piątek, 03 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Biuro "ALFA"

Proszę o opinię na temat biura księgowego "ALFA" Kruszewscy. Chce podjąć z nimi współpracę. Czy ktoś może mi ich polecić??? Sprawa pilna. proszę o szczere odpowiedzi.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Biuro "ALFA"

prowadzą księgowość naszej spółki od 3 lat i moge ich polecić super obsługa i terminowość serwis wart swojej ceny .polecam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Biuro "ALFA"

Polecam.

--
tomek w.

\"Rzuciłem myśl, że cokolwiek mi się należy\"

\"Żeby mi się chcialo tak, jak mi sie nie chce\"




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Biuro "ALFA"

Witam
Jeśli chodzi o biuro,"ALFA" które Cię tak interesuję, to z czystym sumieniem polecam Ci gorąco. Obsługa jest miła i zawsze uśmiechnięta. Zaś co do prowadzenia rozliczeń podatkowych to, szczerze powiem że nie spotkałam się z tak wysokim profesjonalizmem. Nie ma zagadnień podatkowych na które nie otrzymałabyś informacji. Rzetelność, uczciwość i profesjonalizm to zalety tego Biura. Polecam Ci szczerze. Pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Biuro "ALFA"

Szczerze polecam prowadza księgowość mojej firmy juz 3 rok i zero problemów. Pełen profesjonalizm.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Biuro "ALFA"

angelika1007 od razu widać, że tam pracujesz. Wysoki profesjonalizmem wykazują się te panie, które mają tyle pracy, że nie czytają co księgują? Czy zadufany szef, który przyznaję ma bardzo dużą wiedzę, ale na swój pożytek, bo na pewno nie doradza klientom, ani nie przekazuje tej wiedzy swoim pracownikom.
Co do pań to potwierdzam są bardzo miłe i uprzejme, tylko strasznie zapracowane. Zbliża się koniec roku, więc posprawdzajcie zapisy na kontach księgowych bo w tej firmie z raku czasu, zdarzają się różne rzeczy....

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org