niedziela, 16 czerwca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Co myślicie o stróżach prawa z naszego miasta, i czy Łomża to bezpieczne miasto?

Co myślicie o stróżach prawa z naszego miasta, i czy Łomża to bezpieczne miasto?

Jeśli którakolwiek z moich opinii narusza obowiązujące zasady, normy prawne, etykietę, propaguje przemoc, jest wulgarna, wzywa do nienawiści na tle religijnym, rasowym, czy wyznaniowym, lub jest po prostu obrzydliwa - to po prostu jej nie czytajcie :-)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co myślicie o stróżach prawa z naszego miasta, i czy Łomża to bezpieczne miasto?

Policja u nas w Łomży jak i w innych polskich miastach. Pracuje ale nie zawsze skutecznie. Co do bezpieczeństwa to myślę że jest raczej bezpiecznie. W wielu innyh miastach bywa gorzej.

____________________________________________________________
CYFROWY POLSAT - POLMAR - Łomża, ul. Skłodowskiej 2 obok łosia TylkoTU piłka GRATIS EURO 2008



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co myślicie o stróżach prawa z naszego miasta, i czy Łomża to bezpieczne mia

zeby bylo bezpieczniej musimy sami sie o to starac... a jak to w prawdziwym zyciu...nie zawsze jest tak kolorowo

ZAKAZ WYWALANIA MOICH PODPISÓW!!!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co myślicie o stróżach prawa z naszego miasta, i czy Łomża to bezpieczne mia

nie no w porównaniu do warszawy i białegostoku to Łomża to miasto bezpieczne w naszym miescie tak jak w każdym innym można dostac w "papę"
ale rzadko sie to zdarza a w bialym idziesz praktycznie gdziekolwiek a tu pretorianie i juz dostajesz tak ze na ojomie sie znajdujesz ;)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co myślicie o stróżach prawa z naszego miasta, i czy Łomża to bezpieczne mia

No w Suwałkach jest "troszkę" bardziej niebezpiecznie :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co myślicie o stróżach prawa z naszego miasta, i czy Łomża to bezpieczne mia

czajnik nazwy miast z duzej litery a co do tych Pretoriaanow to bym sie nie zgodzil. Przejdz wieczorem i powoz sie na WRK albo AK to wiesz co Cie czeka;d

"Ten Klub te Barwy to dla nas całe ŻYCIE!!!"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co myślicie o stróżach prawa z naszego miasta, i czy Łomża to bezpieczne miasto?

głupi ludzie.... grubylks to przejdz sie w hospital po oddziale zakaźnym" to wiesz co cie czeka"

zycie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co myślicie o stróżach prawa z naszego miasta, i czy Łomża to bezpieczne mia

Gruby napisałem w-wę i białystok z małej bo tak chciałem a nie dlatego ,że nie wiem jak się piszę :PP (Łomża napisałem z dużej ;P) napisałem też ,że w Łomży również można dostac ale nie wszędzie (przynajmniej teoretycznie xD). W białym tak jak i w warszawie gdzie nie wejdziesz tam stoją szalikowcy,czyli łysi dresiarze czekający tylko żeby kogoś nakopac tylko dla zabawy ;/ U nas mimo wszystko jest bezpiecznie chociaż wiadomo,że lepiej się na niektórych dzielnica "nie wozic" :D



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co myślicie o stróżach prawa z naszego miasta, i czy Łomża to bezpieczne mia

ja tam czuję się bezpiecznie czy to w Łomży czy w Białym czy w Suwałkach

nie szukam nie dostaję
a po za tym dwa metry w barach :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co myślicie o stróżach prawa z naszego miasta, i czy Łomża to bezpieczne mia

Co mysle o strozach prawa z Lomzy???
hahaha pracuja bardzo dobrze, do ich najbardziej lubianych zajec zalicza sie chowanie z suszarka za krzakami......

_______________________________________
The good times of today are the sad thoughts of tomorrow...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co myślicie o stróżach prawa z naszego miasta, i czy Łomża to bezpieczne miasto?

Cytat:

hahaha pracuja bardzo dobrze, do ich najbardziej lubianych zajec zalicza sie chowanie z suszarka za krzakami......


Albo zjeżdżanie kabaryną po schodach jak się idzie do budowlanki. heheh barany sobie znaleźli zabawę. Ale śmiechu było jak nigdy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co myślicie o stróżach prawa z naszego miasta, i czy Łomża to bezpieczne mia

Szakal a ty co taki kozak bo był twój dzień tzn dzień szakala ???



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co myślicie o stróżach prawa z naszego miasta, i czy Łomża to bezpieczne mia

co myśle o stróżach prawach? jedno ... hwdp
A czy Łomża jest bezpieczna ? w dzień tak , w nocy zależy gdzie , zawsze można mieć szczęscie i się na nikogo nie natknąć ;)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co myślicie o stróżach prawa z naszego miasta, i czy Łomża to bezpieczne mia

wypowiedz:
"co myśle o stróżach prawach? jedno ... hwdp "

ksywka: "mistrzu93 " -15 lat i wszystko jasne :))

-.-.-.-.-.- (podpis na urlopie)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co myślicie o stróżach prawa z naszego miasta, i czy Łomża to bezpieczne mia

nie wiem po kiego kierujesz się tą liczbą w nicku , jakby to miało oznaczać moją datę urodzenia... chcesz przykładów czemu napisałem hwdp? ok.

Jakaś awantura na KsJ , pijani goście drą mordę , przyjeżdża brat kumpla w chatę , oni go wołają , robią jeszcze większą zadymę i ten brat kumpla przejechał typowi po nodze przypadkiem. Tam się dalej rozwijało , darli mordę i przyjechały psy. Zwinęli jednego typa , a brat kumpla wyszedł w klapkach i spodenkach samych po zapalniczkę do samochodu . Psy go tez wzięły (po h*ja?!) założyli mu mokrą szmate na komendzie i skopali . Stróze prawa ...

* * * * * * *

kumplowi ukradziono 2 rowery , akurat na jego klatkę bya skierowana kamera osiedlowa . Jego ojciec poszedł na psy , mówi ze tam kamera wszystko powinna zarejestrować , okazało się że akurat tego dnia była tam zmieniana taśma ... jakby tam była jakaś taśma....

* * * * * * * *

Idzie kolo z bluzką hwdp , obok przechodził pies , zatrzymał go i mówi "lekko czy mocno?" , powiedział "lekko" i dostał pałą po kolanach...

2 filmy o przesłuchaniu na policji , ale to jakieś wyreżyserowane , chociaż tak jest w rzeczywistości
http://pl.youtube.com/watch?v=HGSW-vtuutE&feature=related
http://pl.youtube.com/watch?v=e79zkWN8qXw&feature=related

A teraz mnie przekonaj że policja jest dobra itp



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co myślicie o stróżach prawa z naszego miasta, i czy Łomża to bezpieczne mia

Wystarczy taki argument: kradniesz kolesiowi bryke. Policja ratuje ci dupe zeby cie koles nie odstrzelil za to.

Poza tym skoncz z siebie robic idiote: jednostkowe przypadki nie sa reprezentatywne w stosunku do wiekszosci.

Kolo z bluzka HWDP sam sobie jest winien. Ciekawe jakbys zareagowal gdyby ktos chodzil po osiedlu ze zdjeciem twojej matki z napisem Ch... w d... [tu imie i nazwisko twojej matki + np. jej zdjecie].

Policja sluzy obywatelom w celu zapewnienia bezpieczentwa. Za gowniana kase ludzie ci nastawiaja karku zeby tobie karki nie pobierali podatkow i nikt bezkarnie nie cwelil cie w tylek wbrew twojej woli.

A to ze paru debili w Policji rowniez sie znajdzie to nie znaczy ze Policja jest do d... .

Za brak kasy na utrzymanie monitoringu miej pretensje do miasta, bo ono daje na to fundusze.

I jeszcze jedno: wina za kradziez obwiniaj zlodzieji. TO dzieki tobie miedzy innymi policja ma nizsza skutecznosc niz bys chcial. Gdyby nie tak debilne teksty (typu hwdp)-ludzie mieliby wieksze zaufanie do Policji i wiecej sprawcow zostaloby ujetych. To co szerzysz to czysta hipokryzja.

Co do nieslusznego postepowania z twoim bratem to jest to czysta pomylka, zapewne pomylili go z tymi debilami. Takich spraw mozna dochodzic w sadzie.

-.-.-.-.-.- (podpis na urlopie)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co myślicie o stróżach prawa z naszego miasta, i czy Łomża to bezpieczne mia

Widzę, że dyskusja powolutku sie rozwija. Założyłem temat, bo rozbroiła mnie "interwencja" psów przy legionów. Tłucze sie na oko (może mniej może więcej) z 15 osób - kopanina niemiłosierna. Patrol podjeżdża i co ........ i nic. Włączyli koguty i podjechali z tekstem "Panowie spokojniej trochę" :-) i odjechali he he he he. To po co taki człowiek szedł na psa - mandaty za złe parkowanie wypisywać ?????. A jakby tam kopali jego syna???? Gdy już było po wszystkim, gdzieś po 30 min pojawiły sie patrole prewencji. Nie można czuć się bezpiecznie w naszym mieście i tyle. Jednym słowem wstyd na cały las :-). Wysłał bym takiego psa na ulice, gdzie jego miejsce krawężników pilnować.

Jeśli którakolwiek z moich opinii narusza obowiązujące zasady, normy prawne, etykietę, propaguje przemoc, jest wulgarna, wzywa do nienawiści na tle religijnym, rasowym, czy wyznaniowym, lub jest po prostu obrzydliwa - to po prostu jej nie czytajcie :-)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co myślicie o stróżach prawa z naszego miasta, i czy Łomża to bezpieczne mia

to nie był mój brat ale w sądzie mówisz ? W tym w którym kolo który przejechał chłopca , potem zawrócił i tak kilka razy został skazany za wypadek ze skutkiem śmiertelnym ?

Poza tym nikt nie wymyślił zwrotu HWDP bez powodu , w końcu przez pare dobrych lat sobie na to zapracowali.


"A to ze paru debili w Policji rowniez sie znajdzie to nie znaczy ze Policja jest do d... ."

No to ja pisząc (tylko raz to napisałem) takie teksty powiedzmy kieruje je do właśnie tych debili. Przecież wiem że czasem zdarzają sie ludzie z powołania, jak księża , lekarze czy politycy .
Zresztą byłeś kiedyś na komendzie ?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co myślicie o stróżach prawa z naszego miasta, i czy Łomża to bezpieczne mia

Moze ty je sobie kierujesz w myslach do tych wybranych, ale formalnie obrazaja cala Policje.

Ja rowniez trafialem na debili w Policji, ale to nie te czasy gdy zomo lalo wszystkich jak leci. Dzisiaj idioci w Policji to jedynie wyjatki.

Haslo "HWDP":

po 1 jest wyrazem braku znajomosci ortografii niedouczonych dzieciuchow, ktorzy w mlodym juz wieku zamiast siedziec w szkole jaraja trawe i pija piwo na wagarach.

po 2 to przejaw typowego buractwa szerzacego sie wsrod gowniazerii, ktore wyroslo do rangi symbolu. Paru zbulwersowanych gowniarzy wymyslilo a ich znajomi podchwycili bezmyslnie i rozpowszechnili w srodowisku zbuntowanej "mlodziezy".

po 3 to wlasnie przejaw patologii spolecznej, gdzie dzis "Wartosciami" sa wszelkie formy lamania prawa -w tym praw innych ludzi.

Jesli ktos pisze "HWDP" jest dla mnie niedouczonym gowniarzem z marginesu -takim lysym ze szczerba miedzy siekaczami i pustka w przejaranej glowie, zwanym dalej "dresiarzem" badz "blockersem". Po prostu takie g... na dwoch nogach nie szanujace praw wspolzycia w spoleczenstwie, w ktorym zyje.

Cieszcie sie ze istnieje Policja. Wyobrazcie sobie co by bylo gdyby jej zabraklo. Mamy jaka mamy i trzeba z tym zyc. W wiekszosci przypadkow jednak spelniaja swoja role.

-.-.-.-.-.- (podpis na urlopie)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co myślicie o stróżach prawa z naszego miasta, i czy Łomża to bezpieczne mia

morda... krótko i na temat

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org