poniedziałek, 13 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Coś ucichło o Łomżyńskiej Fabryce Mebli

Coś ucichło o ŁFM, czyżby jakaś poprawa?, bo słyszałem,że tego dyrektora co gasił światła i zwalniał ludzi także wy....li z roboty. Nosił wilk razy kilka ponieśli i wilka, musicie pamiętać o tym wszyscy cwaniacy, co nie szanujecie zwykłych ludzi.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Coś ucichło o Łomżyńskiej Fabryce Mebli

taaaaaaaaaa bardzo się poprawiło wypłata powinna być 10 a narazie ani widu..................

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Coś ucichło o Łomżyńskiej Fabryce Mebli

No to tylko pozazdrościć ze na dłużej wystarczy .Nie wiem jakie jest zgranie wśród tych pracowników porostu całą grupą zastrajkować żeby coś sie zmieniło wszystkich nie wyrzucą .A tak to kasa za wypłaty leży na koncie szefa i procent rośnie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Coś ucichło o Łomżyńskiej Fabryce Mebli

hehe o czym tu mowa pracowalem w tym syfie ponad 4 lata i raczej lepiej byc juz tylko moze ale nie bedzie . a nawet jak bedzie lepiej aura potrwa do nastepnej wyplaty a ludzie za bardzo trzesą portkami zeby cos z tym zrobic ;] pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Coś ucichło o Łomżyńskiej Fabryce Mebli

czyli od 12 lat zadnej zmiany :D
pracowalo sie to sie wie :D

pozdrawiam uciemiezonych

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Coś ucichło o Łomżyńskiej Fabryce Mebli

To widzę,że niewiele się zmieniło od prawie 5-ciu miesięcy. Myślę, że tak będzie dalej dopóki będzie mieszał tam ten "wąsaty" dyrektor, bo kto mu nie lezie w dupę to długo miejsca w fabryce nie zagrzeje.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org