czwartek, 20 czerwca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Szosa zambroska

Kilka lat temu, niedawno robiono nową nawierzchnię na szosie na starej nitce. Ale po co skoro tera jest zrywana. pisano że wjazd od wiezy cisnień jest źle wyprofilowany i ją zwęzono. Kto tak planuje i wydaje rozsądnie nasze pieniadze.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szosa zambroska

Nie można było pomyśleć od razu i zrobić to starą nitkę na równym poziomie z to nową.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szosa zambroska

a nie jest przypadkiem zrywany tylko kawalek przy Aleii Pilsudzkiego ktory wtedy NIE byl remontowany i nie ma odplywow? Bo jak do tej pory widze to tylko ten odcinek zerwany.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szosa zambroska

Zgadza się, będzie modernizowany wyłącznie tylko kawałek tej drogi od Piłsudskiego. No chyba, że znowu mają jakieś lepsze pomysły i nadmiar gotówki.

________________________________________
Life is brutal and full of zasadzkas and ...
Sometimes kopas w dupas? No, always!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szosa zambroska

pOmysły mają świetna - popatrzcie co zrobiono z pl. NIEPODLEGŁOŚCI. Zniszczono te betonowe kwietniki i co mamy a to co zawsze syf. A wystarczoło tylko ładnie je odmAlować i posadzic kwiaty. PR0SZONO ABY TYCH KWIETNIKOW NIE RUSZAC A CO TAM PROSBY ROBIĄ SWOJE TZN SYF.

Nasza

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szosa zambroska

co z tego ze na zambrowskiej jest nowa nawierzchnia jak znow idioci studzienki porozmieszczali na drodze pol roku nie minie i znow trzeba bedzie jezdzic szlaczkiem zeby zwieszenia nie zostawic

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szosa zambroska

co z tego ze na zambrowskiej jest nowa nawierzchnia jak znow idioci studzienki na drodze porozmieszczali nie minie pol roku i znow bedzie trzeba szlaczkiem jechac zeby zawieszenia nie zostawic

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szosa zambroska

jak juz to nie kladli asfaltu na calym odcinku tylko na malym kawalku

przemo

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szosa zambroska

Nasi drogowcy lubią wykonywać syzyfową pracę

____________________________________________________________
CYFROWU POLSAT - Polmar ul Skłodowskiej 2 obok łosia Tylko TU piłka gratis



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szosa zambroska

Z tego co widac to nie tylko syzyfową ale i bezmyślną.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szosa zambroska

zauwazylem juz dawno, ze droga nie jest rowna... doliny, pagorki?!?!? jeszcze ta nowa(w trakcie budowy) jest wyzsza...co najmniej 30 cm... ale ile dokladniej...to trzeba sprawdzic miara. zastanawia mnie tez jak ludzie, ktorzy mieszkaja np po drugiej stronie szosy...chodzi mi o te domki... jezeli beda chcieli np wyjechac w strone szpitala... to beda musiali az na rondo jechac...zawracac i ponad 2 km robic...
zastanawia mnie ez samo skrzyzowanie...czy bedzie zjazd w lewo od strony zambrowa? np karatka bedzie jechala...? no juz nic nie mowie...poczekam jak to bedzie wygladalo

ZAKAZ WYWALANIA MOICH PODPISÓW!!!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szosa zambroska

no..."ruszylo" dzis z rana bylo kilka momentow takich, ze najnowszym "kawalkiem" w sumie powinno byc bez"" ale mowie dalej...na tym kawalku wykute byly rogi na studzienki....wiec jednym pasem odbywala sie jazda w obie strony...fakt mozna bylo wjechac pomiedzy slupki... ale bez sygnalizacji czy keirowania ruchem robily sie ogromne korki...w koncu Pan kierowca autobusu wysiadl, bo nie mogl wytrzymac (Popieram Pana i zrobilbym to samo) i wyrzucil ten slupek w pole, potem przejechal i studzienka byla pod kolami..a wszystko dlatego, ze kierowca pewnego kombi chcial szybciej przejechac...a potem..kierowca TIRa nie mogl sie ruszyc, ani w jedna, ani w druga ... i teraz ja sie pytam...jaki jest sens dawac na nowy pas ruchu w obie strony na tylko jednym pasie... ale zeby nie byc jednostronnym to powiem, ze dwoch Panow z tej budowy zaczalo kierowac ruchem...bardzo dobrze...potem, gdy to zaczelo tez juz byc za malo wydajne, to dali starszy pas do ruchu... a na prawym pasie najnowszego kawalka(tam co sa studzienki) zaczeli Panowie zalewac te otwory, zeby mozna bylo spokojnie przejechac. wszystko ok... ale po co wczoraj bylo kuc te studzienki, skoro dzis sie puszcza ruch tym pasem, ale jak juz wspomnialem...to jest juz ok. Druga sprawa(pewnie bedzie juz z piąta:P) autobus numer 8 jedzie szosa zambrowska- pilsudskiego. wszystko sie zgadza...lecz osoby czekajace na przystanku nie mogly wsiasc do autobusu... bo nie jechaly tym pasem(jechaly blizej Hipokratesa) tak jak bylo juz kiedys... i czemu, dlaczego, po co? zmienia sie organizacje ruchu co jakis czas? namalowane znaki na jezdni moim skromnym zdaniem sa namalowane za wczesnie...pytacie dlaczego? np dwa pasy przystosowane do ruchu w jedna strone i z namalowanymi znakami poziomymi zdaja egzanim, ale ruch byl wtedy w obie strony...ludzie jezdzili jak w Anglii, ale pomijajac to.... ogolnie przydalyby sie jakies krzaki lub cos w tym stulu... bo po wycieciu drzew jest bardzo glosno, lampy sie przydaja...bo jest widniej(moze bezpieczniej) ja tylko czekam, az wszystko sie zakonczy... widzieliscie poziomy ulic? roznice miedzy poziomami...? przejedzcie sie i zobaczycie:) ale to tylko tak Wam mowie:). pamietacie cos o tym, ze "Auto Świat" prowadzi artykuł o naszych drogach? Jeszcze raz moim skromnym zdaniem mozna bylo ten remont zrobic chyba 4 lata temu..o ile sie nie myle...szosa byla zamknieta wtedy i mozna bylo zrobic remont na calej dlugosci, az od ronda, po skrzyzowanie...na krzyzowce przydaloby sie rondo...male, ale zawsze cos ono by dalo...znajac sytuacje wyjezdzajac na szose zambrowska z pilsudskiego nic nie widac...a ludzie tamtedy jada bardzo szybko...juz bylo sporo tam wypadkow:) moze tam szykana by sie przydala? ale ja nic wiecej nie mowie... ja tylko poczekam az wszystko bedzie zrobione...i teraz nie oceniam w ogole! koniec i kropka ( . )

dobra nie bede pisal wiecej i mam nadzieje, ze ktos to przeczyta:D bo sporo napisalem

pozdrawiam i milego dnia

ZAKAZ WYWALANIA MOICH PODPISÓW!!!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szosa zambroska

zly_czlowiek dużo napisałeś ale dobrze napisałeś onie robią to na od...dol pracują aby więcej zarobić i wolniej to robią wręcz przeciwnie robią jak najwięcej razy to samo zobaczysz że jeszcze raz będą kuć te studzienki pozdro all

Start nie znaczy nic... Na mecie doznajesz olśnienia FREESTYLE RIDERS
(:Łomża moją weną:)


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szosa zambroska

Moim zdaniem na h** robili to drugą nitkę ? Oni nie mają nawet 1% podlotu za dawnych czasów co była budowana Piłsudskiego i Sikorskiego i też Zawadzka bo na tym sie wzorowali ale nawet troszkę im się nie udało ,naprawdę im się nudzi i nie mają na co wydawać pieniądze ... taka załóżmy al.Piłsudskiego jest pod każdym względem zrobiona naprawdę z głową tam gdzie trzeba są skrzyżowania i rondo a taka szosa zambrowska ? żal współczuje tym co jeżdżą i mieszkają obok bo przechodzę przez nią kilka razy w tygodniu .




Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org