niedziela, 16 czerwca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Gdzie w Łomży kupie aparat Fuji FinePix S5800?

Gdzie w Łomży kupie aparat Fuji FinePix S5800?
Może ktoś sie orientuje bo spodobał mi się i chciałbym go kupić.
Proszę nie pisać postów w stylu: na allegro czy na ceneo.
Ja chcę kupić w Łomży bo nie będę potem biegał na pocztę wysyłał i czekał miesiącami na serwis gwarancyjny. Wiadomo na miejscu zawsze lepiej.
Wiem że nie kupie go za tyle co na ceneo - 516zł, ale wole dopłacić i mieć komfort w razie problemów.
jeżeli jakiś sklep posiada lub może zamówić to niech się reklamuje na tym forum.
Z góry dziękuje za pomoc.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie w Łomży kupie aparat Fuji FinePix S5800?

"Ja chcę kupić w Łomży bo nie będę potem biegał na pocztę wysyłał i czekał miesiącami na serwis gwarancyjny. Wiadomo na miejscu zawsze lepiej."

W przypadku Fuji wysyłasz na koszt serwisu firmą Masterlink. Czyli kurier przyjeżdza po aparat do domu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie w Łomży kupie aparat Fuji FinePix S5800?

Wielkie dzięki za pomoc "nemo'.
A co sadzicie o tym aparacie? Warto go kupować czy może jest coś lepszego w tym przedziale cenowym?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie w Łomży kupie aparat Fuji FinePix S5800?

http://www.foto-net.pl/sklep/pokaz_karte.php?idt=19256&grupa=aparaty%20cyfrowe&producent=Fuji&

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie w Łomży kupie aparat Fuji FinePix S5800?

jeżeli chcesz kupić w łomży to salon Komputronika na Mazowieckiej, taniej pewnie nie kupisz

http://www.komputronik.pl/Aparaty_cyfrowe/Fujifilm/seria_S/Fuji_FinePix_S5800_czarny__20_odbitek_zdjec_gratis_/pelny,id,47179/

ale jeżeli mam być szczery to bym go niekupił, miałem okazje testować go jeden dzień i rewelacji nie było, największy minus to zasilanie i brak zapisu w RAW, osobiście wybrałem Panasonica FZ8



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie w Łomży kupie aparat Fuji FinePix S5800?

Poczytałem trochę opinii i jakoś nie przekonało mnie do FZ8. Jest droższy a cena to dla mnie podstawa.
Nie potrzebny mi zoom jak w teleskopie go gwiazd nie będę fotografował. Gdybym mieszkał w bloku i miał ładną sąsiadkę na przeciwko to zoom się przydaje:-) Ja szukam aparatu do pstrykania fotek na wycieczkach. Nie wiem jak jest z robieniem zdjęć obiektów w ruchu i to mnie interesuje. Widziałem kiedyś ładną fotkę jak ktoś spłoszył gołębie na placu i wszystkie wyszły jakby zawieszone w powietrzu. I moje pytanie jest następujące czy czy ten fuji robi dobre zdjecia w ruchu czy może rozmazane?


Dzięki wszystkim za pomoc w podjęciu decyzji bo szukam czegos do 700zł co by robiło w miare dobre zdjęcia. Jestem amatorem i nie bardzo sie znam na tym.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie w Łomży kupie aparat Fuji FinePix S5800?

jeżeli potrzebny Ci aparat do robienia fotek typowo amatorskich to może cos mniejszego co będzie można przenosić w kieszeni, jakiegoś Canona



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie w Łomży kupie aparat Fuji FinePix S5800?

Co polecasz bo ja nie mam doświadczenia w tej sprawie? Chodzi mi o dobrą ostrość zdjęc, bo wiem że w niektórych aparatach podają dużo Mpikseli ale zdjęcia sa kiepskie. Czasami wygląda to jakby sztucznie powiększone mniejsze zdjęcie. A to nie o to przecież chodzi żeby zdjęcie tylko więcej zajmowało.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie w Łomży kupie aparat Fuji FinePix S5800?

Co do opinii pisanych na różnych forach, to prawda jest taka że większość ludzi wypowiadających się tam niemiała nigdy styczności ze sprzętem który jest tematem danego forum, sam osobiście aparat wybierałem prawie miesiąc i po opiniach z netu nigdy bym nie kupił panasonica, jednak miałem możliwość przetestowania kilku aparatów i jednak kupiłem panasonica, rozważałem jeszcze fuji s9500 i canona s3is



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie w Łomży kupie aparat Fuji FinePix S5800?

ja mam canona a460 kupiłem pół roku temu i szczerze powiem na imprezy, wycieczki się nadaje. Typowa małpka dla amatorów

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie w Łomży kupie aparat Fuji FinePix S5800?

może jakiś panas z serii DMC, lub canon, napewno odradzam kodaki, olimpusy i sony (ale to jest tylko i wyłącznie moje zdanie)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie w Łomży kupie aparat Fuji FinePix S5800?

poczekam jeszcze kilka dni i poczytam sobie o tych aparatach. Mam nadzieje, że się na coś zdecyduje. Mam zamiar go kupić jeszcze przed juwenaliami. Wtedy będzie okazja do przetestowania we wszystkich warunkach :-)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie w Łomży kupie aparat Fuji FinePix S5800?

ja swoim aparatem podczas Kortowiady zrobiłem około 500 zdjęć i tylko około 50 musiałem usunąć bo nie złapałem ostrości co raczej nie było winą aparatu...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie w Łomży kupie aparat Fuji FinePix S5800?

Na forach o fotografii, na pytania, jaki aparat wybrać, najczęściej od razu radzą lustrzankę, bo kompakt to szumofon i strata pieniędzy. Ale, tam to stały tekst, bo większość mądrzących się kupiło lustrzankę i innym też to radzi, chociaż dla wielu ona tak potrzebna jak piąte koło u wozu. Często jak posłuchają, po kilku miesiącach po zakupie narzekają, że ciężki klocek, kupa kasy poszła i trzeba pilować, bo wszyscy dookoła ogladają się. Wiadomo, że lustrzanka jest lepsza, ale nie każdy chce nosić aparacik ok. kilograma, a dodatkowo kupować co jakiś czas obiektywy, bo do motylka to makro, a ptaszka na gałązce to zoom o dłuższej ogniskowej. Teraz najbardziej popularny jest Panasonic FZ18, masa ludzi go kupuje. Najlepiej poczytać opinie na forach, co piszą posiadacze aparatu, na porównywarkach skąpiec.pl lub ceneo.pl warto obejrzeć sample, zdjęcia jakie robi taki kompakt. Jak to wszystko zbierze się w całość to i wybór jest łatwiejszy. Warto zajrzeć na strony testujące aparaty, gdzie są szczegółowe oceny modeli np. www.dpreview.com , http://www.dpreview.com/reviews/default.asp?view=rating
czy bardziej amatorska Chipa:
http://www.chip.de/bestenlisten/Bestenliste-Digitalkamera--index/index/id/546/findAll/1
Polskie strony to optyczne.pl , fotopolis.pl porównać specyfikacje aparatów na www.recenzje.net.pl i wtedy znając wady i zalety wybiera się sprzęt taki, który nam odpowiada.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie w Łomży kupie aparat Fuji FinePix S5800?

dokładnie tak, sam jak kupowałem to wszyscy namawiali na lustro, wydatek kilka tyś. i kilka kilogramów w torbie, taki aparat musi na siebie zarobić bo nie jest to najlepsze rozwiązanie na imieniny do cioci, swoim FZ8 zrobiłem ponad 10000 fotek i narazie spisuje się fenomenalnie, niestety jak go kupywałem nie było jeszcz FZ18, za swojego dałem ponad 1400pln



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie w Łomży kupie aparat Fuji FinePix S5800?

Jasne ze wolał bym fz18, ale to tak jak by zapytać kogoś czy woli mercedesa czy poloneza? Wiadomo wszyscy wybiorą mercedesa. Tylko jest "mała" różnica w cenie. ja mam jak na razie do wydania na aparat 700zł a wiadomo + karta pamięci + pokrowiec i się tego uzbiera. A podkreślam szukam aparatu dla przeciętnego Kowalskiego. byle by robił ostre zdjęcia. nie piszcie o aparatach za 1500zł bo to nie dla mnie ja chce tylko fotki pstrykać na imprezach i takie tam. Istotne jest by nie rozmazywał zdjęć w ruchu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie w Łomży kupie aparat Fuji FinePix S5800?

fz8 można kupić za niecałe 800pln, a ceny kart są smieszne na 1gb robisz 303 fotki w najlepszej jakosci



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie w Łomży kupie aparat Fuji FinePix S5800?

Podkreślam, że jestem biednym studentem:-) i nie wyczaruje kasy od tak. No chyba, że ktoś z forum mi pożyczy:-) albo jako sponsor się udzieli to mogę zrobić sobie tatuaż z logo jego firmy nie powiem gdzie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie w Łomży kupie aparat Fuji FinePix S5800?

w Łomży jest nie opłacalnie... lepiej kup w np. www.agito.pl sam tam kupowałem kilka razy i 1000% zadowolenia. na gwarancje i tak będziesz czekać tyle samo, bo co myślisz że oni na miejscu go robią? :) a i btw bardziej bym Ci polecał Canona... i pamiętaj kupno aparatu to nie tylko aparat ale też: akumulatorki, ładowarka, kartą pamięci no i jakiś pokrowiec to minimum

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie w Łomży kupie aparat Fuji FinePix S5800?

Ten model jest w gazetce SFK(www.sfk.pl) ale w łomży oni sklepu nie mają. cena 649 zł. Ale na twoim miejscu to bym tego w życiu nie kupiła, tanszy i lepszy(aktualnie była na to duża promocja) byłby lepszy i tańszy Olympus SP 510 UZ (możesz obejrzeć na www.olympus.pl) do nabycia w łomży mieli to w domaxie na starym rynku ale teraz tan sklep został przeniesiony na al.legionów tam za stacją benzynową.\\\\\\\\\\\\\\\powinien kosztować poniżej 600.w olympusie masz podane wszystkie informacje techniczne to możesz sobie parametry porównać,Ja osobiście używmam też olympusów ale troszkę z innej już półki. pozdrawiam i życzę udanego zakupu.

angella

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie w Łomży kupie aparat Fuji FinePix S5800?

Zdaje sobie sprawę z tego, że szybka karta i pojemne akumulatorki to podstawa. Na agito kupowałem nie raz i wiem, ze to dobry sklep. I pewnie właśnie tam kupie. Co do canona to nie znalazłem w ich ofercie tego czego szukam i w cenie do 700zł. To co oferuje tytułowy fuji to minimum jakie chcę mieć pod względem rozdzielczości jak i zoomu. Pewnie jutro kupie ten aparat. Chciałbym jednak by wypowiedział się ktoś kto miał go w rękach i wie co on potrafi.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie w Łomży kupie aparat Fuji FinePix S5800?

co do robienia fotek w ruchu, tak to robi fz8




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie w Łomży kupie aparat Fuji FinePix S5800?

Przyznaje, robi wrażenie. Kurde chciałem tylko się dowiedzieć gdzie kupić ten aparat z tematu a teraz wiem gdzie kupić, ale nie wiem co. Masakra. Jak by był na świecie jeden model aparatów to świat byłby taki prosty.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie w Łomży kupie aparat Fuji FinePix S5800?

Te fuji to fajne aparaty, tylko licz sie z tym, ze trzeba troche czasu, zeby nauczyc sie nim dobrze poslugiwac. Do pstrykania zdjec z automatu to starczy Ci jakis kompakt, a przy takim aparacie trzeba juz co nieco wiedziec o fotografowaniu. Na pewno nie bedzie tak, ze zlapiesz go do reki i po dwoch dniach bedziesz robil super zdjecia, ale przy odrobinie wprawy strzela ladne fotki ;)




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie w Łomży kupie aparat Fuji FinePix S5800?

zdaje sobie sprawę, że tym aparatem trzeba umieć robić zdjęcia. Wiem, że trzeba go dobrze rozgryźć i poznać podstawowe zasady fotografii.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie w Łomży kupie aparat Fuji FinePix S5800?

dokładnie, chcąc robić dobre fotki zapomnij o ustawieniach fabrycznych i tematycznych, tylko manual, fotka zrobiona przy prędkości ok 120-130km/h




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie w Łomży kupie aparat Fuji FinePix S5800?

zaczynam się przekonywać do fz8 tylko kasy mi nie starczy będę musiał poczekać:-(

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie w Łomży kupie aparat Fuji FinePix S5800?

jeśli chcesz fuji 5800 to w bajce na małachowskiego (w tym pasażu) mają tam na miejscu... ale jeśli fuji to tylko 6500 albo 9600 (ale juz ponad 900 zł oba)....

z raw i tak nie będziesz korzystał... wiem bo sam kupiłem 6500 dla raw i ani razu nie przydał mi się...

polecam dla amatorskich fotek canona 720 (około 700 zł) albo 570 (około 550-600 zł) ... super matryca, stabilizator, sporo megapikseli, niezły zoom, obsługuje karty sd.... piękne kolory..........




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie w Łomży kupie aparat Fuji FinePix S5800?

A no racja ;) Ja na kompakty Canona nigdy nie narzekalem, a pare sie przewinelo przez rece. Z ta stabilizacja tylko to w tanszych aparatach roznie bywa, bo cos mi sie zdaje, ze tylko realizowana optycznie sie nadaje. Ale ja sie na fotografowaniu nie znam ;)




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie w Łomży kupie aparat Fuji FinePix S5800?

Bot pytałeś o Fuji S5800, ale lepszym aparatem jest wcześniejszy model S5700,
http://www.skapiec.pl/site/cat/2/comp/161265
ma mniejsze szumy od S5800. Każde zwiększenie ilości pikseli na matrycy to wzrost szumów na zdjęciu. Ludzie kupują aparaciki po 10-12mpix na małej matrycy 1/2.5”, a potem są zdziwieni, że wystarczy gorsze światło w pokoju i na zdjęciach są paskudne plamki. Trzeba kupować aparat z jak największa matrycą i nie za dużą liczba pikseli. Przy kompaktach górna wartość ISO, przy której zdjęcia nie są zbyt zaszumione to 200. Przy ISO 800 masz już na zdjęciu kaszę, zdjęcie z Canona A720
http://dpreview-img.fotki.com/gallery/canona720is_samples/img_0650.jpg
Ten sam aparat przy ISO80
http://dpreview-img.fotki.com/gallery/canona720is_samples/img_0701.jpg
Niestety im niżesz ISO, tym dłuższy czas wykonania zdjęcia, więc fotografowanie szybkich przedmiotów w gorszym oświetleniu, przy niskim ISO zawsze da rozmazany obraz, a wyższe ISO podniesie szumy na zdjęciu. W kompaktach trzeba o tym wiedzieć, cudów nie ma mała matryca, stąd takie efekty.
Panasonic FZ8 jest lepszym aparatem, ma RAW, nawet jak na początku ktoś nie bawi się nim, to z czasem, by mieć ładne zdjęcia zaczyna go używać. Jakbyś wszedł na fora o fotografii, tam większość pstryka w RAW. Zdjęcie górne takie jak nam wyszło przy fotce, a na dole po poprawkach Raw.
http://www.oreillynet.com/digitalmedia/blog/images/PowerOfRAW.jpg
Też jestem kompletnym amatorem fotografii, ale to podstawa podstaw.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie w Łomży kupie aparat Fuji FinePix S5800?

jeżeli chodzi o duży zoom, to nigdy go niezawiele, fotka robiona z ręki bez statywu, włączona stabilizacja optyczna




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie w Łomży kupie aparat Fuji FinePix S5800?

Jak w s5700 z obrazami ruchomych obiektów? Stabilizacji obrazu nie ma to wiem ale w s5800 podobno jest ale słaba i w dodatku cyfrowa. Strasznie jestem zdezorientowany jaki aparat wybrać. Jak kupie to na pewno napisze co wybrałem i czy jestem zadowolony. Nie spodziewałem się takiego odzewu na forum. Wielki plus dla Was.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie w Łomży kupie aparat Fuji FinePix S5800?

jeśli nie zamierzasz bawić się w manualne ustawienia typu: czas naświetlania, ekspozycja, czas naświetlania itp to i nie będziesz korzystał z zapisu w formacie raw... jeśli zamierzasz pstrykać tylko w auto to bierz canona.... jeśli zamierzasz pstrykać "u cioci na imieninach" bierz canona, jeśli myślisz o naturze, makro, krajobrazach itp to szukaj czegoś innego... najlepiej fuji 6500 albo 9500... ostatecznie panasonica - ale to już inna półka cenowa....

a aparat kupisz praktycznie w każdym sklepie komputerowym, czy fotograficznym... jeśli zamówisz to ci sprowadzą.




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie w Łomży kupie aparat Fuji FinePix S5800?

aaa... jeśli chodzi o stabilizację obrazu w aparatach fuji to jej nie ma... fuji realizuje ją poprzez zwiększenie ISO... co jak wiadomo prowadzi do zwiększenia ilości szumów na zdjęciu. ale pocieszeniem jest to, że żaden producent nie radzi sobie z ISO tak dobrze jak fujifilm... nawet przy ISO 800 nie ma "kaszy" na zdjęciach. Ale kto robi foty z takim ISO ????????????




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie w Łomży kupie aparat Fuji FinePix S5800?

Stabilizacji optycznej o ile wiem te Fuji nie mają. Podobno jest elektroniczna, ale polega to na podniesieniu ISO do wyższej wartości. Jedyna wartościową stabilizacją jest optyczna.
Jeśli chodzi o przedmiotyw ruchu, tak jak pisałem wyżej, przy słabym oświetleniu albo będą rozmyte, albo musisz użyć wyższego ISO i będzie brzydka fotka. Tu masz przykładowe zdjęcia z S5700
http://www.pixel-peeper.com/digicams/?camera=573
Możesz wpisać dowolny aparat też wyświetlą się przykładowe zdjęcia. Wszystkie ładne, bo ludzie wstawiają najlepsze fotki jakie im wyszły.
Co do zdjęć księżyca, to fotki z forum optyczne.pl chłopaka, który ma FZ18
http://forum.optyczne.pl/viewtopic.php?t=1450&postdays=0&postorder=asc&start=150
Przy wyborze aparatu patrz też na takie sprawy jak zasilanie, paluszki lub akumulatorek dedykowany. Pierwsze można wszędzie kupić, ale są cięższe, nie są tak pewne jak akumulator z procesorem, czy chcesz odchylany wyświetlacz to mają go Canony np. S3 IS, S5 IS, czy lubisz filmując aparatem używać zoomu, Canony mają taka możliwość, Panasonic nie. Od groma jest spraw, które można porównywać w aparatach.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie w Łomży kupie aparat Fuji FinePix S5800?

Ja właśnie chcę bawić się w manualne ustawienia i uczyć się fotografii.
Kupuje na razie słabszy aparat bo mi fundusze nie pozwalają szalec z drogimi aparatami. Jak mnie będzie stać to kupie sobie coś bardziej profesjonalnego. Teraz musi mi wystarczyć coś do 700zł+akcesoria czyli pokrowiec i karta.
Dzięki za wszystkie cenne rady. Myślę, że nie tylko mi sie przydadzą.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie w Łomży kupie aparat Fuji FinePix S5800?

"jeżeli chodzi o duży zoom, to nigdy go niezawiele, fotka robiona z ręki bez statywu, włączona stabilizacja optyczna"

No nie wiem, według mnie częściej, w normalnych sytuacjach, szeroki kąt się bardziej przydaje. Różnica pomiędzy 38mm Fuji S5800 a 28mm FZ18 jest jednak spora.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie w Łomży kupie aparat Fuji FinePix S5800?

wyjaśnij mi co daje szeroki kat bo nie mam pojęcia o tym.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie w Łomży kupie aparat Fuji FinePix S5800?

szeroki kąt - to ujęcie jak największej powierzchni.... o tym parametrze mówi wartość obiektywu np. 28-300 mm - z jeden strony mówi jak duży jest zoom (tutaj to będzi 10,7 - ponieważ 300/28=10,7), z drugiej zaś o "szeroko-kątności". Im mniejsza jest pierwsza wartość tym więcej obiektyw "pomieści obrazu".

Zwróć uwagę przy zakupie na jakość matrycy, w fuji 5700, 5800 (sam chciałem taki kupić) masz zwykłą matrycę CCD chyba 1/1,7 (mała powierzchnia matrycy na której dla marketingu upchneli 8 mln pikseli !!!!!), szukaj większej np. 1/2,5 SuperCCD - większa matryca, lepszej jakości - więcej szczegółów zarejestruje. NIe zwracaj aż tak wielkiej uwagi na mega piksele. Śmiało wystarczy 5-6 mln pikseli, chyba że zamierzasz zdjęcia drukować później na A0.... wtedy to już inna bajka.

Co do nauki fotografowania, to fuji 5800 się sprawdzi - nie będziesz miał wyjścia jak się nauczyć korzystać z manuala, bo tryb auto, podobnie jak we wszystkich fuji jest do d**y. Strasznie podbija ISO.




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie w Łomży kupie aparat Fuji FinePix S5800?

Małe sprostowanie DoPrze, co do wielkości matryc. Matryca 1/1.7” jest większa od 1/2.5”, dla ciekawskich wymiary w mm
http://4lomza.pl/forum/read.php?f=2&i=142707&t=142707
Jeśli Bot masz wybierać z Fuji, to jak pisałem lepszy jest S5700. Jasne , że fajna sprawa i bardzo często używana szeroki kąt od 28 mm, ale Panasonic FZ18 jest droższy, a FZ8 choć lepszy od S5700 ma początkowa ogniskową jak Fuji 35mm. Są małe kompakty z szerokim katem, jak Panasonic TZ3, ale to automat, więc nie ma ustawień manualnych. Radzę przeczytać opinie ludzi, którzy mają aparat, na skąpcu.pl lub ceneo.pl, wtedy będziesz znał jego plusy i minusy. No i podstwa, o czym wszyscy piszą, za kilka setek nie kupisz super aparatu, zawsze czegoś będzie brakować.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie w Łomży kupie aparat Fuji FinePix S5800?

Sorry to nie ten link:
http://www.fotoporadnik.pl/rozmiary-matryc-en.html



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie w Łomży kupie aparat Fuji FinePix S5800?

ok.... *** *** masz rację, zapędziłem się w swoich wywodach... ale fakt faktem lepsze super CCD 1/2,5 niż CCD 1/1,7.




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie w Łomży kupie aparat Fuji FinePix S5800?

Kupiłem jednak Kodak Z712 IS za 499zł i jest całkiem spoko

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org