czwartek, 20 czerwca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
STATOIL- Łomża

Ta stacja benzynowa w Łomży to jest kompletne dno poczawszy od obslugi tam pracujacej konczac na kierowniku. Pracownicy sa nie mili nie douczeni maja problemy z obsluga kas fiskalnych przez to powoduja straszne kolejki a na pytania dotyczace gdzie jaki towar znajduje sie na stacji odpowiadaja lekcewazacym smiechem. A najgorzej na tej stacji jest czystoscia toalety smierdzace i brudne tak samo jest w srodku stacji. Uniformy pracownikow z czystoscia tez pozostawiaja wiele do zyczenia. Stacja ta przypomina punkt napelniania butli gazowych nie obrazajac przy tym gazowni.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: STATOIL- Łomża

to jest jadłodajnia hotdogów:):):) a na marginesie to nie polecam tam tankować gazu;/ silnik moj sie dusi i przejeżdżam mało kilometrów w porównaniu na innych stacjach

bigi2004

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: STATOIL- Łomża

to nie gaz jest zly, lecz to ze dusisz wlasnie silnik gazem. paliwo jest lepsze

zycie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: STATOIL- Łomża

Gans gaz to też paliwo:D Pewnie chodziło Ci o benzyne a to już 2 inne sprawy dzisaij paliwem może być nawet energia słoneczna wodór czy nie wiem co tam wymyślą tak samo gaz bo dzięki niemu samochód się porusza.

PS. Gaz to najgorsze co mogli wymyślić do samochodu. Fajne zestawienie przedmiotów na gaz Zapalniczka, Kuchenka gazowa, Samochód hehe.

"Ten Klub te Barwy to dla nas całe ŻYCIE!!!"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: STATOIL- Łomża

w Łomży to patrze same burżuje, gazem sie brzydzą, ale za to leją benzynę 60litrów po 5zł. no no :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: STATOIL- Łomża

Rozumiem że temat załozył jeden z ajentów konkurencyjnych stacji benzynowych. Tak naprawde na wszystkich stacjach jest podobnie,a na STATKU jest nieciekawie ze względu na lokalizacje, a co za tym idzie, wielokrotnie większą liczbe gośći.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: STATOIL- Łomża

Po kiblach to akurat wy szczycie, nie obsluga, takze wiecej precyzji wam zycze, albo siadajcie na deske jak dziewczyny, jesli to dla was za duzy wysilek.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: STATOIL- Łomża

ja tankuję gaz a benzynę max 20 złotych na miesiąc. mam dwa auta co jeżdżą na gaz. Chciałbym mieć tyle kasy,żeby też się śmiać z gazu ale niestety realia moje są przeliczane na PLNy i tankuję gaz oraz oszczędnie jeżdżę:) pozdrawiam wszystkich co gazem nie gardzą:) dla pocieszenia mogę dodać że gaz w Niemczech robi się coraz dostępniejszy:) cena jak to zwykle bywa tańsza niż u nas i jakość też nieporównywalna z żadnym shellem czy statoilem-kto tankował tam wie co mówię

bigi2004

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: STATOIL- Łomża

IDź DO MONIKI KURPIEWSKIEJ, DO TEGO CHLEWU, TAM CI DOPIERO JEST obsługa I CZYSTOść JAK W LABORATORIUM (I ZJADACIE PRZETERMINOWANE BUłKI OD HOT-DOGóW)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: STATOIL- Łomża

No wiadomo Benzyna droga i bedzie jeszcze drozsza. Ale zadam takie pytanie. KTO ZAKŁADAŁ BY INSTALACJE GAZOWĄ GDYBY CENY GAZU I PALIWA BYŁY PODOBNE?? Myśle że taka osoba sie nie znajdzie. Nie oszczędzam zakładająąc gaz ale oszczędzam nie dławiąc silnika gazem. Pozdrawiam

"Ten Klub te Barwy to dla nas całe ŻYCIE!!!"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: STATOIL- Łomża

sory nie paliwa. W tym pytaniu chodziło mi o benzyne:D

"Ten Klub te Barwy to dla nas całe ŻYCIE!!!"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: STATOIL- Łomża

no wlasnie o to chodzi... poco oszczedzac na benzynie , skoro na gazie są same problemy i wydatki naprawcze, silnik tez chce zyc...

zycie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: STATOIL- Łomża

na gaz zawsze gadają ci którzy go niemają, zaleją paliwa za 200-300pln na miesiąc i im starczy, ja tankuje gazy za ok 400-500pln na miesiąc, więc ile musiał bym wydać na paliwo

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: STATOIL- Łomża

patrzac na znajomych samochody i ogladajac reportaze w telewizji dobrze juz wiem jacy to fachowcy od ruchania owcy zakladaja te gazy i jak to pozniej zaczyna sie peirdolic. polacy juz niedlugo beda wiezyc ze jak jest gaz to jest i zycie ,bo po wiejsku aby TANIO. najpierw pieczenia chleba na gazie w drewnianych szopach, zapalniczki, i samochody z gazem , ktore i tak częsciowo muszą korzystac tez z benzyny.

zycie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: STATOIL- Łomża

Jak jest dobra instalacja (sekwencja lub bezpośredni wtrys) którą zaloży fachowiec to wszystko bedzie ok. Twoi koledzy z plonezów i golfów moga opowiadac o swoich problemach z instalacja, wiadomo jak cos ma swoje lata to sie psuje. Ludzie zakladaja gaz z oszczedniści zeby jezdzić taniej zeby wiecej kasy zostalo w domu nie dla każdego samochód jest po to zeby na niego dmuchać i chuchac.
GrubyŁKS, gans czym jezdzicie, z jakim silnikiem?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: STATOIL- Łomża

nie !!! mi najbardziej podoba sie jak pod dystrybutorami STARZY frajerzy zaparkują sobie samochody i siedza w yamie lab na kawie.Ja rozumiem ze te samochody jeszcze nie spłacone ale to nie parking strzezony{{ a i raz jeden z tych panow co parkują te samochody nalał se paliwa i kazał zapisać ze zapłaci za kilka dni-PARANOJA!!!! Jak bede wyjazdzał na wczasy to po co mi płacic stawiam samochód pod dystrybutorem i mam jeden problem z głowy.

pis998

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: STATOIL- Łomża

Ale tematem jest stacja Statoil a nie gaz. Zgadzam sie z kola pracownicy tej stacji nie bardzo wiedza co tam robia. Zarezerwowalam dzien wczesniej przyczepke pan spisal moje dane i powiedzial ze przyczepka bedzie jutro do odebrania ale na drugi dzien pani blond z usmiechem na twarzy powiedziala ze przyczepka jest juz wypozyczona nie uslyszalam nawet slowa przepraszam .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: STATOIL- Łomża

ja mam teraz bmw 730 z rocznika 2000r mam 200 koni, i napewno przy takim aucie nieczuje sie gorszy gdy jakis wiesniak pisnie z opon jakims golfem czy toyota 2006 czy nowszego roku. Bmw to ladne i wydajne auta, niebede ich przytruwal.

zycie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: STATOIL- Łomża

Autor: DxxxD (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 28-07-08 18:54

Jak jest dobra instalacja (sekwencja lub bezpośredni wtrys) którą zaloży fachowiec to wszystko bedzie ok. Twoi koledzy z plonezów i golfów moga opowiadac o swoich problemach z instalacja, wiadomo jak cos ma swoje lata to sie psuje. Ludzie zakladaja gaz z oszczedniści zeby jezdzić taniej zeby wiecej kasy zostalo w domu nie dla każdego samochód jest po to zeby na niego dmuchać i chuchac.
GrubyŁKS, gans czym jezdzicie, z jakim silnikiem?

Nie mam nowego samochodu ale go lubie:D Nissan Primera p10 GT przerobiony 180 KM spalanie ok 11L na trasie w miescie troszke wiecej zalezy od jazdy:D

"Ten Klub te Barwy to dla nas całe ŻYCIE!!!"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: STATOIL- Łomża

Autor: gans (---.lom.netster.pl)
Data: 28-07-08 19:22

ja mam teraz bmw 730 z rocznika 2000r mam 200 koni, i napewno przy takim aucie nieczuje sie gorszy gdy jakis wiesniak pisnie z opon jakims golfem czy toyota 2006 czy nowszego roku. Bmw to ladne i wydajne auta, niebede ich przytruwal.

zycie

gans ty nie możesz przytróć gazem "swojej" BMW 730 z rocznika 2000 bo to DIESEL. Wiec czemu wypowiadasz sie o gazowaniu aut skoro sam oszczedzasz jezdząc dieslem.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: STATOIL- Łomża

zrobiłem na gazie 120tyś km i nigdy żadnego problemu, od chwili montażu nigdy nie byłem w serwisie tylko dwa razy na przeglądach gwarancyjnych, a jak komuś w poldku ciągle się coś przestawia to jego problem i niech nie gada że gaz jest awaryjny i problemowy, znam takich co muszą ustawiać różne mieszanki w zależności od pory roku, ale to instalacje pierwszej generacji

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: STATOIL- Łomża

dxxxd widze jak znasz sie na autach skoro takie bzdury opowiadasz tu przy wszystkich.

disiel na gaz jest mozliwy od 2001 roku zacofańcu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: STATOIL- Łomża

ps sebo 1234 to ja gans jakbys przypadkiem nieczytal innych moich wczesniejszych postow,

zycie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: STATOIL- Łomża

dodam jeszcze ze tak samo jak samochodach benzynowych zasilanymi autogazem, tak samo w dieslu jest mozliwosc wyłączenia układu gazowego i kontynuowania jazdy na oleju napędowym

zycie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: STATOIL- Łomża

sebo1234 tyle to ja wiem, ze diesla mozna zagazowac. Tylko my tu rozmawiamy o ralnych rzeczach na miare naszego miasta a ty dzieciaku pewnie przeczytaleś jakiś Auto Świat i chcesz przybujac swoja wiedzą:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: STATOIL- Łomża

gans ty nie możesz przytróć gazem "swojej" BMW 730 z rocznika 2000 bo to DIESEL

raczej o gazowaniu diesla dopiero sie dowiedziales. Bujając sie starym golfem 2 po miesci z glosną muzyka aby tylko poszpanowwac wiele sie o samochodach niedowiesz.

to jest realna rzecz tyle ze pewnie nie na twoja kieszen.

zycie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: STATOIL- Łomża

Zreszta zakladanie do osobówki z silnikiem diesla gazu nie jest oplacalne wiec nie rozwijalem tego tematu. Gazowanie osobowki diesla jest nieoplacalne . Taki instalacje zaklada sie np. do wózków widłowych i autobusów miejskich.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: STATOIL- Łomża

niezle, duzo czasu miales zeby przeczytac fragment zksiazki. fakt fakltem nieoplacalne czy nie lecz wszystko mozliwe, Ide spac jutro do roboty , narazie

zycie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: STATOIL- Łomża

gans a ty jak bys mial pojecie o motoryzacji to bys nie pisal ze "twoje" BMW 730 ma 200koni. Wiec wez dowod od taty i sobie przelicz zebyś kolegom na kukawce juz wiecej kitu nie wciskał:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: STATOIL- Łomża

193 a 200 niebede sie kłocil na autostrade mi te 7 w ta czy wta nieda bo nietylko to wsprzecie jest najbradziej wydajne dla silnika, czolem dzieciaku

zycie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: STATOIL- Łomża

no widzisz przeliczyles i juz wiesz wiec teraz jestes uswiadomiony juz ile koni ma twoja 7, a tyle czasu zyłes w niewiedzy:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: STATOIL- Łomża

Mnie irytuje na statku muzyka - Po ch***j o czwartej nad ranem muzykę puszczają - co to dyskoteka. Człowiek chciałby sobie w spokoju zatankować - a tu ch**j BADZIEWNEJ NUTY TRZEBA słuchać.Współczuję tylko okolicznym mieszkańcom.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: STATOIL- Łomża

Najgorsza z możliwych stacji!
A obsługa tam TRAGICZNA. Jedna osoba na całą stację i jak się prosi kogoś do zatankowania gazu to nie raczą podejśc mimo że od 7 do 20 można o pomoc poprosić. Pani w kasie arogancka, nie raczyła ruszyć dupska mimo ze nic nie miała do roboty.
JUŻ NIGDY WIĘCEJ TAM NIE POJADĘ.

triutriuta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: STATOIL- Łomża

Triutriuta a Tobie ciężko ruszyć oczami i przeczytać instrukcje samodzielnego tankowania gazu? Nie tylko na statoilu jest samoobsługa przy tankowaniu gazu na orlenach tez to jest. A zatankowanie gazu nie jest takie trudne podpiąć pistolet pod wlew, zacisnąć czarna rączkę następnie zblokować ja pomarańczowa i zatankować.


:) :) :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: STATOIL- Łomża

Oszczędności za niedrogo sprzedam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: STATOIL- Łomża

Nie polecam

grzybek

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org