poniedziałek, 13 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Skroda

Może ktoś zna tą rzekę? Interesuje mnie .. jak z rybami w Skrodzie..czy warto się tam wybrać na wędkowanie ..?

Ewelinka ;*

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Skroda

To bardzo mała rzeczka więc wątpie, chyba że polujesz na drobne uklejki. Moim zdaniem szkoda zachodu. Już lepiej jest na Pisie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Skroda

a ja słyszałem,że w Łomży są osoby ,które łowią na Skrodzie..nie wiem tylko gdzie dokładnie ale podobno można "coś" złapać

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Skroda

Witam
Skroda to piękna rzeczka. Występuje w niej spora populacja pstrągów, lipieni, jelcy, kleni, trafiają sie płocie, szczupaki i okonie.
Górny odcinek Skrody jest wyłączony z łowienia na przynęty zwierzęce. Dopuszczone są tylko przynęty roślinne. Na wspominany odcinku można łowić ładnego pstrąga - potrzebne jest dodatkowe zezwolenie na połów ryb łososiowatych - pstrągi, lipienie. Roczna opłata wyności 50 zł, dzienna chyba 21 zł.
Więcej informacji na temat Skrody, a także Pisy i Narwi znajdziesz na www.naszelowiska.pl
Zapraszam do odwiedzenia tej ciekawej strony poświęconej wędkrastwu na naszych wodach. Na forum uzyskasz informacje na co i co łowić na Skrodzie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org