niedziela, 28 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
TIR-y w Łomży

Czy ktoś jeszcze zauważył że Policja i Inspekcja Transportu Drogowego przestały kontrolować TIR-y jadące przez Łomżę. Np. na ulicy Poznańskiej Policja z radarem gościła ostatnio kilka tygodni temu. A może tylko mi się wydaje ? A może jakiś układ władz miasta z drogowcami ?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: TIR-y w Łomży

Właśnie jak czytałem ten post (22.27) obok mojego domu przejechało około 8 Tirów... znacznie wolniej niż w dzień ale po 22 miało ich nie być w ogóle! (tak mi się zdaje)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: TIR-y w Łomży

Zapomniałem dodać że jednak Tirów jest mniej :P taki mały +. Ale kontrole powinny być albo postawiony fotoradar. Chociaż patrząc po tym jak ludzie jeżdzą po poznańskiej pracowały raczej jak kamera...myślę że dziennie ze 30(jak nie więcej) takich po 70-100km/h się zdarza.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: TIR-y w Łomży

Macie rację. Na Wojska Polskiego nie dają rady pędzić, ale na Poznańskiej pozwalają sobie na dzikie szarże.
Często jeżdżę Poznańską i staram się stosować do znaków, nie przekraczając 60 (ograniczenie do 40!) Wiele razy jadący za mną TIR najeżdżał mi prawie na tylny zderzak, chcąc wymusić na mnie szybszą jazdę. Kilku z nich wściekłych, że tak wolno jadę "ekspresówką-obwodówką" trąbiło na mnie i migało światłami.

Naprawdę nie wiem, dlaczego policja i straż miejska "olała" Poznańską i Wojska Polskiego. Czemu już nie stawiają fotoradaru?

Via Baltica najkrótszą trasą - to szansa na rozwój Łomży


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: TIR-y w Łomży

przyznaje- na ul. poznanskiej jest okropnie, a zauwazyl ktos, co sie dzieje np. w konarzycach?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: TIR-y w Łomży

najlepiej wymyslcie sposob aby TIRY latały :)))))) wszystko przed wami :)))) moze Nobla dostaniecie???

bagrmosen

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: TIR-y w Łomży

po co maja latac? jakby kolej była dobrze rozwinięta, to uważam, że byłyby zbędne....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: TIR-y w Łomży

dwa dni temu koło fabryki mebli stali z suszarka...pewnie ten post ich zainspirował

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org