poniedziałek, 13 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
LPG......

witam,mam do was takie pytanko:otóż czy gaz może być lepszej badz gorszej jakości????dlaczego na jednym moge przejechać 100km. a na drugim sporo mniej????dzieki za odpowiedź,pozdrawiam:))))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: LPG......

Tak,moze tak być.Dlatego warto tankować na jednej i sprawdzonej stacji :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: LPG......

a poza tym kombinuja na dystrybutorach, mialem znajomego ktory tankowal i niezle na tym wychodzil, najlepiej w renomowanych stacjach a nie w jakis pipidówach

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: LPG......

zalezy jeszcze ile jest propanow w butanie a ile butanow w propanie... moj kolezka ma zbirnik w ktory wchodzi mu 32 l a na pipidówach wchodzi mu 37...(lol)

.Jak upadnę to WSTANĘ. ale wtedy TY masz PRZEJEBANE.!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: LPG......

dziekoweczka za odp,pozdro:))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: LPG......

to ile litrów wchodzi to zależy od dystrybutora tzn jakie ma ciśnienie.jesli masz butle 32 a wchodzi 36 no to i tak wiecej przejedziesz km.na tych 4 litrach wiecej.sprawdz a sie przekonasz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: LPG......

jak moze ci do butli 32l wejsc 36;)? zastanow sie troche;) hehe a nie polecam tankowania na stacji cpn na nowogrodzkiej tam zatankujesz taka ilosc gazu ze znacznie przekroczy pojemnosc twojej butli a przejedziesz na nim do domu albo i nie:P hehe zeby nie pozostac gołosłownym odsyłam do jednego z postow:) tam sa opinie tej stacji:


http://4lomza.pl/forum/read.php?f=2&i=140687&t=140687



pozdrawiam:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: LPG......

Każda butla ma poduszkę powietrzą. Ja mam butle 40l na jednej stacji wchodzi około 33 na innej nawet 35 i to jest normalne, natomiast rzeczą nienormalną jest gdy do takiej butli zatankujemy np 41 l :):)

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org