środa, 29 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
UWAGA NA OSZUSTÓW Z GIEŁCZYNA!!!

No cóż pewnie nie jeden z was się naciął, ale nie dość że Z. Marian ze swoją żoną nie zapłacą za remont to nawet w pełni nie uregulują rachunków za materiały. Fakt, że człowiek uczy się na własnych błędach, i to skutkuje, więc oświadczam wszem i wobec, że Z. Marian ze swoją żoną pewnie w Giełczynie dobrze go już znają, chciał zrobić remont, co mu na pewno nie wyjdzie po tej publikacji. Kontakt tych ludzi ze sklepem to jest po prostu koszmar, szczegóły mogę podać na meila. A tak w skrócie to z całą odpowiedzialnością powiem, że to jest banda złodziei i oszustów. Myślę, że im to wyjdzie bokiem, a jak macie jakieś pomysły na to by tępić hamstwo i złodziei to być może z tego skorzystam. Pozdro wszystkim z forum.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: UWAGA NA OSZUSTÓW Z GIEŁCZYNA!!!

Ale o co chodzi oczerniasz jakiś ludzi ale dlaczego ? jesteś sprzedawca w sklepie czy wykonawca ....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: UWAGA NA OSZUSTÓW Z GIEŁCZYNA!!!

o co kaman? jacy ludzie kto kogo? i dlaczego? waw

Eva Ali-baba




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: UWAGA NA OSZUSTÓW Z GIEŁCZYNA!!!

Ja jestem wykonawcą, tak dla objaśnienia dla ciebie Abstracts, ale jak nadmieniłem wcześniej, nawet punkty gdzie robią zaopatrzenie to jeden koszmar dla sprzedawców. Aha, piszesz że ja kogoś oczerniam. No faktycznie, może na tym forum odezwie się osoba której to dotyczy, lecz wobec twego pytania odpowiedz mi na moje czy znasz gówno które nie śmierdzi? Czy zgodziłbyś się by jakiś frajer chciał cię wykorzystać? No i jeszcze jedno czy prawda kole (oj, chyba tak)?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: UWAGA NA OSZUSTÓW Z GIEŁCZYNA!!!

Piszesz post, w którym nazywasz ludzi oszustami ale zapomniałeś przedstawić sprawy. Jeżeli nie zamierzasz napisać o co biega to nie powinno być tego tematu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: UWAGA NA OSZUSTÓW Z GIEŁCZYNA!!!

Może ciężko kapujesz to cię oświecę. Jeśli za wykonaną usługę pan tzw. Kowalski nie ma nawet zamiaru uregulować, do tego nie uregulował do końca materiałów które zostały u niego wykorzystane, więc jak to nazwiesz? Widocznie dla ciebie nie ma tematu. Jeśli chcesz pracować za friko i jesteś z tym zgodny to również nie ma tematu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: UWAGA NA OSZUSTÓW Z GIEŁCZYNA!!!

Jak by to powiedzieć - chyba mogę być zainteresowany takimi ludźmi (!!!)
Jako przestrogę bardzo chętnie poprosze o szczegóły

sd12345@tlen.pl

Ciekawę kogo chce puści w maliny Probud, Prefbet a może Podbielskiego...



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: UWAGA NA OSZUSTÓW Z GIEŁCZYNA!!!

Chyba znam sprawe poprawiamy wlasnie łazienke po jakims nieudaczniku ... bo nie po wykonawcy (łazienke 18m2) robił 3 tygodnie wiec go właściciel pognał ;-) Człowieku zamknij temat i sobie wstydu oszczedz !!
Dane "wykonawcy" oraz wynik jego "pracy" zainteresowanym podeśle bardzo chetnie w celu ostrzeżenia przed niepotrzebnymi kosztami i problemami.

Pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: UWAGA NA OSZUSTÓW Z GIEŁCZYNA!!!

z tego co pisze "teddy" na razie na frajera to ty wyszedłeś konsulu2

Ps podoba mi sie to forum muszę częściej tu zaglądać , a tak na marginesie czego oczekujesz ?? współczucia zrzuty ..... czy nudzi ci sie po prostu i zakładasz durne tematy zamiast sam załatwić swoje sprawy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: UWAGA NA OSZUSTÓW Z GIEŁCZYNA!!!

oj to fakt ,znam też takie nowobogackich osoby na stanowiskach które szpanują totalnie i wymyślają w trakcie wykonania różne zmiany stawiając tym czesto , poprzez nieprzemyślane decyzje wykonawców w bardzo trudnej sytuacji. W konsekwencji doprowadza to do znacznego przedłużenia czasu wykonania usługi lub często czyni ją niewykonalną lub efekty takich zmian w konsekwencji doprowadzją do tego że ogólny obraz dzieła to po prostu kicz. Finał jest taki ,że pozniej wykonawca zostaje na lodzie bez zapłaty i z rachunkami za materiały. A trudno jest się w tej sytuacji dopatrzyc winy wykonawcy.

Nasza

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: UWAGA NA OSZUSTÓW Z GIEŁCZYNA!!!

Ja myślę ze takie sprawy powinno załatwiać sie w innym miejscu, pracuje też dla ludzi zasada jest prosta "klient ma racje zawsze " tak sie robi jak on chce a co do rozliczeń umowa i wszystko proste, z tego co pisze inny wykonawca to po prostu autor tematu nie wywiązał sie z umowy i wszystko jasne został "wyautowany"

poproszę o materiały na mail`a

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: UWAGA NA OSZUSTÓW Z GIEŁCZYNA!!!

Konsul2 piszesz chaotycznie a potem sie dziwisz ze ludzie nie wiedza o co Ci chodzi. Po drugie nie znamy stanowiska i argumentów drugiej strony sporu. Po trzecie nie wiadomo w ogóle o co Tobie chodzi... Chcesz przestrzec czy sie po prostu wypłakać???

Pozdro dla forumowiczów :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: UWAGA NA OSZUSTÓW Z GIEŁCZYNA!!!

właśnie, chwalisz się czy żalisz? ;P

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: UWAGA NA OSZUSTÓW Z GIEŁCZYNA!!!

ciekawy jestem ktory to gosc taki mondry z gielczyna ze nieplaci????

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: UWAGA NA OSZUSTÓW Z GIEŁCZYNA!!!

Dla mnie to w ogóle ten tytuł jest idiotyczny ''Uwaga na oszustów z Giełczyna ''Konsul jak by ludzie z Giełczyna wiedzieli ktoś ty to na pewno co drugi by ci przyłożył za taki tytuł to tak jak byś napisał że wszyscy z Giełczyna to złodzieje chłopie opanuj się .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: UWAGA NA OSZUSTÓW Z GIEŁCZYNA!!!

inga skoro pisze o kogo chodzi to na pewno nie chodzi o wszystkich, a o konkretną osobę. Jeśli ktoś ma ochotę coś zrobić za friko to teddy bardzo chętnie da namiary, przygotowali się jeszcze na remont kuchni i łazienki, lecz temat jest krótki, jeśli inwestor ma gówno w portfelu to niech się goni na szczaw. I a propo teddy stolarz który był u was niestety widział co było zrobione, ale spoko zna już temat, i mam nadzieję, że byłem ostatnim, którego nacięliście i postępujcie tak dalej i patrz końca, ale się nie zdziw, jak ktoś za takie postępowanie zapewni ci przedwczesne fajerwerki i wtedy chociaż się nie pomyl, bo to może nie być nowy rok.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: UWAGA NA OSZUSTÓW Z GIEŁCZYNA!!!

Ja bardzo prosze o namiary na tego wykonawce fladen1@wp.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: UWAGA NA OSZUSTÓW Z GIEŁCZYNA!!!

Tu chodzi o właścicieli sali weselnej z giełczyna którzy nie płacili podwykonawcom, było już nie raz o tym na forum, jeszcze ten temat się ciągnie?

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org