środa, 22 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
łomża-szczencin autokarem

wiecie może ile posztuje przejaz z łomży do szczecina ąutokarem z góry dziękuje...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: łomża-szczencin autokarem

10zl/100km chyba było...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: łomża-szczencin autokarem

do bydgoszczy 45zl normaln
do bydgoszczy jedzie 7h na miejscu jest hyba21.30 czyli ok 90zl do szczecina normalny

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: łomża-szczencin autokarem

a ile by kosztowal z legitymacją uczniowską?? czy ten autobus do szczecina uznaje znizki dla uczniów?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: łomża-szczencin autokarem

a tak wogole to czym wychodzi taniej jechać pociągiem czy autobusem??Słyszalam ze pociągi z warszawy zatrzymuja się w śniadowie za lomża więc czy mozna by było tam wsiąść (ale nie wiem czy to prawda)??Dzieki za pomoc :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: łomża-szczencin autokarem

zadzwoń do PKS i się spytaj,ciężko pomyśleć?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: łomża-szczencin autokarem

dzwoniłam do pks ale dowiedziałam się tylko że tem autokar kursuje codziennie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: łomża-szczencin autokarem

zadzwon do białegostoku badz szczecina na informacje
a co do znizek to maja ale ciezko powiedziecc mi jakie najlepiej zadz do bialegostoku bo to ich autobus jedzie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: łomża-szczencin autokarem

zniżki uczeń student senior, po szczegoly dzwon do pksu bialystok badz tez pks bydgoszcz, gdyz ten kurs jest obslugiwany naprzemienie przez te dwa pksy,

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: łomża-szczencin autokarem

zatrzymuje się w Śniadowie ?

ZAKAZ WYWALANIA MOICH PODPISÓW!!!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: łomża-szczencin autokarem

dzięki zadzwonie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: łomża-szczencin autokarem

tak, czy pociąg (chyba z Warszawy) zarzymuje się w śniadowie? gdzie się mozna tego dowiedzieć? dzwoniąc do warszawy?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: łomża-szczencin autokarem

Dzięki wielkie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: łomża-szczencin autokarem

wiecie moze ile kosztuje bilet autokarem z białegostoku, który jedzie do szczecina i zatrzymuje się w łomży

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: łomża-szczencin autokarem

,,wiecie moze ile kosztuje bilet autokarem z białegostoku, który jedzie do szczecina i zatrzymuje się w łomży''
ale dokąd ten bilet do łomży?
do szczecina masz przykładowe obliczenia a chcesz wiedzieć wiecej zadzwon do bialegostoku
google nie gryzie-->http://www.bialystokonline.pl/inside.php?do=pkp tu masz rozkłaad jazdy pkp białystok znajdz interesujacy ci pociag i zobacz w ktura strone jedzie czy przez śniadowo czy nie
a w google umiesz wpisac adres?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: łomża-szczencin autokarem

nie dość że sprawdzałam to dzwoniłam do informacji w białymstoku i nikt nic niewie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: łomża-szczencin autokarem

jak zadałaś takie pytanie jak wczesniej:,,wiecie moze ile kosztuje bilet autokarem z białegostoku, który jedzie do szczecina i zatrzymuje się w łomży'' to niedziw sie ze ci nieodpowiedzieli a adresu o pociagach z białego ci poszukałam i sie ciebie pytam czy umiesz wpisac adres czy niebardzo?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: łomża-szczencin autokarem

bilet z Łomży do Szczecina to koszt ok 45-50 złotych ze zniżką studencką (ale honorują tylko nowe legitymacje i zależy czy to jest weekend czy nie) dodatkowo 2,50 płatny każdy bagaż.. PKS Białystok toleruje wszystkie zniżki.
Jakbyś naprawdę zadzwoniła to by Ci powiedzieli, bo ja korzystam z ich połączeń od 3 lat i zawsze udzielają mi wszystkich pełnych informacji wyłącznie telefonicznie.
Jeden pociąg z Białegostoku do Szczecina na pewno zatrzymuje się w Grajewie i jest tez kilka połączeń z Ostrołęki... połączenia przez Śniadowo wyszukiwarka nie pokazuje...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: łomża-szczencin autokarem

dzwoniła naprawde do informacji w białymstoku i powiedziano mi że bilet z białegostoku do szczecina kosztuje ok 70 zł a jak zapytałam o zniżki to powiedziano mi że nić nie wiedzą

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: łomża-szczencin autokarem

ale teraz już wszystko wiem za co wielkie dzieki :-)

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org