poniedziałek, 13 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
klima samochodowa

Szukam dobrego majstra od naprawy klimy samochodowej.Za tego gośćia co ma zakład w PKS-ie z góry dziękuję.W tamtym roku naciągnął mnie na 2X po 130 zł i miało wszystko działać.Dziśiąj właczam klimę i zero efektu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: klima samochodowa

2 dobre miejscówki jeśli chodzi o naprawę klimy:

ul. Nowogrodzka przy stacji paliw u Kropy albo w Piątnicy u Ustaszewskiego.

________________________________________
Life is brutal and full of zasadzkas and ...
Sometimes kopas w dupas? No, always!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: klima samochodowa

u Kropy ??? chyba Szopy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: klima samochodowa

lapa07 POLECAM goscia w Piątnicy ma swój warsztat już od 6 lat go sam prowadzi.Gosciu naprawde zna sie na rzeczy jakis tydzien temu wymieniał mi zawory czyscił itp itd.I ma naprawde rozsadne ceny

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: klima samochodowa

Ja też się dałem zrobić w balona na PKSach. Jeździłem do niego nabijać gaz ze 2 razy w miesiącu. Za każdym razem brał kase, twierdząc, że jest mały ubytek którego i tak nikt nie znajdzie. Z jego opowieści wynikało, że nie ma lepszego fachowca jak on sam. Wkońcu dotarłem do Raczkowskiego czy jakoś tak i uporał się z problemem biorąc śmieszne pieniądze. (gaz uciekał przez zawór którym napełnia się cały układ) Klima chodzi do dziś (ok 10 miesięcy). Radzę omijać szerokim łukiem!!! Zresztą jego nazwisko (Barański) mówi samo za siebie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: klima samochodowa

A na jakiej ulicy ten gość ma w Piątnicy warsztat

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: klima samochodowa

Jeśli klima to tylko w margo, goski cenią się jak ... ale piotrek potrafi zrobić wszystko, co do gościa z PKS to ma dobre chęci ale brakuje mu wiedzy, aż strach mnie ogarnia ile mnie skasują w margo w tym roku ale mam pewność że przez 2 latka nie musze sią dotykać

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: klima samochodowa

A kto k......wa po roku czasu dopiero teraz klimy uzywa?Ja robilem i jestem zadowolony,i wynioslo mnie 50zl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: klima samochodowa

Do Tommek: warsztat znajduje się na ulicy Ogrodowej.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: klima samochodowa

Autor: roj (---.bsk.vectranet.pl)
Data: 10-05-08 21:58

"A kto k......wa po roku czasu dopiero teraz klimy uzywa?Ja robilem i jestem zadowolony,i wynioslo mnie 50zl"


A w zime uzywales klimy ??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: klima samochodowa

bardziej chodzi o napełnienie tej klimy niz jej naprawianie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: klima samochodowa

A JA WAM POWIEM JEDNO.WYPRÓBOWAŁEM JUŻ CHYBA WSZYSTKICH "FACHOWCÓW OD KLIMY" W ŁOMŻY I TO CO MÓWICIE ODNOŚNIE GOŚCIA W PEKAESIE TO NIEPOROZUMIENIE, WYDAJE MI SIĘ ŻE SĄ TO UWAGI ZŁOŚLIWEJ KONKURENCJI, GDYŻ KOLeś ma tylE ROBOTY, ŻE Bez umówIENia przez TEL NIe MA SZANS. SERWISUJĘ I NAPRAWIAM KLIMY U TEGO GOŚCIA SAMOCHÓDY OD 5 LAT I JESTEM ZADowoLONY. KOLEŚ MA WIEDZĘ I ROBI ZA ODPOWIEDNIĄ KASE I DAJE GWARANCJE NA SWOJE USŁUGI.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: klima samochodowa

musisz wrzeszczeć?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: klima samochodowa

pierwszy post :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: klima samochodowa

Witam wszystkich zainteresowanych posiadaczy klimy w aucie.

Zanim nadejdą upalne dni, a temperatura w aucie zacznie nam przeszkadzać, zadbajmy o swoje klimatyzacje, zanim naprawy staną się bardzo kosztowne.

Zakres wykonywanych usług:

- napełnianie układu czynnikiem,
- odgrzybianie i wymiana filtrów kabinowych,
- sprawdzania szczelności,
- lokalizacja i usuwanie nieszczelności,
- sprawdzanie poprawności działania układu,
- regeneracja kompresorów,
- wszelkie naprawy A/C,

ps. W MAJU, sprawdzenie poprawności działania klimatyzacji w aucie jest BEZPLATNA, serdzecznie zapraszam.

Pozdrawiam
Mariusz Ustaszewski
Piątnica ul.Ogrodowa 7
tel. 503 147 205

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org