czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
depilacja laserowa w łomży

Czy ktoś wie czy jest w Łomży depilacja laserowa? A jak tak to jak ona działa? czy są jakieś rezultaty?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: depilacja laserowa w łomży

Nowa reklama ! Podpisz gdzie prowadzisz zakład.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: depilacja laserowa w łomży

i jakie masz ceny :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: depilacja laserowa w łomży

Nie ma żadnych rezultatów, to najgorszy zakład w Łomży ;););)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: depilacja laserowa w łomży

sama chcialabym wiedziec jakie są tam ceny i gdzie on jest? Czy maja oni jakoś swoją strone internetową? Ja byłam na takich zabiegach w Warszawie i sobie chwale.Czy to terz wyglada jak reklama?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: depilacja laserowa w łomży

terz



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: depilacja laserowa w łomży

myslalam ze tu sie czegos dowiedziec ale widze ze co niektore osoby sa ograniczone

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: depilacja laserowa w łomży

XX?, jesteś jak na razie najbardziej ograniczona z tu wypowiadających się. Już za samo "terz" powinni Ci ściąć głowę :) I ten nick wymyślony na szybko, żeby zareklamować depilację heh xxxxxx.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: depilacja laserowa w łomży

Ludzie ale wy jesteście ograniczeni, ktoś sie was grzecznie pyta, a wy chociaż nie macie nic mądrego do powiedzenia to musicie dorzucić swoje marne piec groszy porostu żenada, a jeśli chodzi o depilacje laserowa to z tego co mi wiadomo to takie zabiegi nie są w Łomży wykonywane a wiec dla złośliwych to raczej nie jest reklama:p

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: depilacja laserowa w łomży

A nawet gdyby to byla reklama, to co?Nie rozumiem was

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: depilacja laserowa w łomży

Czyli nie ma laserowej depilacji w Łomży?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: depilacja laserowa w łomży

wkoncu jacys normalni ludzie strasznie ciezko sie tu czegos dowiedziec

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: depilacja laserowa w łomży

A w salonie kosmetycznym na Krótkiej 3b nie wykonują?? Chyba jednak jest... I chyba na Polowej nad solarium Sunad Sun (zapomniałam jak się ten salon nazywa).

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: depilacja laserowa w łomży

moze ktos wie cos wiecej?np. strona internetowa

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: depilacja laserowa w łomży

depilacja w Łomży jest na ul. Krótkiej. Pani przyjeżdża tylko w piątki.
co depilacji czy ona jest skuteczna? po pierwszym zabiegu napewno nie usunie się wszystkich włosków(chodzi o wąsik). ja byłam na 3 napewno jest lepiej, ale zamierzam iść teaz na jesień bo chciałabym pozbyć się ich na dobre.
ważne jest aby nie opalać się przed zabiegiem ani usuwać go woskiem.
no i najbardziej efekt będzie widoczny jeśli ktoś ma ciemny wąsik, jasne wogóle Pani odradza, gdyż laser nie chwyci ciemnego pigmetntu - coś takiego:-)
no i cena - jeden zabie 100 zł
praktycznie bezpolesny - to są takie "strzały" prądem
traw z 2, 3 minuty
mam telefon także jeśli bedzie potrzebny to podam, zawsze można się dowiedzieć więcej od pani która to robi. o stronie internetowej nic nie wiem



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: depilacja laserowa w łomży

Dziekuje za wiadomości i jezeli nie robi to problemu to poprosze o numer telefonu do tego salonu. Z góry dziekuje

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: depilacja laserowa w łomży

660-154-890 Marta Cwalińska, przyjmuje u Teresy Toczyńskiej w Salonie na ul. Krótkiej 3b.
po wizycie napisz o wrażeniach i efektach

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: depilacja laserowa w łomży

bylam u tej Pani na 5 zabiegach cztery lata temu, jesli nie zmienila do tej pory laseru (w co watpię, bo takie urzadzenia sa bardzo drogie) to nie polecam. Na mnie nie podzialało choć mam ciemny wąsik. Bardziej pomogla mi terapia hormonami. Radze udac sie tam gdzie maja w miare nowy laser. Ja wtedy robilam brode i wasik - ok 250zł, po drugim razie Pani zapisala sobie ze od trzeciego razu mialam placic mniej ... niestety za trzeci, czwatry i piaty placilam tyle samo.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: depilacja laserowa w łomży

tez myslalam o terapi hormonalnej ale obawiam sie czy po tych hormonach nie przytyje, a jak bylo u ciebie? nie przytylas i czy to dalo efekt i jak dlugo przyjmujesz hormony i do kogo trzeba sie zglosic z takimi problemami?`

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: depilacja laserowa w łomży

Odświerzam temat, orientujecie się czy w Łomży jest depilacja laserowa? chodzi mi szczególnie o laser Light Sheer, albo czy w ogóle dotarła tu laserówka? bo nic nie mogę znaleźć na ten temat...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: depilacja laserowa w łomży

laser jest w inter cosmetik i w cosmeo na kazanskiej

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: depilacja laserowa w łomży

to laser jest dobry

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: depilacja laserowa w łomży

depilacja w gabinecie dermatologa na małachowskiego - robi lekarz a nie kosmetyczka która już kiedyś elegancko usmażyła mi nogi

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: depilacja laserowa w łomży

ssanderka czy Ty może robiłaś sobie tam depilację? albo ktoś inny z Was? ciekawi mnie jakie są efekty no i cena
futrobiałe gdzie dokładnie przyjmuje ten dermatolog i jaki jest koszt takiej depilacji? w łomży kosmetyczka CIę tak załatwiła? są blizny jeszcze? jak efekty po dermatologu? ile serii robiłaś?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: depilacja laserowa w łomży

Moja żona depilowała w Cosmeo. Efekt - dwa tygodnie wczasów w długich spodniach.
Nogi były w czerwonych jakby krostkach. Stanowczo odradzam.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: depilacja laserowa w łomży

ja jestem właśnie w trakcie miałam 4 zabiegi i jest nie zle poki co ogólnie laser usuwa do 90% owłosienia są inne metody ale o wiele droższe tyle ze w pełni skuteczne z tego co pamietam to elektroliza i termoliza jakoś tak to brzmiało. Jesli chodzi o mnie to poki co co 5 tygodni mam zabiegi no i jeszcze troche ich przedemna ale juz po tych 4 mam zdecydowanie ich mnie. Chodze do Inter COsmetik ale wiele osób polecało mi Cosmeo słyszalam same dobre opinie na temat tego salonu i wiem ze laser jest tak od niedawna wiec pewnie jeden z tych nowszych tyle, że juz za poźno zeby mieniac miejsce

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: depilacja laserowa w łomży

dzięki za informacje:)

Maniuszek, tak czasami jest, ja jak depilatorem wyrywam to też mam długo zaczerwienione nogi...ale lepiej napisz czy jakiś efekt był i czy była na kolejnych zabiegach? czy tylko zaczerwienienia były czy została poparzona? blizny ma?

saanderka, 4 zabiegi to już sporo, ile musisz w sumie zrobić? myślałam że 4-5 to wystarczy. Może głupie pytanie ale jakie masz włosy? blond? wiem że mam spore szanse żeby się pozbyć włochów bo mam ciemne i grube, najgorsze że strasznie szybko odrastają, nawet po depilatorze...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: depilacja laserowa w łomży

maniuszek : laserem czy jak? laser sie robi na zime cymbały bo latem to jest niebezpieczne i bnie mozna sie opalac... zal

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: depilacja laserowa w łomży

Zależy jaka partia ciała. Musze przejść do 9 zabiegów. Każda przyjemność to 300zł troche tego sie nazbiera niestety. Czarnych grubych włosów można sie łatwiej pozbyć i ja takie mam nadal odrastają ale jeśli po 4 mam taki efekt to po 9 nie będzie po nich śladu :). Czy warto było moge ci powiedzieć dopiero w czerwcu pewnie jak skoncze ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: depilacja laserowa w łomży

maniuszek żona może zrobiła depilacje woskiem stąd te krostki skóra została podrażniona ale jeśli zdecydowała sie na taki rodzaj depilacji musiała byś świadoma że niestety ale niektóre typy skóry moga tak zareagować. Jeśli był to pierwszy jej raz pani która to robiła miała obowiązek poinformować ją jak może sie to skończyć. Napewno też to zrobiła a, że żona chciała dluższego efektu nieodrastających włosów dalej była pewna tej depilacji i w sumie z własnej winy sobie załatwiła te krostki. Nie można miec pretensje do Kosmetologa który to robił tylko do samej siebie. Ja też pierwszy raz jak sie na to zdecydowałam wyszłam z zerwanym naskórkiem na nogach ale to nie wina osoby która to robiła tylko tego jak wrażliwą i delikatna jest skóra

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: depilacja laserowa w łomży

Nie robiła tego pierwszy raz. Wcześniej była kilka razy u p. Toczyńskiej na Krótkiej i było ok. Wciąż tam chodzi.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: depilacja laserowa w łomży

czy zabieg jest bolesny?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: depilacja laserowa w łomży

bardzo interesujący temat, hmm a moze ktoś robił brwi laserem ???

nie no taaaaaaa

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: depilacja laserowa w łomży

na polowej w gabinecie NICOLE też można umówić się na depilację laserową
szkoda, że nie ma u nas fotodepilacji, mniej bolesna i dużo tańsza, jedyna nadzieja to kupno deal'a do Warszawy na gruponie bo w Białymstoku też chyba tego nie ma.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: depilacja laserowa w łomży

W Łomży niestety moja luba nie była zadowolona i dlatego wykupiłem jej pakiet depilacji laserowej w Łodzi w gabinecie http://laserglamour.pl/index.php/homepage i to jej dużo bardziej odpowiadało :) teraz chce tam częściej jeździć ale czego się nie robi dla ukochanej :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: depilacja laserowa w łomży

A JA ZAKUPILAM JAKIS CZAS TEMU DEPILATOR LASEROWY JESTEM ZADOWOLONA

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: depilacja laserowa w łomży

Witam, jakiś czas temu kupiłam na własny użytek urządzenie do fotodepilacji metodą IPL marki Philips a dokładnie Philips lumea (można poczytać o tym urządzeniu w internecie). Jestem z niego bardzo zadowolona, efekt widoczny jest po około 4 zabiegach (około 50 % włosów mniej). Depilację można wykonywać na wszystkich częściach ciała oprócz twarzy. Jeśli jest ktoś zainteresowany proszę o wiadomość na pocztę, tam podam resztę informacji. Cena mniejsza jak za depilację woskiem w salonie kosmetycznym. Zapraszam i polecam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: depilacja laserowa w łomży

Depilacja dla osób z ciemnymi włosami i niezbyt ciemną skórą. kontakt : ewcik2612@wp.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: depilacja laserowa w łomży

:) czy jest może ktoś zainteresowany?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: depilacja laserowa w łomży

Ja wyszukuję sobie zabieg pielęgnacyjne, w tym depilację, w wyszukiwarce LadyTime.pl http://ladytime.pl Tam tez sprawdzam opnie o gabinetach i wyłapuję zniżki. Niestety nie znalazłam tam oferty z Łomży.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: depilacja laserowa w łomży

Witam, odświeżam temat. Który gabinet kosmetyczny ma dobry i w miarę nowy laser?do kogo chodzicie?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: depilacja laserowa w łomży

A ja polecam Wam artykuł o depilacji, może komuś się przyda: http://blog.grotabryza.pl/2015/08/jak-depilowac-domowym-sposobem-nogi-bez.html



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: depilacja laserowa w łomży

Nikt nie podpowie gdzie warto się wybrać?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: depilacja laserowa w łomży

ja chodzę do Cosmeo i polecam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: depilacja laserowa w łomży

a co możecie powiedzieć na temat mezoterapii igłowej? Bo chciałabym zrobić sobie taki zabieg w salonie. Widziałam takie specjalne zestawy do kupienia na http://dermomedica.pl/t/terapia-laczona/mezoterapia-mikroiglowa można wybrać sobie jaki zestaw najbardziej nam odpowiada

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: depilacja laserowa w łomży

a co możecie powiedzieć na temat mezoterapii igłowej? Bo chciałabym zrobić sobie taki zabieg w salonie. Widziałam takie specjalne zestawy do kupienia na http://dermomedica.pl/t/terapia-laczona/mezoterapia-mikroiglowa można wybrać sobie jaki zestaw najbardziej nam odpowiada

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: depilacja laserowa w łomży

Warto trochę poczytać o depilacji laserowej zanim się udamy na zabieg http://www.wydepiluj.pl rezultaty są widoczne już po pierwszym zabiegu, ale dopiero po 4 włosy nie powinny odrastać

Usuwanie owłosienia wydepiluj.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: depilacja laserowa w łomży

Wszystko zależy tak naprawdę jakim laserem wykonuje się zabieg i czy rzeczywiście robi się miejsce przy miejscu. Tutaj depilacja laserowa wykonywana jest naprawdę profesjonalnie. Ja przynajmniej byłam bardzo zadowolona z jakości zabiegu i z ceny.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: depilacja laserowa w łomży

Ja jestem po serii zabiegów depilacji laserowej. Depilowałam łydki i pachy czyli dość duży obszar. Nie żaluję bo teraz jest to mega wygodne. Depilacja usunęła praktycznie wszystkie włoski. Zostały jakieś niedobitki w jasnym kolorze ale machnę sobie za rok zabieg przypominający.

Polecam również wybrać się na depilację do Białegostoku. Mają tam laser light sheer duet. Który jest skuteczniejszy od tych w gabinetach w Łomży. Chodziłam do Laser de Lux: http://www.laserdelux.pl/bialystok/depilacja-laserowa

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: depilacja laserowa w łomży

Na depilację laserową polecam to studio urody http://www.studioessenza.pl/ . Panie są bardzo miłe i profesjonalne :) U mnie efekt utrzymał się przez kilka miesięcy :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: depilacja laserowa w łomży

W kwestiach depilacji laserowej bardzo ważną role odgrywa sprzęt na jakim się pracuje. Nawet najlepszy specjalista bez odpowiedniego lasera nic nie zdziała. Od 10 lat prowadzę gabinet medycyny estetycznej i korzystam ze sprzętu od Cosmed24. Sprawdź tutaj ofertę.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: depilacja laserowa w łomży

drogie Panie, co myslicie o tych przyrzdach do depilacji laserowej, ktorych mozna uzywac w domu? Zastanawiam sie, czy żonie na święta nie kupić takiego, już za około 500 zł na allegro widzialem,
nawet kiedys pamietam w gazetce auchan tez widzialem. Czy korzystayscie z tego? oplaca sie?

Krzysztof

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: depilacja laserowa w łomży

Kto słyszał o depilacji laserowej Vectus? Szukam opinii o skuteczności, efektach PO :)

.. .. ..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: depilacja laserowa w łomży

ja bym się chętnie wybrała na taki zabieg gdyby to nie było takie drogie. Kto ma na takie rzeczy pieniądze?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: depilacja laserowa w łomży

W moim przypadku pieniądze nie grają roli, zresztą jeśli efekt będzie się utrzymywał długie lata, to taka inwestycja się przecież zwróci :) Teraz poszukuję dobrego gabinetu w okolicach Gdańska.

.. .. ..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: depilacja laserowa w łomży

A korzystał ktoś może z depilacji woskiem? Bo mi koleżanka poleciła depilację woskiem w Warszawie http://bodywaxstudio.pl . To pierwszy salon, który zajmuję się depilacją tylko woskiem i wydaje mi się, że jest naprawdę profesjonalny. Zauważyłam, że u nich nie trzeba się wcześniej zapisywać, a czekanie w kolejce jest bardzo krótki. Dużym atutem jest wysoka jakość produktu, jaką używają do depilacji.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: depilacja laserowa w łomży

Każda metoda ma swoje plusy i minusy. Na stronie jest artykuł o tym:
https://rodzinazdrowia.pl/metody-depilacji-i-ich-skutecznosc

Możecie sobie poczytać.

Jesli decydujecie się już na depilację laserową to polecam jedynie light sheer, ewentualnie vectus.

Wiele gabinetów reklamuje depilację światłem, tak zwaną depilację IPL. Ale to nie jest absolutnie depilacja laserowa oraz nie daje trwałych efektów. Włosy odrosną.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: depilacja laserowa w łomży

polecam Ceutice, robiłam jakiś czas temu i efekt wow, robiłam najpier gdzie indziej ale po dwóch zabiegach porażka...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: depilacja laserowa w łomży

Depilacja woskiem jest ok ale jedynie jeśli komuś nie robią sie podrażnienia i jeśli ktoś nie chce usunąc włosków na zawsze. Sama depilowałam w taki sposób bikini ale u mnie sie to nie sprawdziło bo robiły mi sie po zabiegu nieładne czerwone krostki i wygladało to ogólnie nie za specjalnie....

Polecam poczytać sobie czemu warto jest wybrać się na depilację laserową laserem vectus:


Aktualnie ze wszystkich laserów tylko ten właśnie laser daje trwałe efekty depilacji laserowej.

https://4lomza.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: depilacja laserowa w łomży

U mnie laser odpada, bo mam za jasne włosy. Ale chodzę na epilfree i ostatnio kupiłam też epilclear, do stosowaniu w domu, więc pozbywam się wąsika.

pozdrawiam :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: depilacja laserowa w łomży

Zanim zdecydowałam się, gdzie wybrać się na depilację laserową chciałam zorientować się w jakości różnych aparatów do depilacji. Najwięcej informacji znalazłam na blogu https://epilira.com/jakie-lasery-do-depilacji-sa-dostepne-na-rynku-i-czym-sie-roznia/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: depilacja laserowa w łomży

ja moge zebami wydepilowac

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: depilacja laserowa w łomży

Poszukaj dobrego gabinetu estetycznego, z laserem barwnikowym przeznaczonym do tego. Nie IPLem, który nie jest de facto laserem w ogóle. Zabiegi laserowe są z reguły bezpieczne, ale w niedoświadczonych rękach, może dojść do poparzenia.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: depilacja laserowa w łomży

Ja sobie kupiłam Brauna i jestem zadowolona z efektów. Prześwity wszędzie i spowolniony odrost pozostałych włosków :) mogę spokojnie porównać do depilacji na jakie musiałam specjalnie jeździć a tu nie musze nawet wychodzić z domku :)

Minusem tutaj jest to, ze za pomocą takiej domowej depilacji ipl nie da się usunąć wszystkich włosków. Jesli oczekujecie usunięcia włosków , polecam depilację laserową light sheer:
https://www.kierunekkosmetyki.pl/artykul,70695,depilacja-laserowa-dlaczego-warto-z-niej-skorzystac.html

Depilacja taka daje o wiele lepsze i bardziej widoczne efekty.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: depilacja laserowa w łomży

Ja serdecznie polecam salon https://revitallaser.pl/ bo posiadają najlepszy laser na rynku. Zaledwie kilka zabiegów wystarczyło, żebym całkowicie pozbyła się owłosienia. Polecam każdemu!

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org