poniedziałek, 13 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Szkoła

Wie może ktoś do której czynny jest sekretariat w 2LO, a przy okazji i innych szkołach ponadgimnazjalnych.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szkoła

od 8 chyba do 15 ;) w innych szkolach podobnie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szkoła

A wiecie może ile trzeba w tamtym roku bądź w latach wczesniejszych miec pkt zeby dostac sie do tych szkol:3 lo, 2 lo, 1 lo??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szkoła

Więcej niż inni :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szkoła

3 lata temu do 1LO jak skladalem to minimum bylo 130pkt a w 2LO 139pkt. to tylko dlatego ze w 2LO jest miej miejsc.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szkoła

Przyjmą Cię nawet jeśli będziesz miał 90 byle by nikt nie miał więcej punktów



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szkoła

A wiecie ile sie odstaje pkt za wyróżnienie w ogólnopolskim konkursie KRAG?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szkoła

w poprzednim roku tj. 2007, żeby dostać sie do 1LO trzeba było mieć 139 pkt, a do 2 LO 129 pkt.
a sekretariat w ILO czynny jest od 7.30 do 15.30

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szkoła

a do 3 LO ?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szkoła

A za te wyroznienie ile sie dostaje?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szkoła

za krąg z tego co wiem 5 pkt

Dowiedz sie kim jestes i pozostan soba...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szkoła

z tego co wiem to za wyróżnienie w konkursie ,,KRAG" nie dostaje sie punktów bo te wyróżnienie dostaje 99% osob ktore go pisza...niestety bo sam mialem chyba 3 takie wyroznienia.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szkoła

Mi się też tak wydaje, że za ten konkurs nie dostaje się żadnych pkt, tak samo jak było z konkursem Eko-planeta. Też dostałam wyróżnienie, ale nie było to liczone do pkt. do świadectwa.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szkoła

A co myslicie o 3 Lo dobra szkola?Wybieram sie na profil jezykowy-angielski.Moze ktos z was jest/był?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szkoła

Wyróżnienie tylko od ogólnopolskich zawodów/konkursów się liczy :D



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szkoła

A wypełniając podanie do 1,2,3 LO w miejsce oddział należy wpisać klasa I? czy w3 i 1 są jakieś profile bo już sie pogubiłem :(



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szkoła

ja chodzę do 3 LO:) fajna szkoła:) ale teraz od tego roku nie ma chyba żadnych profili, są tylko klasy ogólne. a w podaniu trzeba napisać klasę np. 1a,1b,1c itd. i nie jest trudno się dostać bo przyjmują już od 100 punktów jak dobrze pamiętam z tamtego roku:) ja miałem 143 więc nie miałem się czym martwić:) zapraszam do 3LO:D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szkoła

wiem, że jak składasz podanie do ILO to wpisujesz klasa ogólna, a na dodatkowej kartce zaznaczasz jaki profil wybierasz i jaki język dodatkowy (francuski, rosyjski czy niemiecki). Dodatkową kartkę można znaleźć na stronie szkoły lub w sekretariacie :).

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szkoła

kasiulkam15 wielkie dzięki :) ;*



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szkoła

nie ma za co :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szkoła

A jaki język dodatkowy lepiej wziąć Rosyjski czy Niemiecki ? który bardziej się przyda? hehe



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szkoła

Bułgarski

i jest fajnie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szkoła

francuzki ;D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szkoła

Zależy, jak nie lubisz niemieckiego to lepiej weź rosyjski. To już zależy od Ciebie. A jeśli nie chcesz się uczyć, to weź francuski :D. Ale szczerze to jednak wybór należy do Ciebie. Oba te języki nauczane są dobrze :). Pozdrawia

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szkoła

A powiedzcie ktora szkola ponadgimnazjalna jest szkola spokojna,gdzie nikt nie bedzie dyskriminowal ludzi z wioski i dokuczal im
jak myslicie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szkoła

no tez sie podpisuje pod kamilem 26 podzielcie sie gdzie tak by nie bylo

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szkoła

w III LO

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org