sobota, 27 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
szlak rowerowy

chcę podpisać się obiema rękami pod projektem planowanego szlaku rowerowego przez Ziemię Łomżyńską, jest tu naprawdę wiele pięknych terenów do obejrzenia

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: szlak rowerowy

wkoncu cos ciekawego

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: szlak rowerowy

jestem zaa !!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: szlak rowerowy

Pomysł bardzo dobry. Poczekajmy jednak na realizację..

Grzegorz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: szlak rowerowy

Pomysł bardzo dobry tylko się mogę założyć o 1 litra dobrej wódki ze pewnie zostanie zrealizowany w tempie żółwim no preferuje rok 2010 :D



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: szlak rowerowy

dokladnie.. narobia wielkiego szumu.. porobia plany.. i **** ;]

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: szlak rowerowy

No właśnie a teraz są jakieś fajne szlaki rowerowe?? chętnie bym się przejechał.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: szlak rowerowy

są szlaki rowerowe, jak będziesz jechać ul. Rybaki i dalej nowym mostem to zobaczysz oznaczenie szlaku rowerowego ( małe drogowskazy ), wydaje mi się że jest to odcinek międzynarodowego szlaku rowerowego

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: szlak rowerowy

Tak, to jest szlak PTTK, chyba międzynarodowy. Ale co to za szlak prawie ciągle po asfalcie ?
Ciągnie się od Wizny, do Nowogrodu i jeszcze dalej w obydwie strony.
A znacie może jakieś szlaki rowerowe, tyle żeby były po lesie, mogą być po nieutwardzonych gruntach, mogą być długie ? Takie trasy do ostrzejszego jeżdżenia ?
Bo nie bardzo jest gdzie jeździć.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: szlak rowerowy

Dobry kmin z tym szlakiem ,będzie można se pośmigać rowerem dłuzej a po Łomzy to już się znudziło...Ciekawe tylko kiedy zaczną? Łatwo mówić ,trudniej zrobić..

Pomysłowo.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: szlak rowerowy

Nie będzie pięknego szlaku, ani nawet żadnego szlaku.
Nie ma dróg dla samochodów, nie ma chodników, nie ma poboczy - a chcą zrobić szlaki :)

Niestety przykro mi.

Pozdrawiam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: szlak rowerowy

Szlak rowerowy, to nie jest to samo co ścieżka rowerowa. Nie mylcie pojęć.
Zasada jest taka, że prowadzi się go po istniejących drogach (niekoniecznie asfaltowych) tam, gdzie jest mały ruch. Gdzie ruch jest duży (np. w Łomży) trzeba budować ścieżki rowerowe.
Szlaki rowerowe oznakowuje PTTK. W naszym rejonie najbardziej aktywny jest Pan Muczyński (imienia nie pamiętam), pracujący bodajże w Biebrzańskim Parku Naroddowym.
Międzynarodowy szlak rowerowy Euro Velo R-11 na terenie Polski ma długość blisko 1000 km. Jak ktoś zna koszty budowy ścieżki rowerowej, może sobie policzyć ile to by kosztowało.
Miejmy nadzieję, że ścieżki rowerowe w Łomży powstaną w miarę szybko, ale ma to być robione z kasy UE, a jak mam orientację w unijnej biurokracji, trochę to chyba potrwa. Niestety.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: szlak rowerowy

Aaaa, to przepraszam.

Czyli to, co mają zrobić to narysować takie małe zielone rowerki na niektórych drzewach? I to o tym była ta spartakiada?

Pozdrawiam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: szlak rowerowy

Gdzie ścieżki z rowerkami, a gdzie tylko roweerki.
Na spartakiadzie nie byłem, więc nie wiem po co ona była.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org