niedziela, 12 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Pijany kierowca w - Opel Omega B

W granicach godziny 22:10 w stronę Wizny jechał zielony Opel Omega B w sedanie. Jego kierowca był pijany, jeździł po całej szerokości ulicy i spychał inne samochody...

Jechałem za nim do samego Bożejewa, dzwoniłem na policję jak byłem na wylocie z Piątnicy i NIE BYŁO policjantów którzy mogliby jego zatrzymać :///

Niestety udało mu się mnie zgubić :/ Krew mnie zalewa jak widzę takich ludzi na drodze - i w dodatku policja nie może nic z tym zrobić.

Nr rejestracyjny tej Omegi to BL 0459... lub BL 0495... - ostatnią cyfrę znam ale jej nie podaję ze względów ochrony danych osobowych.

Od dyżurnego policji dowiedziałem się że były jeszcze inne zgłoszenia w tej sprawie.

Może ktoś wie coś na ten temat?

Ajjj u nas tak jest że za najechanie kołem na trawnik jest komu karać a takie sprawy pozostają bezarne ://///

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pijany kierowca w - Opel Omega B

I musiałeś założyć konto, żeby nam o tym opowiedzieć :)

--
Samotność to emocjonalna trzeźwość.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pijany kierowca w - Opel Omega B

markac-czego drwisz, emem_5 ma rację, choć tak można w jakiś sposób napietnować, choć szczerze to i tak nic nie da...
a policja miała zgłoszenie że wieśmiaki już gotowe:/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pijany kierowca w - Opel Omega B

a to,że mieli kilka zgłoszeń w jednej sprawie i nic nie zrobili,to nie jest czasem zaniedbanie? No nie wierzę,że nagle całą Policję w promieniu wielu kilometrów gdzieś wywiało,żeby nie można było zatrzymać żula za fajerą,który mógł kogoś ZAMORDOWAć na drodzę. Chyba,że wiedzieli kto to i z pewnych powodów nie zrobili nic specjalnie...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pijany kierowca w - Opel Omega B

Po pierwsze nie pisz że pijany bo tego nie sprawdziłeś. Po drugie jeśli masz jakieś wątpliwości co do pracy policji przejdz się do komendanta i przedstaw sprawę po trzecie najlatwiej jest oczerniać, gorzej przepraszać. Jeśli przestawisz nam streszczenie rozmowy z Komendantem to wtedy możemy porozmawiac, bo jeśli masz zamiar tylko bić pianę i nic nie robić w związku z tym, to daj sobie spokój.:)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pijany kierowca w - Opel Omega B

no tak, typowe zachowanie policji, jak jest zgloszenie to nie reaguja, a jak wydarzy sie tragedia to wtedy apele do ludkow, ze sa obojetni i nie reaguja na to co sie dzieje obok, ze nie zglaszaja podejranych sytuacji... i to nie jest bicie piany tylko najzwyklejsza prawda, niestety :/



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pijany kierowca w - Opel Omega B

"Jeśli przestawisz nam streszczenie rozmowy z Komendantem to wtedy możemy porozmawiac, bo jeśli masz zamiar tylko bić pianę i nic nie robić w związku z tym, to daj sobie spokój.:)"

Może jeszcze powinien nagrać tę rozmowę na dyktafon? A najlepiej przeprowadzić ją w obecności świadków co?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pijany kierowca w - Opel Omega B

nie wazne czy byl pijany ale stwarzal niebezpieczenstwo na drodze ''jeździł po całej szerokości ulicy i spychał inne samochody'' ,emem_5 dobrze ze poinformowales o tym policje tylko nie wiem czemu nie zareagowala, na kazde zgloszenie musza interweniowac jak zauwazyl Pan Sniadanko jest to zaniedbanie swoich obowiazkow.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pijany kierowca w - Opel Omega B

Autor: logic86 (---.elomza.pl)
Data: 15-05-08 10:28

nie wazne czy byl pijany ale stwarzal niebezpieczenstwo na drodze ''jeździł po całej szerokości ulicy i spychał inne samochody'' ,emem_5 dobrze ze poinformowales o tym policje tylko nie wiem czemu nie zareagowala


Tak, ale czy emem_5 byłby gotowy zeznać to co widział w sądzie czy by się przestraszył? Tak samo jak i inni którzy to widzieli? Policja bez świadka niewiele tu raczej pomoże, a tylko samo "informowanie" na nie wiele się zda.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pijany kierowca w - Opel Omega B

omega jest samochodem tylno napedowym...przednie kola wymagaja czestego wywazania, bo moze samochodem szarpac... moze to jest powodem:)? ale ja sie nie mieszam:D

ZAKAZ WYWALANIA MOICH PODPISÓW!!!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pijany kierowca w - Opel Omega B

"Tak, ale czy emem_5 byłby gotowy zeznać to co widział w sądzie czy by się przestraszył? Tak samo jak i inni którzy to widzieli? Policja bez świadka niewiele tu raczej pomoże, a tylko samo "informowanie" na nie wiele się zda."

Wiesz większość tu się wypowiadających wie jak działa łomżyńska policja. Jak by reagowała tak jak powinna to żadni świadkowie nie byli by potrzebni, bo kierowca tej omegi został by zatrzymany. Ale po co się tak męczyć jak można stanąć na słoneczku, za krzaczkami z radarem przy jakimś ograniczeniu prędkości.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pijany kierowca w - Opel Omega B

ja przepraszam bardzo ale ta omega to jest policyjny samochud nawet po resjtraci mozna sie kapnac poniewarz wszystkie samochody tajniakow maja rejstracje bl04 na poczatku i wlasnie takie kurwy zostaja bez karni powiem tak policja to legalna mafia

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pijany kierowca w - Opel Omega B

I słuszna racja. Istnieje duże prawdopodobieństwo że to nasz radiowóz nieoznakowany, lecz jak wiemy pies psa nie ugryzie, a że to było około 22:00 to może kończyli kolację, więc powinni dopisać w swoim regulaminie że interwencja trwa do 24 godzin po zgłoszeniu. To by było ok, więc życzmy im smacznego i nie przerywajmy kolacji bo opadną z sił z niedożywienia i dopiero zaczną się jaja i interwencja do 48 godzin. Do tego dojdą nam pewnie większe podatki na rehabilitację policji, bo zdaje się po ostatnich testach które obowiązują to rekrutują w pełni sprawnych, ale kto wie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pijany kierowca w - Opel Omega B

do markac'a- gosciu,a Ty to tylko siedzisz na forum i patrzysz kto zaklada konto i wiecznie ten sam wpis dajesz- "i musiales- musialas zalozyc konto zeby nam o tym opowiedziec".-przykry pacjent z ciebie! dla Twojej informacji,to bez zalozenia konta nie da sie o tym,czy o innym opowiedziec, a jak cie temat nie interesuje,to go nie czytaj,albo nie komentuj,bo twoj komentarz nic nie wnosi,a pozatym tez kiedys zakladales konto.

Pozdro dla Normalnych.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pijany kierowca w - Opel Omega B

żeby w naszym pięknym kraju były normalne przepisy, to taki sku***** by za daleko nie pojechał... ale cóż...
policjanci powinni mieć możliwość używania podczas pościgu wszelkich możliwych sposobów, żeby zatrzymać akiego gościa, ale u nas to niestety nigdy nie przejdzie...

i nie, żebym się naoglądał amerykańskich filmów...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pijany kierowca w - Opel Omega B

bo to omega komendanta i dlatego nie reagowali....hhhahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha


to tak dla rozluznienia sytacji bo wam wszytkim krocza posciskało, kazdy taki mąąąąąąąąąąnnnnndryyyy tutaj jest hehe

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pijany kierowca w - Opel Omega B

u nas policja to sie zajmuje, ale nie tym co trzeba,mialem z nimi do czynienia.szkoda wogle gadac

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pijany kierowca w - Opel Omega B

na 100 % wracał jakiś policjant ze szkolenia :D heheh dlatego przymkneli oko ;P

;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pijany kierowca w - Opel Omega B

porez ! Kto tu mówi o pościgach? Wyluzuj. Przecież post wyraźnie mówi o braku jakiejkolwiek reakcji ze strony policji co do auta o którym mowa na zgłoszenie zwykłego obywatela. I a propo do wniesionego postu to powinni sobie wnieść nowy przepis, który zabrania zgłoszeń w przypadku spożywania posiłków, to obywatel będzie świadomy, że od zgłoszenia przyjadą nie później jak po 3 godzinach, więc przestępcy mają zajęcie, policjanci pracę no i pomimo niewielkich zarobków mogą się dobrze najeść. Tylko może ktoś z obywateli być niezadowolony, ale czy wszystkim można dogodzić? Hehehe. Kiedyś zgłaszałem inny przypadek 0,5 km od komendy, przyjechali po 40 minutach, więc myślę, że poza Łomżą nie ma szans, w tej branży nie zatrudniają supermenów.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pijany kierowca w - Opel Omega B

Autor: eduardo1983 (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 15-05-08 14:33

bo to omega komendanta i dlatego nie reagowali....hhhahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha


to tak dla rozluznienia sytacji bo wam wszytkim krocza posciskało, kazdy taki mąąąąąąąąąąnnnnndryyyy tutaj jest hehe








niech przy następnej okazji przyj.ebie w ciebie na przejściu,a wtedy też chcę "zobaczyć" uśmiech na twojej twarzy
to tak dla rozluźnienia sytuacji...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pijany kierowca w - Opel Omega B

Ej chłopaki! Nie wszystko przecież stracone! ;)
Idzcie skladac wszyscy dokumenty na komende! Przejdzcie wszystkie testy i pokazcie jak nalezy strzec prawa ;) Uregulowane wojsko chyba macie?Sprawni ficzycznie jestescie?Psychologa to byście omotali predzej niz on Was?No i ze zdrówkiem tez chyba u Was w porządku ? Zastrzegam,ze nawet mając krzywą przegrode nosowa nie dostaniecie sie do policji ;]
No wiec "krzykacze" do dzieła!!! Wezcie sprawy w swoje rece i pokazcie ,ze Strażnik Teksasu jest choć troche realistycznym serialem :D

Pozdr

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pijany kierowca w - Opel Omega B

: Pan Śniadanko
a ty jesteś tak głupi od urodzenia czy to gratis masz ;)

....................................................






zapomnij!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pijany kierowca w - Opel Omega B

niezle a jak by sie cos stalo to moze dopiero by do akcji ruszyli
a wtedy by oglaszli niestety sie spoznilismy do wypadku

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org