niedziela, 28 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
kółko strzeleckie

Witam. Czy jest w Łomży jakieś kółko strzeleckie?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kółko strzeleckie

nie w lomzy strzelaja sie po prostej

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kółko strzeleckie

Witam. Działają koła strzeleckie w Lidze Obrony Kraju w Łomży ul. Zjazd 16. Jestem jedną z osób które prowadzą zajęcia strzeleckie. kontakt email: paintball.lomza@gmail.com tel 606741343 pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kółko strzeleckie

Kiedyś było tzn. jakieś osiem lat temu. Był to Klub Strzelectwa Sportowego "Tarcza". Natomiast nie wiem gdzie się mieścił i czy wogóle jeszcze istnieje.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kółko strzeleckie

A może mi ktoś powiedzieć jak jest z tą strzelnicą w Piątnicy? Kiedy czynna, jakie ceny, czy warto ?

Dowiedz sie kim jestes i pozostan soba...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kółko strzeleckie

Działają i mają się coraz lepiej. Jedyny klub strzelecki działający w promieniu 30 km od Łomży to KSS Bazuka. Klub młody, ale mamy już sporo członków i strzelamy przeciętnie raz w miesiącu, głównie kbks na 50 m i pistolety centralnego zapłonu na 25. Nie wszystkim to dogodzi ale lepsze to od wiatrówek. Jeśli masz pytania o działalność Bazuki dzwoń na 606 101 419 lub wpadnij na jakieś spotkanie. Najbliższe będzie dopiero 8 czerwca o 12 w Piątnicy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kółko strzeleckie

Klub strzelecki jest na fortach Piątnica "Bazuka"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kółko strzeleckie

jest klub w piatnicy i jest zajefajny nie narzekamy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kółko strzeleckie

Adramelech - a w czym to strzelanie jest lepsze od wiatrówek?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kółko strzeleckie

Klub "Bazuka" coraz bardziej się rozwija. Polecam



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kółko strzeleckie

Glut- troszkę przesadziłem. Po prostu takie są moje preferencje. Wiatrówka ma dużo do zaoferowania. Oczywiście jeśli nie jest to chińszczyzna. Można nauczyć się na niej wszystkiego od zasad bezpieczeństwa po płynne wyciskanie języka spustowego. Na przykład strzelanie Field Target jest zajefajne ;-D tylko dobry sprzęt niestety kosztuje sporo. A z czego strzelasz?

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org