niedziela, 28 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Badania na prawko.

Gdzie się udać, najlepiej żeby badania właściwie nie było

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Badania na prawko.

najlepiej zrezygnuj z kursu na prawko

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Badania na prawko.

wszedzie są badania wiec nie masz co liczyc ze na ładne oczy ktoś ci da papierek. człowieku wez ty sie ogarnij troche co to wogole za tematy? malo wypadków na drogach? jeszcze by brakowało żeby wypuszczali na drogi osoby bez badan lekarskich. temat do kosza.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Badania na prawko.

Tadeuszu K kim kolwiek jesteś to jestes idioto zakładając tak głupi temat na forum :D



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Badania na prawko.

do psychiatry

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Badania na prawko.

bardzo dobre pytanie. sa tylko glupie odpowiedzi

jestem ... sobie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Badania na prawko.

zjeby

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Badania na prawko.

ooo... poprawnie odpowiedzial... wypowiedz jedyna w swoim rodzaju... czyzby gorszaca dla kogos? skad! haha

popieram... najlepiej nie rob prawka...zeby je stracic?

ZAKAZ WYWALANIA MOICH PODPISÓW!!!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Badania na prawko.

Największym zjebem wypowiadającym się w tym temacie i jedynym jesteś Ty

________________________________________
Life is brutal and full of zasadzkas and ...
Sometimes kopas w dupas? No, always!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Badania na prawko.

np. na Bawełnie możesz iść do przychodni.

Większość lekarzy posiada takie kompetencje, aby wystawić Ci zaświadczenie.

...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Badania na prawko.

ale jaja :D dostosowuje jezyk do odbiorcow, a tak sie sklada ze prawko mam juz od lat a te badania sa nie dla mnie. wiele osob wypowiadajacych sie na tym forum to motłoch, pewni siebie dzięki internetowi, uważaja siebie za najmadrzejszych i uwielbiaja sie wyzywac, wiec czemu ja nie mialbym tego robic wobec was :D
niby inteligentni, udzielajace blyskotliwych odpowiedzi, smiech na sali :D ale ciekawe jacy jestescie w prawdziwym zyciu... czy tez jestescie takimi... "kozaczkami"? nie sadze... raczej kretyni calkowicei pozbawienie masy miesniowej :D ciemna masa siedzaca caly zycie przed kompem. prymitywy, a wielu z nich jeszcze niedawno biegala w pampersach. po czytaniu waszych wypowiedzi czesto mam wrazenie ze wasza wiedza odpowiada poziomowi jakiejs zawodowki, tak tak, a co czlowiek z zawodowki jest gorszy? nie jest, ale niech sie nie madrzy...
no dalej, teraz mozecie sie na mnie wyzyc :D kto napisze bardziej cyniczna, wulgarna i jednoczesnie "madra" odpowiedz?? no kto? :D makmarc, zly_czlowiek?
:D:D:D

papa :D

p.s. zjeby :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Badania na prawko.

jeszcze jedno - jak piszecie wasze madre wypowiedzi to przynajmniej dbajcie o pozory blyskotliwosci i unikajcie bledow ortograficznych :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Badania na prawko.

Tadeusz.K Witaj ponownie drogi przyjacielu!

p.s. zjeby - to nowy rodzaj mongolskiego leku na psychoze?

czy moze osiedlowy zwierzak biegajacy od 3.28 do 3.46 nad ranem i robiacy jako maskotka?

jako doktor nauk przyrodniczych moge stwierdzic absolutny brak zwiazku miedzy problemem drogiego forowicza, a populacja bobrow w zalewie wislanym. pozdrawiam.

ZAKAZ WYWALANIA MOICH PODPISÓW!!!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Badania na prawko.

Jedno pytanie, co ma masa mięśniowa do kretynizmu?...O_o
"po czytaniu waszych wypowiedzi czesto mam wrazenie ze wasza wiedza odpowiada poziomowi jakiejs zawodowki, tak tak, a co czlowiek z zawodowki jest gorszy? nie jest, ale niech sie nie madrzy..."
Wiadomo nie od dziś, że wykształcenie wcale nie przekłada się na mądrość czy inteligencję. Jeśli mam być szczery, to Twój post wygląda właśnie tak jak sam to określiłeś.

P.S.
Na Twoim miejscu nie dawałbym uwag o ortografii i składni zdań.

_____________________________________________________________

Prawda nie ma żadnych bogów ponad sobą. Wiara w prawdę zaczyna się od zwątpienia we wszystkie prawdy, w które się uprzednio wierzyło.



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org