niedziela, 28 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
pan piesek był chory i leżał w łóżeczku

Nasz pies zachorował - rozpacz! Żeby było trudniej stało się to w nocy z soboty na niedzielę (3/4.05.). Zwyczajowo korzystamy z usług w gabinecie Państwa Beaty i Andrzeja Rumińskich na ul. Mazowieckiej. Niestety gabinet pracuje w dni powszednie, ale na wizytówce znalazłam numer telefonu komórkowego. Odczekałam do przyzwoitej godzinny czyli 10.00 rano ( choć w niedzielę przyzwoita godzina może dla każdego oznaczać co innego) i z bijącym sercem użyłam telefonu. I .......... miły, spokojny głos Pana Doktora, krótki wywiad i decyzja, że mimo iż mieszkamy 25 km od Łomży - Pan Doktor pojawi się u nas, aby dodatkowo nie stresować psa jazdą samochodem, którą bardzo źle znosi. Potem dokładne badanie, zastrzyki i wieczorny telefon Pana Doktora do nas, aby dowiedzieć się, jak czuje się pacjent. W tzw. długi weekend, na kurpiowskiej wsi poczuliśmy, że jesteśmy w centrum Europy i że miarą cywilizacji jest stosunek ludzi do zwierząt.
W poniedziałek identyczny scenariusz.
Od wczoraj przeszliśmy na tabletki i w związku z tym radzimy sobie sami z ich podawaniem. Psu wrócił apetyt, bawi się i tylko nam brakuje wizyt Pana Doktora w naszym domu. Bo choć nam nie robił zastrzyków to czuliśmy się równie zaopiekowani jak nasz pies.

Dziękujemy!!!

Małgorzata i Krzysztof K. z psem Zenkiem

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pan piesek był chory i leżał w łóżeczku

,,A łyżka na to niemożliwe"
Aż mi się wierzyć nie chce żeby była taka reakcja państwa Rumińskich zwłaszcza w niedziele. Chyba że na miejscu żadnych zwierząt nie mają już do leczenia to się wzięli za wizyty domowe .

Pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pan piesek był chory i leżał w łóżeczku

a ja zgadzam się z opinią Małgośki --od lat nasze koty są pod ich opieką i bardzo jesteśmy zadowoleni .Koty też

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pan piesek był chory i leżał w łóżeczku

Skasował pare stów to i była miła atmosfera :]

"Walczmy z alkoholizmem!!!Pijmy więc więcej aby inni mieli mniej!!"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pan piesek był chory i leżał w łóżeczku

Teraz lepiej psy się traktuje niż ludzi.

--
Samotność to emocjonalna trzeźwość.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pan piesek był chory i leżał w łóżeczku

Hmmm mialam podobny scenariusz, jednak watek rozwinal sie inaczej, niestety...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pan piesek był chory i leżał w łóżeczku

Bastian napisal: "Skasował pare stów to i była miła atmosfera :]"

z tego co sie orientuje Ruminscy nie maja podpisanej umowy z NFZ;] zawolaj prywatnie lekarza do czlowieka, tez skasuje.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pan piesek był chory i leżał w łóżeczku

A ile kosztowała Ciebie ta przyjemność?
Za darmo to boli gardło:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pan piesek był chory i leżał w łóżeczku

hahahahahahahahhahahaha

JAKA ŻAŁOSNA REKLAMA :))))

Zobaczcie, to był PIERWSZY POST TEJ MAŁGOŚKI :>>>>


Chyba Państwu Rumińskim nie idą interesy :)))


Pozdrawiam hehehehehehhehe

Kobieta powinna być damą na salonach, matką w domu, a dziwką w sypialni.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pan piesek był chory i leżał w łóżeczku

A ja leczę psa na wojska polskiego u ołdziejewskiego i nigdy nie było problemów czy to niedziela czy w nocy, i to nie rewelacja u niego

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pan piesek był chory i leżał w łóżeczku

Mój pies też jest pod opieko na Woj Polskiego, 3 weterynarzy w tym ci na Mazowieckiej nie umieli pomóc mojej znajdzie każdy mówił że zdechnie dopiero na Wojska Polskiego od razu wiedzieli jakie leki podać .
Pozdrawiam

Podatek za psa TAK ale nie 100 zł

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org