czwartek, 20 czerwca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Pralnia chemiczna

Mam pytanie odnośnie pralni chemicznej.Którą pralnię polecacie?Muszę zanieść sukienkę do prania i niewiem gdzie.
Proszę o szczere opinie.pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pralnia chemiczna

Pralnia Mimi Plac Niepodległości

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pralnia chemiczna

Dokładnie tam na przeciwko lodowiska-starego dworca

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pralnia chemiczna

Dzięki serdecznie jutro sie tam wybiorę:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pralnia chemiczna

Jeśli masz jakieś markowe ciuchy nie ryzkuj w tej pralni na Placu Niepodległości. Zniszczą i się nieprzyznają

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pralnia chemiczna

Osobiście polecam pralnię zlokalizowaną w pobliźu Banku PKO BP. Chyba to ul. Małachowskiego......Natomiast z pralni przy Pl, Niepodlegości niestety nikt z moich znajomych nie był zadowolony.... ja też nie........Wybór należy do Ciebie.....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pralnia chemiczna

Ja również polecam pralnie na Pl. Niepodległości często noszę garniutry do prania i jestem zadowolony. Może obsługa nie jest rewelacyjna, ale trudno. Do pralni na Niemcewicza zraziłem się nie dopranym garniturem i czekaniem na niego prawie tydzień czasu przy czym dostałem delikatną uwagę, że przychodzę tak często i się upominam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pralnia chemiczna

Na Pl. Niepodległości

Pociejewo

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pralnia chemiczna

Właśnie rozmawiałam z koleżanką,która zaniosła garnitur męża do pralni na Plac Niepodległości i zniszczyli jej marynarkę,i powiedzieli,ze to mole:):)A przecież przed każdym przyjęciem towaru do pralni Pani,która tam"siedzi"ogląda towar.To bylo dobre.A więc pralnia na Placu Niepodległości niema dobrej opinii wsród Łomżan:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pralnia chemiczna

Pralnia na Małachowskiego, noszę tam ubrania od lat, moja mama też i jak do tej pory nie miałyśmy zastrzeżeń. Obsługa super. Pani Ela zawsze miła.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pralnia chemiczna

Słuchajcie:zaniosłam dzisiaj suknię balową (z kołem i całą w cekinach)do pralni na Pl.Niepodległosci-a bardzo niemiła Pani powiedziała mi tak:"PROSZĘ PANI TAKIE SUKIENKI TO PIERZE SIĘ W PRALCE"-roześmiałam się,zabrałam sukienkę i pojechałam do pralni na ul.Niemcewicz(bądź Małachowskiego)i bez zadnego problemu Pani wzięła i co najważniejsze była bardzo miła:):)
Także pralnia na ul.Pl.Niepodległosci to chyba nie najlepszy pomysł:)Ale to moze być tylko moja opinia.pozdrawiam wszystkich

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org