czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
sklep ze zdrową żywnościa

witam,
gdzie w łomży jest sklep ze zdrową żywnością



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sklep ze zdrową żywnościa

zdrowa żywność tzn jaka?Bo nie słyszałam o takiej:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sklep ze zdrową żywnościa

zdecydowanie BIEDRONKA

stary32

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sklep ze zdrową żywnościa

ja bym polecil jakis monopolowy, np alkohole swiata ;d

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sklep ze zdrową żywnościa

a tak powaznie to w lomzy nic takiego nie znajdziesz... jakies pojedyncze produkty w naszych lomzynskich sklepach napewno sa zalezy jak twoim zdaniem wyglada "zdrowa zywnosc", bo w normalnym osiedlowym sklepie tez mozna sie dobrze zaopatrzyc

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sklep ze zdrową żywnościa

wiem że kiedyś był na farnej ale teraz go nie ma bo ta pani co go miała urodziła dzieci i go zamkneła wiem że coś takiego jest w gośce ale czy teraz jest to nie wiem bo był regał ze zdrową żywnością

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sklep ze zdrową żywnościa

wiem ze w stokrotce jest mała półka ze zdrową żywnością, można tam kupic mąke kukurydzianą etc zaraz przy stoisku z warzywami

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sklep ze zdrową żywnościa

mania7208 " Niemcewicza 2/90" Tam jest taki sklep:)

Żyje By Pakować Pakuje By Żyć

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sklep ze zdrową żywnościa

jest internetowy sklep ze zdrową żywnością www.tuekosklep.pl można odbierAĆ towar osobiście

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sklep ze zdrową żywnościa

@up
a po jakim czasie dostarczają?

Jak nazywają się czółka potwora z Loch Ness? Czółenka Nessi! :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sklep ze zdrową żywnościa

Jest w Łomży sklep ze zdrową żywnością "Amarantus", znajduje się na Wyszynskiego 2/4.
Pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sklep ze zdrową żywnościa

od razu dostarczają albo następnego dnia

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sklep ze zdrową żywnościa

a i sklep internetowy jest dużo tańszy, np. na mleku ryżowym 3 zł taniej niż w stacjonarnym

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sklep ze zdrową żywnościa

zanim by doszła ta spożywka to by człowiek zrobił korkstejszyn.

jeśli pisać to prawdę, mówić to mądrze jak przeklinać to wściekle, dlatego nie odejdę stąd pod byle pretekstem

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sklep ze zdrową żywnościa

Szarłatowa Spiżarnia na Wyszyńskiego 2/4 obok Aviva.

Super zaopatrzony i ma naprawdę dobre ceny. Odkąd go otworzyli przestałam zamawiać z allegro, a wcześniej ciągle zamawiałam: przyprawy, cukier trzcinowy, zioła i inne.

Znajdziesz tam właśnie przyprawy, zioła, różnego rodzaju ryż i makarony, mączki i kaszki np. kukurydziane, ekologiczne przetwory, produkty z soji, melasę, cukier trzcinowy, różne oleje np lniany, kokosowy, chyba mają też miody i wszystko do robienia sushi. Nie sposób spamiętać co tam jest, bo ja osobiście nigdy nie byłam w tak dobrze zaopatrzonym sklepie ze zdrową żywnością :)

Ostatnio wzięłam też ulotkę na temat olei i dowiedziałam się, że w sumie jedynymi na których można smażyć to z oliwek extra vergine i kokosowy.
Natomiast słonecznikowy i rzepakowy który namiętnie lejemy na patelnie nie powinien być nawet podgrzewany. Ciekawe prawda? :)

Bardzo polecam

SamFart: "Łomża, miasto rond, kosciołów i biedronek.... ;)"


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sklep ze zdrową żywnościa

bzdura - najlepszy olej do smażenia to olej ryżowy bo wysoką temperaturę dymienia, kokosowy może być, rzepakowy i masło klarowane. radzę się douczyć i nie szerzyć nieprawdziwych informacji.

jak sklep stacjonarny może mieć dobre ceny???? wiadomo że internetowy ze względu na niższe koszty utrzymania zawsze będzie tańszy. jak już wspominałam tylko na mleku ryżowym różnica wynosi 3 zł!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sklep ze zdrową żywnościa

Mleko ryżowe kosztuje tam 8zł za litr. Czyżby w internetowym kosztował 5 zł? Jeśli tak to ja chce namiary na ten sklep, aczkolwiek wątpię aby tyle gdzies kosztowało....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sklep ze zdrową żywnościa

Ciepła 15 tam ponoć jest sklep

Żyje By Pakować Pakuje By Żyć

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sklep ze zdrową żywnościa

Witam, czy orientujecie się czy w tym sklepie dostanę Yerba Mate?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sklep ze zdrową żywnościa

jak ostatnio kupowałam na wyszyńskiego to mleko kosztowało tam 10 zł a nie 8. w sklepie internetowym jest po 7,20.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sklep ze zdrową żywnościa

Od dawna jest po 8 zł, nie rób nikomu antyreklamy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sklep ze zdrową żywnościa

W internecie poszukaj :)

Jestem, póki jestem.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sklep ze zdrową żywnościa

jakby ktoś jeszcze szukał (po 2 latach) to polecam http://ekomy.pl . Siedzibę mają w Białymstoku także zamówienia powinny szybko dochodzić ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sklep ze zdrową żywnościa

Ja znam tylko drpelc.pl ale nawet nie wiem gdzie mają siedzibę bo zawsze zamawiam przez internet.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sklep ze zdrową żywnościa

Ale jeśli by ktoś potrzebował coś więcej, niż mąka kukurydziana, to warto poszukać po ofertach sklepów internetowych ze zdrową żywnością. Zapraszam tu do naszego sklepu internetowego OLIWKA24.pl. Mamy bogatą ofertę produktów w przyzwoitych cenach, a przy zakupach za 150 zł dostawę oferujemy gratis. Dobrze też śledzić nasze aktualne promocje https://oliwka24.pl/promocje/ A nóż pojawi się w nich to, czego akurat potrzebujecie i dodatkowe parę złotych zostanie w kieszeni.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sklep ze zdrową żywnościa

Kiedyś widziałam na Małachowskiego pod filarami, ale nie byłam tam i nie wiem co mają, tam dalej w takim ciągu sklepów w bloku jest jeszcze inny sklep, mają tam mnóstwo ziół, kasze, ryże, dobre płatki kukurydziane kupowałam tam. W Luxie jest małe stoisko z różnymi \"cudami\",

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sklep ze zdrową żywnościa

Zdrowa żywność? To taką można jeszcze kupić?

Pomysłowo.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sklep ze zdrową żywnościa

A może zainteresuje cię oferta, którą znalazłam pod adresem biotojestto.pl. Sklep oferuje w sprzedaży nie tylko zdrową żywność ale również ekologiczne kosmetyki. Z tego co się zorientowałam to można w nim trafić na atrakcyjne cenowo produkty. Ja już tam złożyłam zamówienie i czekam na przesyłkę.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sklep ze zdrową żywnościa

Najlepiej kupować u rolników.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sklep ze zdrową żywnościa

U rolników można ale jak masz sprawdzonego bo nie każdy ma zdrową żywność. Ja mam mały ogródek i zieleninę mam swoją.


http://forum-ogloszenia.pl/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sklep ze zdrową żywnościa

A ja sam soki robię..ha!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sklep ze zdrową żywnościa

Ja zaopatruję się w sklepie internetowym https://www.ekoway.eu/, szybka przesyłka, trochę droga, ale przy większej ilości produktów tego się nie odczuwa. A poza tym często mają promocje na stronie na produkty.
A jakby ktoś zapragnął domowej bubble the to polecam tapiokę;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sklep ze zdrową żywnościa

Albo w markecie internetowym. Wybór o wiele większy, dobrych okazji nie brakuje, trzeba to tylko śledzić. Jednym z takich sklepów jest na pewno - https://polskikoszyk.pl/ ale oczywiście też kwestia jakich dokładnie produktów szukacie, od jakiej mają one pochodzić marki - na bank coś odpowiedniego sobie pod siebie dopasujecie. Powodzenia w poszukiwaniach.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sklep ze zdrową żywnościa

A znacie https://ekogram.pl/ To mój ulubiony sklep internetowy ze zdrową żywnością. Mają produkty własnej marki, dzięki czemu można je otrzymać w najlepszych cenach. Kupuję u nich regularnie olej kokosowy, mąkę ekologiczną, słodziki, ryże i kasze...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sklep ze zdrową żywnościa

A znacie https://ekogram.pl/ To mój ulubiony sklep internetowy ze zdrową żywnością. Mają produkty własnej marki, dzięki czemu można je otrzymać w najlepszych cenach. Kupuję u nich regularnie olej kokosowy, mąkę ekologiczną, słodziki, ryże i kasze...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sklep ze zdrową żywnościa

trolluj dziadu gdzie indziej

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sklep ze zdrową żywnościa

Ja zamawiam online zdrową żywność, jest taniej, a dostawa jest naprawdę szybka. Zazwyczaj zakupy robię tutaj https://ekoaleja.eu/contact-us. Mają duży wybór produktów, także tych świeżych. W zasadzie wszystko idzie u nich kupić :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sklep ze zdrową żywnościa

EKO SKLEP na ulicy Księżnej Anny 6E w Łomży. Najlepiej zaopatrzony sklep ze zdrową żywnością.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sklep ze zdrową żywnościa

Polecam sklep internetowy https://staropolskagaleriasmaku.pl/ ze zdrową żywnością. Oferują w pełni sprawdzone i bezpieczne produkty w niskich cenach. Przed komputerem możesz na spokojnie sobie przeanalizować każdy produkt, nawet zrobić listę swoich ulubionych. Zamawiasz i odbierasz wygodnie w domu. Na kolejne zakupy rabat. Czy może być coś prostszego?

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org