czwartek, 20 czerwca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Ceny paliwa w Łomży

Czy ktoś się może orientuje dlaczego w Łomży jest takie drogie paliwo ???
W całej Polsce trudniej kupić droższe.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ceny paliwa w Łomży

zmowa właścicieli stacji paliw. proste

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ceny paliwa w Łomży

...skurwensynki.... ja bym polowe stacji wypie rdolil w kosmos...ale gdzie chamiska z kolna i inncyh podlomzynskich wiosek jedliby hotdogi za pieniadze zarobione w tartakach i masarniach ??

psy dupami w lomzy szczekaja !!!! hau hau ku rwa jego amc !!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ceny paliwa w Łomży

Na pocieszenie tylko dodam, że przejeżdżałem tydzień temu obok stacji, która znajduje się najbliżej rafinerii. Bezołowiowa 95 kosztowała tam 4,60 !! Podczas gdy w Łomży i okolicach ok. 4,43 za litr.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ceny paliwa w Łomży

wy...ierdola ten kraj w kosmos niedlugo niewiem kogo bedzie stac na zycie w tym kraju

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ceny paliwa w Łomży

olej prawie 5 zł, 98 prawie 5 zł..............niedługo przesiadziemy sie na rowery:(



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ceny paliwa w Łomży

LPG też ma podożeć ;/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ceny paliwa w Łomży

nie gadaj :) ja tam mogę płacić 6zł, to tylko 10zł różnicy na 100km....

buziaczki

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ceny paliwa w Łomży

no tak możesz płacić bo jak sie jeżdzi służbowym autem to ma się wszystko w d....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ceny paliwa w Łomży

Jak jesteście tacy mądrzy,to jedźcie zatankować do Ostrowi Mazowieckiej.Ja akurat jeżdżę na lpg i w Łomży wcale nie jest najdrożej!W majowy weekend byłem ponad 100 km za Warszawą.U nas najdroższy gaz był po 2.19 a tam najtańszy.Ceny dochodziły do 2.26 zł.Gdy tankowałem,to facet podpowiedział mi,że dalej będzie jeszcze taniej.Dla przykładu byłem dziś w Ostrowi i tam napęd był po4.66,gaz -2.03-2.19 na E95 nie zwróciłem uwagi.W piątek E95 w Jedwabnem kosztowała 4.35 i to chyba najtaniej w okolicy.Zauważyłem,że ceny paliw na stacjach należących do tego samego właściciela w Łomży,Chojnach i Kolnie są różne.Zazwyczaj w Łomży są najwyższe.Jak myślicie dlaczego?Chyba za dużo "firmówek" tankuje-bo musi.Pozdrawiam wszystkich zmotoryzowanych!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ceny paliwa w Łomży

FIN po raz kolejny dałeś upust swojej inteligencji.Ciekawe co byś wpie...dalał gdyby nie te "chamiska" spod łomżyńskich wsi,chyba chwasty w rowie.Więcej szacunku dla innych szanowny PANIE z miasta.Swoją drogą ciekaw jestem skąd się wywodzi twoja familia?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ceny paliwa w Łomży

FIN jak zwykle glosno szczekasz. ale jak sam powiedziales: psy dupami w lomzy szczekaja



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ceny paliwa w Łomży

No to zobaczymy co bedzie jak (może kiedyś) powstanie obwodnica. Cała warszawka jadąc na mazury i ogolnie wiekszośc bedzie omijać wszystkie te stacje przy Al.Legionow wtedy to bedzie ciekawie. Wiec narazie to się cieszmy ze jest jak jest.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org