czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Apteka na Dwornej

Byłam ostatnio w aptece na Dwornej i mało mnie szlak nie trafił !! Aby wykupić receptę trzeba się tam wystać z 15 - 20 minut bo "szanowne panie" aptekarki poruszają sie jak muchy w smole, nic tylko łażą w to i z powrotem a tempo ich obsługi jest poprostu powalające na kolana, człowiek sie wystoi zanim coś tam załatwi.. Powinni albo zmienić te szanowne panie albo zatrudnić więcej personelu !! TRAGEDIA!!!!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Apteka na Dwornej

Z tego co mi wiadomo podomierz pracownice tej apteki mają dobre pensje. Widocznie im się nie chce pracować. Natomiast co do właściciela tej apteki:
60. Decyzja z dnia 09.03. 2007r. znak: GIF-P-R-481-35/MSZ/07 nakazującą natychmiastowe zaprzestanie prowadzenia przez spółkę Apteka na Dwornej Glińscy i S-ka Spółka Jawna z siedzibą w Łomży, ul. Dworna nr 8, 18-400 Łomża, niezgodnej z przepisami reklamy produktów leczniczych.
źródło: https://wif.netbip.pl/bip/i.php?option=str_wydz&m=e6540&link=dok_tre&par=624&b=
Także teraz wiadomo, czemu mają tanie leki.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Apteka na Dwornej

Przykład:
lek wykonany w każdej innej aptece kosztuje 5 zł ( ryczałt ) natomiast na Dwornej ządają przy odbiorze dopłaty dodatkowej .
Jeżeli się nie zgadzasz dopłacić - nie zwrócą zapłaconych 5 zł i nie dadzą zamówionego leku

gergely

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Apteka na Dwornej

oszusci w tej aptece...a obsługa top jest porazka...wyje*ac te rury co tam robia..lelaki je*ane

...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Apteka na Dwornej

Faktycznie kolejki są duże ale nigdzie nie ma takich cen. Ja za leki które często kosztują ok.500 złotych płacę 10gr więc nawet jak muszę postać 30min to i tak się opłaci. Takich recept realizuję pięć w ciągu miesiąca więc przeliczając czas na gotówkę mogę stać i godzinę. Wydaję mi się że w każdej z łomżyńskich aptek panie pracują powoli bo to nie biedronka i jak da nie takie leki jak trzeba to ktoś może umrzeć.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Apteka na Dwornej

"Ja za leki które często kosztują ok.500 złotych płacę 10gr więc nawet jak muszę postać 30min to i tak się opłaci"

Podaj jakiś przykład, bo mi się wierzyć nie chcę. Chyba, że te 500zł to cena jeszcze przed refudnacją przez NFZ, ale wtedy mimo wszystko by takiej różnicy w cenie nie było.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Apteka na Dwornej

I znowu temat zbulwersowanej dzieciarni.

-.-.-.-.-.- (podpis na urlopie)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Apteka na Dwornej

Proszę bardzo "nemo" : Megalia zawiesina 206zł za szt przed refundacją, w Cefarmie 76zł ,a na Dwornej 15gr, przepisywane po 7 sztuk, zastrzyki przeciwzakrzepowe za 1op. 150 zł na Dwornej 1gr a w Sąsiedzkiej 45zł. Na wszystkich lekach onkologicznych są takie przebitki. Nie kupuje ich od wczoraj i zjeździłam całą Łomżę wiec wiem gdzie są najtańsze,

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Apteka na Dwornej

Leki kupuję tylko czasami, ale ostatnio szlag mnie trafił i myslałem, że komuś przylutuję! (za bezczelność)

Zawsze odkąd sięgnę pamięcią, osoba sprzedająca w aptece leki - pisała na opakowaniach sposób ich użycia, np. 2x1, 3x2 itd.

Pewnego kwietniowego dnia kupowałem leki na receptę (dla chorej córki) w aptece na Dwornej. Zapłaciłem i wróciłem do domu.
Patrzę kur... a tu nigdzie na opakowaniach nie ma napisane jak używać!
Pomyślałem - pewnie zapomniała zaznaczyć, młoda jest pewnie dopiero się uczy sporzedawać leki, więc pojechałem z powrotem przez całą Łomżę do Pani sprzedającej leki (może nawet jest lub będzie magistrem farmacji?)

Pracownica apteki powiedziała mi, że koleżanka zabrała już gdzieś tam recepty, więc nie może mi pomóc. Jeśli chcę się dowiedzieć jak stosować leki to powinienem se pójść do lekarza, żeby mi wytłumaczył.

To po prostu więcej niż kpina! To chamstwo i brak jakiegokolwiek profesjonalizmu. Pani mi tłumaczyła, że w aptece nie mają obowiązku pisać na opakowaniach jak stosować leki, bo nie życzą sobie tego lekarze!

To teraz idąc do apteki trzeba wcześniej zrobić sobie xero recepty - by wiedzieć jak przyjmować leki?

Pytałem w innej aptece i prawdziwa Pani magister farmacji śmiała się z zachowania tej z Dwornej. Powiedziała : U nas otrzyma Pan informację o stosowaniu leków, a tamtym pewnie nie zależy na klientach.

Reasumując. Straciłem kupę nerwów, kupę bardzo cennego czasu i pewnie jeszcze przepłaciłem za te leki.

W aptece na Dwornej kupowałem przez wiele lat, ale czegoś takiego jeszcze nie spotkałem.
Nie wiem czy jeszcze kiedykolwiek pojadę do tej apteki. Teraz jest ten luksus, że aptek jest pełno.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Apteka na Dwornej

Apteka na Dwornej jest białostocka, bo jej właściciel tam mieszka i ma w białym bodajże dwie apteki.
Z całą pewnością ta apteka nie jest 4 Łomża... :P(L)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Apteka na Dwornej

Załuje że dopiero teraz wpadłam na te forum ale nie mogłam się powstrzymać aby nie skomentować pewnych użytkowników mianowicie
Do "ewako21":Apteka to nie mięsny ani mcdrive, a na każdej z tych powolnych "pan aptekarek" ciązy ogromna odpowiedzialnośc w wydawaniu leków wiec może troche szacunku bo chyba lepiej wolniej a żetelniej niż szybko i nieskutecznie
Do "wszechwiedzącego": Nie wiem ile masz lat i jaki poziom intelektualny reprezentujesz ale napewno nie za wysoki, a te "rury" jak je nazwałes w przyszlosci moga uratować życie lub zdrowie Twoje lub twoich bliskich bo po 5 latach ciezkich studiów czesto maja wieksza wiedze niz niektorzy lekarze "konowały" i sa w stanie ustrzec ciebie albo kogos z twoich bliskich przed zle wypisaną receptą, dawką leku itp. więc może przygryż czasem ten swój cięty jęzor i zajmij się czyms pożytecznym

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Apteka na Dwornej

Kupowałem pierwszy raz nowo przepisany lek. Pani w aptece na południu ( ten sam właściciel na dwornej) nie potrafiła powiedzieć dokładnie ile kosztuje lek i po pewnych poszukiwaniach powiedziała że ok 60 zł. Poszedłem do pobliskich innych aptek i poinformowano mnie że lek wydawany jest bezpłatnie. O co chodzi? (pewnie o pieniądze:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Apteka na Dwornej

wieśmin!!!!! nie rozumiem Twojej złości, jak mi, dziecku czy mężowi przepisywane są leki to zawsze proszę lekarza o rozpiskę na kartce właśnie aby uniknąć takich problemów które ty miałeś, dodatkowo pytam w aptece czy lekarz zapisał prawidłowe dawkowanie, jeśli chodzi o dziecko to podaje wiek bo kiedyś lekarz sie pomylił i rocznej córeczce przepisał lek od 3 latek. Jesteś ojcem to Ty zawsze dopilnuj wszystkiego. Moj mąż zrobiłby pewnie tak samo jak Ty gdyby przed wyjazdem do apteki nie dostał instrukcji:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Apteka na Dwornej

O Bożesz co za ludzie. Miejcie trochę człowieka w sobie ,uśmiechajcie się do ludzi, nawet do Pań i Panów w wydziale komunikacji :) Zmieńcie nastawienie, nie róbcie afery z byle czego. Bądźcie w tym stali, a wiele się w Waszym życiu zmieni. Gorsze są rzeczy od pomyłki aptekarki, a robisz taką aferę jakby sprzedała Ci zamiast witaminy C dla Twojego dziecka Tramal, po którym mogłaby się źle poczuć.

http://www.youtube.com/watch?v=awYVlAv6Cek


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Apteka na Dwornej

apteka na dwornej to apteka inwestora z białegostoku.
kupując tam oddajesz hajs śledziom.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Apteka na Dwornej

jawiemonawie.

jak tam twój temat ,,alibaba,,?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Apteka na Dwornej

mnie też prawie szlak trafił xD
pewna Pani obsługiwała 2 osoby w tej aptece przez 30 min. i jak tu się nie wściec ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Apteka na Dwornej

było zrezygnować z kolejki w tej aptece i iść do następnej.


jest tyle aptek do wyboru.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Apteka na Dwornej

http://www.youtube.com/watch?v=yGVXt24yCqI&feature=related



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Apteka na Dwornej

alibaba wystarczy mi, niewielu znalazło się obrońców,a i już więcej wiem o Tobie.
Szczebiotka Ty zryciuszko.

http://www.youtube.com/watch?v=awYVlAv6Cek


Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org