czwartek, 20 czerwca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
czy to sie moze udac :]

Na przelomie lipca i sierpnia bede 3 tyg goscil w kraju i bede potrzebowal ... samochodu :] Swoj juz dawno sprzedalem, zbyt rzadko bym go uzywal, myszy by sie w cylindrach pie...ły :]
Pozyczyc od rodziny czy kolegow juz nie moge bo ilez razy mozna, a przeciez kazdy samochodu potrzebuje ...
Tak wiec mam prosbe tak moze bedzie szybciej i wygodniej ... jesli znacie kogos kto sprowadza samochody lub nimi handluje, ewentualnie kogokolwiek, kto za kilka stowek (do uzgodnienia) wypozyczy mi samochod od 24 lipca do 12 sierpnia to napiszcie w tym temacie cokolwiek, wtedy dam swoje namiary i skontaktujemy sie przez gg czy telefonicznie (na moj koszt).
Wypozyczajac samochod spiszemy odpowiednia umowe, totez najlepiej by bylo zeby ta osoba nimi handlowala ... po prostu spiszemy umowe, ze mam zamiar kupic i mam 3 tyg na podjecie decyzji, a pozniej ja rozwiazemy ...
Ewentualnie doradzcie co moge w tym wypadku zrobic ... wiem ze istnieja wypozyczalnie samochodow ale to jeszcze nie na moja kieszen ...
Pozdrawiam !!!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: czy to sie moze udac :]

Zapomnialem dodac ze mam 30 lat i od 12 lat prawo jazdy, jezdzac bezwypadkowo. Osiem lat zawodowo.
Ponadto posiadam kat. BCE i uprawnienia instruktora nauki jazdy kat BC, przez rok szkolilem dla OSK? :] dalsza czesc niekonieczna na ogolnym ...
Samochod nie jest mi potrzebny zeby rwac laski czy palic gume, ale zeby moc odwiedzic rodzine i zabrac dzieci (mam dwoje) pod namioty czy jakies tam inne karuzele ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: czy to sie moze udac :]

nie wiem czy to coś pomoże ale mam całkiem nowy rower z w pełni sprawnym dynamem i koralikami na szprychach, jest też bagażnik wiec możliwe jest zabranie na przejażdżkę jednego z dzieci... czekam na odpowiedź(TANIO)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: czy to sie moze udac :]

mozna wypozyczyc auto z wypozyczalni i po klopocie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: czy to sie moze udac :]

Ja ma dla Ciebie furke dasz te pare stówek i oddam Ci ja na wlasnośc. Full opcja nie bity malo jeżdzony od księdza kupiony nowe opony instalacja gazowa razem ze szwagrem zakladalismy. Za 700 zł Ci go sprzedam na umowe i sie nie bedziesz musial zastanawiac 3 tygodnie a pozniej se znim zrobisz co zechcesz.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: czy to sie moze udac :]

jedrulas poszłes ładnie heheh

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: czy to sie moze udac :]

widze ze niewiele sie na tym forum zmienia :] podejrzewalem ze tylko napinacze sie bede zgrywac ...
jedrulas zycze Ci zebys mial taki zawod ze nie musialbys sie zastanawiac czy 100 za dobe to dla Ciebie dobra cena za samochod z wypozyczalni ...
zebys nie musial sie zastanawiac czy wziasc tylko zebys pytal czy nie maja czegos lepszego ... to na wypadek gdybys pracowal za granica i nie mialbys auta w kraju...
jezeli macie pisac takie bzdety to nie piszcie nic przeciez nikt nie musi odpisywac jesli nie interesuje go ten temat
pisz sobie jedrulas o lomzynskim lksie czy policji akurat pewnie jestes na tym poziomie ... i nie obrazaj nie jestem dla Ciebie dziadem ... ciezko pracuje ale nie stac mnie na wypozyczalnie ....
tyle .... nie bede wiecej dyskutowal nie widze sensu ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: czy to sie moze udac :]

Posluchaj a nie lepiej kupić jakiegos poloneza? Pozniej go sprzedasz jezeli masz pozyczyc za 400 zlotych samochod na 3 tyg to kup za 700 i sprzedaj za 300 chetny sie znajdzie;p No i wiesz ze jedziesz swoim tylko musisz to załatwić teraz bo te ciągania z papierami rejestracja. A i mam prośbe nastepnym razem pisz ŁKS z dużej litery. A tak wogóle to wątpie żęby znalazł się człowiek który by pożyczył. Ja mam Poloneza nawet ma alarmxD tylk ojakas banda dzieciarni dla popisu piachu nassypała do baku ale cóż nie ma to jak być fajnym przez 5 minut i na ch.uja narobić. Pomyśl nad tym kupnem. Pozdro

"Ten Klub te Barwy to dla nas całe ŻYCIE!!!"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: czy to sie moze udac :]

radeusz, jeśli chcesz otrzymać poważną odpowiedź to po co polemizujesz z dziećmi.

Jeśli chcesz żaden problem z wypożyczeniem:
Golf III 1.8 gaz spalanie na poziomie 10 L gazu na 100 km w jeździe mieszanej (miasto/trasa).

e-mail: marcelus@republika.pl

MoJe ŻyCie To MentoR.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org