili się trochę zwierzęciem, ale po tyg. sie znudził to pewnie wywieźli biedaka, a teraz z głodu umiera :( tak jak w temacie - bezduszność! Dokładnie!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bezduszność

Macie do hu** problemy zamiast zwierzętom to może najpierw pomóżcie ludziom bo tu śmiało na co dzień widuje się więcej takich ludzi w potrzebie niż tych psiaków w schroniskach. To jest dopiero bezduszność…

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bezduszność

najpierw pomóżcie wyjśc ludziom z biedy
a pieska można opchną w chińskiej knapce, haha

------------------------------------------------------
Pzdr. dla normalnych.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bezduszność

ludzie z własnej woli chodzą w szmatach i biedują... zwierzęta nie, więc nie gadajcie pierdół

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bezduszność

Tak maciek1990 szczególnie to te dzieci z domu dziecka, rodziny patologiczne i wielodzietne, młody jesteś wiec o życiu to jeszcze mało wiesz. Ale z czasem może zrozumiesz…

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bezduszność

no sluchaj...jak ktos ma 14 bachorow...to juz inna sprawa...ja tam chce miec dwa to bede mial dwa a nie dwadziescia

ZAKAZ WYWALANIA MOICH PODPISÓW!!!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bezduszność

Ale mnie nie rozumiesz ja tam nie zabraniam mieć i Tobie 50, jak tylko by było Cię na nie stać (chodzi o utrzymanie) a większość takich rodzin wielodzietnych niestety nie jest na tyle zamożna aby je utrzymywać. Mi chodzi o samo dziecko co one powie Ci no tak jak z własnej woli wybrałem/ałam że się w takiej rodzinie urodziłam. A ma że tak powiem przewalone już na starcie nie dostanie takich ubrań jak Ty, nie będzie jeździć na wakacje itd. itd. a ludzie na tym forum często wypisują.. no ja widziałem takiego piseczka i taki śliczny on był jaki człowiek mógł go zostawić… A czemu nie zakładacie takich tematów mam sąsiadów taka i tak sytuacja może jakoś dało by się im pomóc? Bo w dzisiejszych czasach większość bardziej troszczy się o głupie kundle, koty niż o losy dzieciaka, kobiety czy tam jakiegoś inwalidy… Takie niestety jest dziś życie… i powiedz mi gdzie jest prawdziwa bezduszność

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bezduszność

Od utrzymywania dzieci sa rodzice, do nich miej pretensje. A co do Domow Dziecka, to juz przestarzaly system, tu trzeba wspomagac rodzinne domy dziecka. To powinna byc inicjatywa rzadu.

-.-.-.-.-.- (podpis na urlopie)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bezduszność

I tu po wypowiedzi loosac widzimy że mam racje ten pseudokatolik ma szeroko w du** dzieci bo co to go obchodzi niech się rząd tym zajmie no albo rodzice. Wiadomo że od tego są rodzice nic tu nadzwyczajnego nie wynalazłeś ale jak to w życiu… różnie bywa. I nie zawsze wychodzi tak jak byś chciał kolego. Ale po co to pisać jak i tak masz los ludzi gdzieś, nie widzisz tych problemów to i masz je gdzieś

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bezduszność

Niej jestes pewny utrzymania ? Nie miej dzeci i nie skazuj ich na nędze.

------------------------------------------------------
Pzdr. dla normalnych.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bezduszność

Nadal poszukuję kogoś - kto przewiózłby przynajmniej szczenię z lasu do schroniska w Łomzy - schronisko nie ma możliwości wyjazdu poza teren miasta. Pomóżcie - jeśli macie odrobinę serca.
PS - Mimo wszystko uważam - że człowiek jest w stanie sam sobie poradzić - zwierzę jest od nas zależne!!! A jakimi jesteśmy ludźmi?? Takimy jakie nasze miłosierdzie wobec bezbronnych i potrzebujących istot!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bezduszność

trzeba było im pomóc i ich zastrzelić. niech nie cierpią

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bezduszność


matka2005 - nie wiesz może co się stało z tymi psiakami, czy są już w schronisku?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bezduszność

matka2005.....przepraszam bardzo ale ja jeśli zobaczyłabym w takim stanie psy same w lesie to wzięłabym je od razu ze sobą i zawiozłabym do schroniska.a TY MASZ CZAS PISAć NA FORUM ZAMIAST SAMA wziąść się za te pieski?w tej chwili już może być na nie za póżno.W takich sytuacjach działa się szybko i OD RAZU.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bezduszność

Jedynym całkowicie bezinteresownym przyjacielem,
którego można mieć na tym interesownym świecie,
takim, nigdy Cię nie opuści, nigdy nie okaze się niewdzięcznym
lub zdradzieckim jest pies....
Pocałuje rękę, która nie bedzie mogła dać mu jeść,
wyliże rany odniesione w straciu z brutalnością tego świata.....
Kiedy wszyscy odejdą on pozostanie.


/George Vest/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bezduszność

granazynan: poezja to obłuda świata. Zazwyczaj pisuje rzeczywistość jaką chciałby zobaczyć poeta. A rzeczywistość jest inna. pies również nie jest bezinteresowny, potrafi też zagryźć i pana i innego człowieka. Co to za przyjaciel człowieka co przy każdej możliwej okazji chętnie złapałby za nogawkę.
Zwykłe drapieżne zwierze któremu niektórzy próbują przypisać ludzkie cechy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bezduszność

"rzeczywistość jest inna. pies również nie jest bezinteresowny, potrafi też zagryźć i pana i innego człowiek"

Całe szczęście, że człowiek nie posiada takich umiejętności.


"pomóżcie ludziom bo tu śmiało na co dzień widuje się więcej takich ludzi w potrzebie niż tych psiaków w schroniskach. To jest dopiero bezduszność…"

Skoro widujesz tych ludzi w potrzebie to czemu sam im nie pomożesz?

"Nadal poszukuję kogoś - kto przewiózłby przynajmniej szczenię z lasu do schroniska w Łomzy - schronisko nie ma możliwości wyjazdu poza teren miasta."

Samochód po za granicami miasta nie potrafi już jeździć? Nie rozumiem takiego tłumaczenia. Jakby osobom tam pracującym zależało na zwierzętach to nie byłoby żadnego problemu z przywiezeniem tych psów.
W ogóle to co się wyprawia w schronisku w Łomży, zasługuje na odzielny temat.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bezduszność

nemo masz racje, to szczęście że człowiek nie posiada takich umiejętności bo z pewnością psy nie dorównałyby nam w agrresji.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bezduszność

A tak na marginesie- dobrych ludzi psy nie gryzą.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bezduszność

ludzie są gorsi niż psy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bezduszność

Autor: grazynan
A tak na marginesie- dobrych ludzi psy nie gryzą.

ha ha ha mało nie padłem ze śmiechu.
wypuść psa w tłum - zagryzie potencjalnych morderców i gwałcicieli - lol

"rzeczywistość jest inna. pies również nie jest bezinteresowny, potrafi też zagryźć i pana i innego człowiek"

Całe szczęście, że człowiek nie posiada takich umiejętności.


Tak tak, tylko więcej mamy zagryzień przez psy czy morderstw z ręki ludzkiej?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bezduszność

"Samochód po za granicami miasta nie potrafi już jeździć? Nie rozumiem takiego tłumaczenia. Jakby osobom tam pracującym zależało na zwierzętach to nie byłoby żadnego problemu z przywiezeniem tych psów.
W ogóle to co się wyprawia w schronisku w Łomży, zasługuje na odzielny temat."
Nemo schronisko by przyjeło te psiaki jeżeli ktos by je przywiózł, po drugie kto potem na tego psiaka wyłozy pieniądze przecież mysi dostawać ta miskę dziennie i wrazie czego opiekę weterynaryjną to nie jest wszystko takie proste przecież na te wszystkie psiaki skądś trzeba brać pieniądze same nie przyjdą, zresztą przejedz się do schroniska, zobacz jak to wszystko wygląda od "kuchni" a nie wypisujesz takie rzeczy nie mając bladego pojęcia, ale przecież tak jest łatwiej.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bezduszność

od kuchni to ja bym je usypiał. Taniej by wyszło

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bezduszność

" zresztą przejedz się do schroniska, zobacz jak to wszystko wygląda od "kuchni" a nie wypisujesz takie rzeczy nie mając bladego pojęcia, ale przecież tak jest łatwiej."

Wiem jak wygląda schronisko od kuchni, dlatego napisałem to co napisałem.


"od kuchni to ja bym je usypiał. Taniej by wyszło"

Usypiajmy też wszystkich chorych, bezdomnych, niepełnosprawnych - taniej by wyszło.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bezduszność

"Usypiajmy też wszystkich chorych, bezdomnych, niepełnosprawnych - taniej by wyszło."

debil. co ma chory i niepełnosprawny do psa? przyrównujesz ich do jednej linii? o ile bezpańskie psy i bezdomni mają wiele wspólnego tak z tamtymi nawet nie próbuj porównywać.

2ga sprawa - do bezdomnego nikt nie dokłada wiec taniej by nie wyszło. Pomyśl za to o milionach lewych rent. Tych również warto nierobów zatłuc

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bezduszność

Nemo mam tylko jedno pytanie skąd możesz wiedzieć cokolwiek o naszym Łomżyńskim schronisku? Pracowałeś tam??

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org