niedziela, 16 czerwca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
pensja prezydenta Łomży

Jakoś nie zauważyłem oburzenia na propozycję podwyżki pensji dla prezydenta Łomży.Czyżby wszyscy byli byli zadowoleni z pracy naszego "wodza" czy już nie chce wam się gadać?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pensja prezydenta Łomży

ja tam bym mu obbcial pensje i ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pensja prezydenta Łomży

temat o ,,wodzireju,, już był poruszany

bigi2004

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pensja prezydenta Łomży

W nagrodę za zo ,że nie pogniewamy sie za podwyżkę ponsji prezydent zrobił fundę i zwiększył ilość punktów sprzedaży alkoholu/brawo za genialny kolejny pomysł panie prezydencie /.Ci wszyscy co to popierają powinni na koszt prezydenta zaproszenie na wielki bal z tej okazjii pod hasłem,, Pijmy gorzałkę ,aby jej inni mieli mniej,, Mam jeszcze jedno pytanie czy zmieniłły się przepisy w sprawie bliskości punktów sprzedaży napojów % od obiektów sakralnych ,szkół .Co na to działacze do spraw walki z pijaństwem . NA ZDROWIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pensja prezydenta Łomży

"Radni o prezydenckiej podwyżce i sklapach z alkoholem". Takie błędy na stronie głównej ;/

--
Samotność to emocjonalna trzeźwość.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pensja prezydenta Łomży

markac jeszcze sie nie przyzwyczaiłeś? ;P

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pensja prezydenta Łomży

Wiecie co?Dziwi mnie,że tak mało macie do powiedzenia na ten temat.Jak wydarzyła się tragedia,to pyskowaliście jeden przez drugiego a tu wszyscy mordy w kubeł!Nie przeszkadza wam to,że facet będzie miesięcznie brał tyle kasy,że spora część szczęśliwego łomżyńskiego społeczeństwa nie zarabia w ciągu roku?Widocznie nieźle wam się żyje.Po co w takim razie spieprzacie za granicę?Ciekawe co by było, gdyby któryś mądrala z rady miasta zaproponował dla wszystkich po 100 tys.miesięcznie.Już ktoś to kiedyś obiecywał.Jasne-inflacja!Nas ona nie dotyczy.Pan prezydent podniósł ostatnio cenę za wieczyste użytkowanie gruntu o ponad 100%.A może zabrakło na podwyżkę pensji?To takie luźne dywagacje.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pensja prezydenta Łomży

A co do ilości koncesji,to nie od dziś wiadomo,że pijanym i głupim narodem łatwiej się kieruje.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pensja prezydenta Łomży

głosowali na niego to teraz nie narzekają

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pensja prezydenta Łomży

krecik o swojej wypowiedzi napisał "To takie luźne dywagacje".
I masz rację kreciku, to są dywagacje. Tyle, że radzę sprawdzić w słowniku co oznacza słowo "dywagować". Bo według mnie oznacza gadanie (pisanie od rzeczy, albo inaczej - piep...nie bzdur.
Przestańcie liczyć komuś pieniądze w kieszeni. Weźcie się do roboty i zacznijcie zarabiać zamiast zazdrościć innym. To polska specjalność, że zamiast "równać w górę" próbujemy ściągnąć do swego poziomu tych co wyżej.
Wybory chyba za 2,5 roku, macie szanse zostać prezydentami, powodzenia.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pensja prezydenta Łomży

Antyred co znaczy "równać w górę".To znaczy mieć takich wazeliniarzy wokół siebie jak ma prezydent?To tak,jakbym ja zwołał zebranie w firmie i zgłosił wniosek o podwyżkę dla szefa bo nie stać go na paliwo do merca!Człowieku o czym Ty mówisz?Żeby jeszcze coś robił w tym mieście.To wina radnych.A przynajmniej części,bo to to że ktoś zaproponował,to nie znaczy ,że reszta powinna się z tym zgodzić.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org