poniedziałek, 13 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
KAC

jakie metody znacie na walke z tym stanem:(

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KAC

najlepsza metoda to nie pić ;P
a jesli już to zjeść rano coś tłustego, np rosół z kury ;P mi pomaga ;P

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KAC

Zgriluj sobie jakąś kiełbaske albo zjedz jakiegoś chamburgera czy pizze to pomaga.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KAC

wypij kilka bro i bedzie si

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KAC

Dużo białka (mleko itp) Białko w organizmie ścięte przez alkohol musi się zregenerować..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KAC

lepiej zapobiegac, czyli przed piciem w ciagu dnia duzo witamin w postaci tabsow jak i takze owocow. a przed samym snem wypicze 2 szklanki wody niegazowanej

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KAC

najlepiej pic tak zeby kac nie dogonil,

stara zasada czym sie zatrules tym sie lecz:)))

CACPER___

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KAC

najlepsza na kaca woda z gumaca

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KAC

lyzka miodu przed piciem...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KAC

nie ma lekarstwa na kaca, mozna go tylko zlagodzic, naukowo stwierdzono ze najlepszy jest wlasnie miod i ogolnie slodycze

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KAC

Chodź mówi się że na kaca najlepsza praca lub powietrze z pomki od materaca lub praca należy go poprostu przeczekać

____________________________________________________________
CYFROWY POLSAT 18-400 Łomża, Skłodowskiej 2 obok łosia - tylko teraz piłka gratis



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KAC

Tak naprawde nie ma skutecznego sposobu na kaca. Ja nie wierze w żadne srodki farmakologiczne bo dają jedynie efekt placebo-jedynie pozostaje czekać.
A jeśli oczekiwanie, aż minie ten ciężki stan jest naprawde bardzo uciażliwe należy w odstępie co trzy godziny walnąć setke wódki-ja osobiscie preferuje żołądkową gorzką lub wiśnióweczke(łatwiej wchodzi)
Acha i najważniejsze... Nie przekraczać dopuszczalnej dawki leków tzn. nie częściej niż co trzy godziny i nie więcej nież cztery razy na dobe:)
Powodzenia w walce z tą straszną chorobą:)
Pozdrawiam i bądz dzielny!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KAC

czym się przytrułeś, tym się lecz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KAC

Poprostu zanim cokoliwiek wypijesz trzeba zadac sobie pytanie...Czy chcesz sie czuc dobrze dzisiaj czy jutro? moje zdanie :)

Tylko Bóg moze mnie sadzic…

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KAC

Pamietajcie zeby przed piciem zjesc sporo czegos tłustego jakiegos boczku najlepiej;) tez udowodnione naukowo

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KAC

Najlepiej to klina klinem.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KAC

Warto ogladac Discovery, robili test niedawno co najlepiej leczy kaca i jak sie okazalo najlepszym sposobem jest przed pojsciem spac lyknac jakis painkiller (tabletke przeciwbolowa) bo wtedy pobudza ona watrobe do pracy.
Moje odczucia sa takie ze na serio to dziala ;). Polecam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KAC

Każdy organizm reaguje inaczej. Jak to jest normalny kac to nie problem miód witamina C i dużo wody czyli płukanie organizmu.
Jak jest to zatrucie alkocholem? to też to samo tylko 2 razy więcej i klin.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KAC

<je_

pirat

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org