środa, 19 czerwca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
TANI i BARDZO DOBRY AUTOGAZ

Chciałbym stację z autogazem na ul. WOJSKA POLSKIEGO naprzeciwko Czarnego Kota. Naprawdę czuć różnicę w porównaniu do gazu z większości naszych stacji!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: TANI i BARDZO DOBRY AUTOGAZ

Czuć róznicę w cenie czy jakośći, czy poprostu ten gaz czuć?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: TANI i BARDZO DOBRY AUTOGAZ

Cytat:
"Chciałbym stację z autogazem na ul. WOJSKA POLSKIEGO naprzeciwko Czarnego Kota"

Ale co chciałabyś stację z autogazem na ul.WOJSKA POLSKIEGO na przeciwko Czarnego Kota ????????????

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: TANI i BARDZO DOBRY AUTOGAZ

truć samochod gazem to najdebilniejszy pomysl .

zycie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: TANI i BARDZO DOBRY AUTOGAZ

Ja jak tam tankowałem to palił dużo i słaby był.... tankowałem zawsze w Piątnicy lub jak się jedzie na Wiznę to za Piątnicą i lasem na prawo

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: TANI i BARDZO DOBRY AUTOGAZ

A ja tankuję na dawnej bazie WZGS.Jeżdżę na tym gazie codziennie i jestem zadowolony.I naprawdę tanio!Polecam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: TANI i BARDZO DOBRY AUTOGAZ

Następny temat w odstępie kilku dni chwalący tę stację. Czyżby sprzedaż siadała?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: TANI i BARDZO DOBRY AUTOGAZ

Korzystając z wątku chciałbym spytać się was, gdzie jest z kolei najtańsza benzyna w Łomży?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: TANI i BARDZO DOBRY AUTOGAZ

postawili marnej jakości zadaszenie i padła jakość. kiedyś tam tankowałem i całkiem całkiem było a teraz niestety tylko shell- 5 grosiaków taniej na litrze dla stałych klientów no i gaz niczego sobie:) no i oczywiście Piątnica za motelem:) każdy narzeka a mi tam nieźle zawsze wychodzi w relacji cena do ilości przejechanych kilometrów

bigi2004

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: TANI i BARDZO DOBRY AUTOGAZ

Ja też bym chciał stację autogazu i jeszcze benzynową, jak autor postu.

--
Samotność to emocjonalna trzeźwość.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: TANI i BARDZO DOBRY AUTOGAZ

Poprawka, dla tych mocno wnikających:)

Chciałbym POLECIĆ stację z autogazem na ul. WOJSKA POLSKIEGO naprzeciwko Czarnego Kota. Naprawdę czuć różnicę PODCZAS JAZDY w porównaniu do gazu z większości naszych stacji!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: TANI i BARDZO DOBRY AUTOGAZ

Nemo,o chwalenie której stacji ci chodziło?Na Wojska Pol. czy na WZGS?Na WZGS dostawa jest co kilka dni.Wiem co mówię,bo tankuję prawie codziennie i jest naprawdę tanio a gaz jest bez zastrzeżeń.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: TANI i BARDZO DOBRY AUTOGAZ

"Nemo,o chwalenie której stacji ci chodziło?Na Wojska Pol. czy na WZGS?"

Na Wojska Polskiego z tą na WZGS nigdy nie miałem doczynienia.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: TANI i BARDZO DOBRY AUTOGAZ

Wiecie co Panowie. NIE ma JAK WACHA!!!!xD Co z tego ze gaz tańszy???? Przeliczcie to na żywotnośc silnika. Normalnie zabija nnie widok Punto Uno Seicento czy takie maleństwa z gazem no ludzie toć to parodia:P Takim Puntem 1.1 to ja na szklance paliwa cala polske objade;d Nie wiem co w tym gazie widzicie

"Ten Klub te Barwy to dla nas całe ŻYCIE!!!"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: TANI i BARDZO DOBRY AUTOGAZ

Zywotność silnika nie zmniejszy sie na tyle zebyś ją zauważył. Jesli ktoś jezdzi dużo to jest to dla niego oszczedność nawet tym punto czy uno chodzi oto zeby zalożyć dobry gaz a nie cos kombinowanego.
Jezlei chodzi o sam gaz to np. w narewce gdzie jest stacja przeladunkowa auto gazu jest dwa rodzaje są dwa krany tańszy i droższy (różnica kilka groszy ale przy paru tyś litrów da sie odczuc) do tycz stacji które t wymienia sie gaz dostarczaja pośrednicy wiec kilka osob mósi zarobić a i tak jest tani wiec widać z którego kranu lany. W Piątnicy za Motelem koleś ma swoją własną cysterne więc wydaje mi sie ze niemusi kombinować.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: TANI i BARDZO DOBRY AUTOGAZ

"Wiecie co Panowie. NIE ma JAK WACHA!!!!xD Co z tego ze gaz tańszy???? Przeliczcie to na żywotnośc silnika. Normalnie zabija nnie widok Punto Uno Seicento czy takie maleństwa z gazem no ludzie toć to parodia:P"

Astrą przejechałem na gazie 150tys km praktycznie bez żadnych napraw. I co dziwne jeździ dalej. Przelicz sobie ile zaoszczędziłem.
A w Łomży jak jestem tankuję na Prymie i nie narzekam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: TANI i BARDZO DOBRY AUTOGAZ

NO ale akurat Tobie sie udało ale dużo znajomych narzeka ze gaz to g*wno i wogóle ze silniki maja mniejsza zywotnosc. No i nie zaprzeczycie ze na paliwie samochod jest mocniejszy szybszy zrywniejszy i wogole lepszy. A wogole moje zdanie jest takie ze gaz to do zapalniczek i kuchenek.

"Ten Klub te Barwy to dla nas całe ŻYCIE!!!"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: TANI i BARDZO DOBRY AUTOGAZ

Gruby ŁKS-i do wąchania no nie?Ja jeżdżę takim "badziewiem"jak Panda.Mam w kołach 140 tys. kilometrów i wasze teorie o tym,że auto jest słabsze można między bajki włożyć.Pewnie,że jak się jeździ tylko na gazie a oszczędza na benzynie,to nie ma się co dziwić,że pompa siądzie albo wtryskiwacze się zasyfią siarką z gazu.Trzeba czasem pojeździć na benzynie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: TANI i BARDZO DOBRY AUTOGAZ

Jak jeździsz autem wartym kilkanaście/dziesiąt tysięcy to może i szkoda jebać do gazem,ale jeżeli masz auto warte kilka tysięcy to myślę,że nie ma czego żałować...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: TANI i BARDZO DOBRY AUTOGAZ

Czy zakladać czy nie to zależy tylko od wlasciciela fury ja osobiście widziałem jak zakladano gaz do BMW 745i 2003 roku i do Mercedesa e320 2004r. Kiedys dawno temu znawcy tematów motoryzacyjnych wyśmiewali sie ze np do takich limuzyn jak Bmw7 Audi A8 zaklada sie silniki diesla bo skoro kogoś stac na taką fure to i powinno byc go stac na lanie do niej PB.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: TANI i BARDZO DOBRY AUTOGAZ

Tylko większość takich limuzyn to tylko na pokaz a tak to na kredyt<lol>. Poprostu warto przemyslec czy oplaca sie w jakis dobry samochodzik wsadzac gaz;/ No i nie powiedzialem ze Panda to badziewie ale powiedz czy ona tak duzo Ci pali ze az gaz zalozyles? A auto jest slabsze wiem to z wlasnego doswiadczenia. Mialem kiedys Poloneza:P na gazie jak sie go zostawilo na nos na gazie to nawet nie odpalil nie mowiac juz o mocy i przyspieszeniu kiedy zmienialo sie z gazu na benzyne. Moze to tylko Polonez ale przyklad jest? Jest

"Ten Klub te Barwy to dla nas całe ŻYCIE!!!"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: TANI i BARDZO DOBRY AUTOGAZ

GrubyŁKS to,że Panda" badziewie "to ja powiedziałem.A jeżdżę na gazie bo to firmówka.Sam rozumiesz.Jestem zmuszony jeździć na gazie.Robię codziennie sporo kilometrów i wiem,że jazda na gazie wcale się nie różni od jazdy na benzynie.Mój zwierzak tak samo śmiga na lpg jak i na Pb.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: TANI i BARDZO DOBRY AUTOGAZ

Ja miałem poldasa nawet 2x :) i gaźnik chodził na gazie lepiej niż benzynie 175km/h, a benzyna ok 160-165 max. palił podobnie jak na benz., Palenie na gazie - ideał,
(Na wtrysku) na benz i gazie to samo - muł

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: TANI i BARDZO DOBRY AUTOGAZ

Każdy ma swoje zdanie i tak już pozostanie. Ja tam stoje przy swoim ze benzyna to benzyna. Jedyna wada to cena;/

"Ten Klub te Barwy to dla nas całe ŻYCIE!!!"

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org