niedziela, 16 czerwca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
przedsiębiorstwo w łomży

Witam! Proszę o Wasze opinie na temat - Jaka działalność gospodarcza mogłaby zminimalizować bezrobocie w Łomży, czego najbardziej brak w tym mieście i jaki biznes ma szanse rozwoju?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: przedsiębiorstwo w łomży

Fabryk. I ogolnie produkcji, bo uslug i handlu to juz mamy na zapas.




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: przedsiębiorstwo w łomży

Fabryki i produkcja i przemysł zgadzam się z tym w pełni. Co do bezrobocie to nie jest tak źle. Ciężko jest w Łomży znaleść dobrego pracownika.

____________________________________________________________
CYFROWY POLSAT - Polmar Łomża ul Skłodowskiej 2 obok łosia Tylko TU jest GRATIS pika GRATIS

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: przedsiębiorstwo w łomży

ciezko w lomzy jest znalezc dobrego pracodawce

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: przedsiębiorstwo w łomży

asw..."ciezko w lomzy jest znalezc dobrego pracodawce" - popieram :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: przedsiębiorstwo w łomży

WSZYSCY ZŁODZIEJE

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: przedsiębiorstwo w łomży

tak ja wyzej najciezej w Łomzy znalezc dobrego pracodawce, dobrych pracownikow jest na peczki

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: przedsiębiorstwo w łomży

A jaki to zły pracodwca a dobry pracownik. Pewnie zły pracodawca bo goni do roboty a dobry pracownik to ten co się opier..la. Nie pasuje praca u kogoś to sam zakładam firmę i nie dorabiam dziadów.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: przedsiębiorstwo w łomży

W d..ę już nie lezie opisywanie tych zły pracodawców. Pojadą zagranicę to zapier...ają na zmywaku albo na budowie i jest cacy, a niemiec albo angol ich wydyma i nie zapłaci to ogon pod siebie i do Łomży do złych pracodawców.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: przedsiębiorstwo w łomży

Może ciężko znaleść dobrego pracodawcę ale dobrych pracowników na pęczki ? gruba przesada
Naprawdę dobrego pracownika praca sama znajdzie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: przedsiębiorstwo w łomży

Dobry pracownik? Ze świecą szukać. Szczególnie wśród tych do 30tki.
Dobry pracodawca? Nie wiem, co to znaczy.
I nie mądrzyć się tu małolaty, polskiego sie naucz jeden z drugim i później szukaj pracy.

Pozdrawiam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: przedsiębiorstwo w łomży

Adamus tylko czemu akurat do 30? ;) Czy starszy pracownik juz nie kazdemu pasuje? Czy chodzilo Ci o to, ze wsrod starszych latwiej? Bo mozna roznie zrozumiec.
Ja tez widze, ze coraz mniej ludzi szuka pracy, ale to dobrze, jakas rownowaga sie przyda. Koncza sie czasy "jak sie nie podoba to...". Dziwi mnie zreszta skad ostatnio taki wysyp tematow-lamentow, o firmach nadal traktujacych ludzi jak popychadla, skoro sporo innych ma problemy ze znalezieniem dobrych pracownikow.
A ogolnie praca w Lomzy... no niestety kokosow sie raczej nie zarobi, ale nie jest tak zle, a juz na pewno coraz lepiej. Zreszta cos za cos, w takiej Wawie powiedzmy zarobki wieksze, tylko jakos czasu na zycie niewiele zostaje zazwyczaj. I polecam niektorym sie rozejrzec po rynku pracy zanim zacznie sie rzucac sloganami ;)




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: przedsiębiorstwo w łomży

Dran: miałem na myśli właśnie to, że im pracownik starszy, tym lepszy. Ale cóż, nie tylko ja o tym wiem i stąd tak trudno znaleźć pracownika po 30-tce.
Pozdrawiam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: przedsiębiorstwo w łomży

"Autor: logic86 (---.elomza.pl)
Data: 19-05-08 18:43

tak ja wyzej najciezej w Łomzy znalezc dobrego pracodawce, dobrych pracownikow jest na peczki"

Hahaha! Dobrzy pracownicy juz dawno wyjechali!

-.-.-.-.-.- (podpis na urlopie)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: przedsiębiorstwo w łomży

Czego brak w tym mieście?
Strefy gospodarczej!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: przedsiębiorstwo w łomży

Przeciez nam nie potrzebna... Miala byc, ale nikomu sie nie chcialo tylka ruszyc w ratuszu.




Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org