niedziela, 28 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Odejścia lekarzy

widocznie nasi doktorzy poszaleli w długi wekend i zabrakło im kasy na nastepny długi wekend tj.22-23-24-25 maja . nawet pacjęci uciekają oknami widząc lekarza po majówce

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Odejścia lekarzy

aleś cymbał

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Odejścia lekarzy

debil się odezwał! tak cię bawi czyjeś nieszczęście?sam skocz z okna będzie jednego durnia mniej.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Odejścia lekarzy

nIech oni się w końcu zdecydują i idą pod cholerę !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Odejścia lekarzy

Niech idą w pi...du przyjdą inni mądrzejsi, nie ma ludzi nie zastąpionych
Odeszło kilku cwaniaków i na pewno szpital się nie zawali, a paru łapówkarzy mniej. Jest kilku lekarzy z powołania i odpowiednim podejsciem do człowieka
reszta to bydło mające w nosie chorego. Na bezrybiu to i rak ryba,nie ma w Łomzy alternatywy w razie choroby lub nieszczęścia.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Odejścia lekarzy

wielka mi tragedia he nikt mu nie kazał skakać

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Odejścia lekarzy

Dla mnie moga odchodzic krzywda sie nie stanie. Za nich jest mnostwo prawdziwych uczciwych i wyuoczonych lekarzy np z Ukrainy oni przyjda pracowac nawet za 1/3 tego co maja nasi lekarze

"Ten Klub te Barwy to dla nas całe ŻYCIE!!!"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Odejścia lekarzy

Niektorzy z was sa ograniczeni powtarzam ograniczeni inaczej takich ludzi nie mozna nazwac zero wyrozumialosci doslownie idioci czlowieku ten ktos kto wyskoczyl z tego okna poniewaz mial delirke on byl chory psychicznie chyba niektorzy z was nie zdaja sobie sprawy z tego co to jest alkoholizm facet przegrał zycie ale nie mial w planach zyciowych fiknąć przez okno bo nikt z nas ludzi tego nie ma !!!!!!!!!!! a jezeli ktos skrytykuje to co tutaj napisalem to kij mu w oko bo w tylas dla takich to przyjemnosc

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Odejścia lekarzy

"Dla mnie moga odchodzic krzywda sie nie stanie. Za nich jest mnostwo prawdziwych uczciwych i wyuoczonych lekarzy np z Ukrainy oni przyjda pracowac nawet za 1/3 tego co maja nasi lekarze"

Hehe a myślisz, że na Ukrainie liczyć nie potrafią? Po drugi zobacz ile tam zarabia lekarz (możesz też zobaczyć ile zarabia na Białorusi i w Czechach).

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Odejścia lekarzy

A najbardziej krzycza w tym szpitalu najwieksze konowaly i lapownicy. A sa to Markowski nie daj boze trafic pod jego noz smierc murowana w szpitalu to wiedza ale jest to takie chermetyczne towarzystwo ze malo osob o tym wie nawet nic nie powiedza swoim rodzinom ze w szpitalu jakis lekarz popelnil blad i ktos umarl. Myslicie ze jakby radio nie naglosnilo tej histori z tym czlowiekiem kyory wyskoczyl to bysmy cos wiedzieli? Watpie. A drugi fachowiec ktory tak glosno krzyczy to slynny alkoholik Antosiuk to nie dyrektora powinni zmienic a najwyzszy czas na tego starego dziada ktory nie umie dobrze zszyc zwyklej rany bo mu sie rece trzesa ale co syn siedzi w pierdlu za prochy to tata musi jeszcze troche pobrac lapowki i jezscze przy okazji walczyc o podwyzki zeby dla synka na packi starczylo. Panie Jaszewski jak jestes chlop to wywal tych nieukow ze swojego szpitala a prywatnie malo kto do nich pojdzie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Odejścia lekarzy

dresie jesli masz odwage i odpowiednia ilosc testosteronu(wątpie,chyba ze dostarczasz se go w strzykawce) to idz powiedz im to prosto w oczy.nie chowaj sie za komputerem myslac ze im dosrasz bo nie czytaja zapewne głupot sfrustrowanych masturbantow.pryzmat temat był o odejsciu lekarzy a nie skoczku takze nie napinaj sie-swoja droga masz po czesci racje zycie kazdego człowieka jest cenne,alkoholizm jest choroba ale jest tylko jeden lek -silna wola,jemu jej widocznie brakowało,nie poszanował zycia zmarnował je na alkohol możliwe ze odrzucił chec pomocy bo przeciez on nie jest chory on se z tym poradzi.unieszczesliwił zycie swojej rodzince choc prawdopodobnie w wileu przypadkach pozbyli sie balastu,ktory co noc wraca pijany do domu awanturujac sie bijac itp.To było jego zycie a jesli myslał że nadmiar alkoholu zawsze konczy sie tylko bólem głowy to zapłacił cene za swoja głupote-i w tym momencie wcale za nim nie rozpaczam.a co do lekarzy nie kwestionujcie ich umiejetnosci bo z pewności wielu ludziom pomogli moze nawet ocalili zycie,mozemy oceniac tylko ich podejscie do człowieka.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Odejścia lekarzy

Fedor wiem o czym byl temat ale sa wyjatki ktore wlasnie o tym pisaly w tym temacie dla tego tez sie odezwalem zazwyczaj siedze cicho :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Odejścia lekarzy

Fedor chyba oszolomie sam masz klopoty z alkoholem i jestes przymroczony od niego bo masz trudnosci z rozpoznaniem co kto o czym pisze. To byl tylko przyklad tragiczny na to ze jesli by radio o tym nie poinformowalo to mysle ze nic bysmy nie wiedzieli bo ze szpitala sie nic nie wynosi tak samo bylo z pania doktor ktora operowala pacjenta pod wplywem alkoholu.A mowa byla o lekarzach ktorzy odchodza wlasnie niech odchodza moze pacjenci lomzynscy nie beda pozniej musieli jezdzic po innych placowkach medycznych zeby inni lekarza poprawiali to co spier....lili nasi fachowcy. A ty mysle ze sam jestes z tego towarzystwa wzajemnej adoracji i tak moj post cie zdenerwowal chcesz to moge i tobie cos powiedziec w oczy gamoniu. panie Jaszewski gon pan tych niedorobkow z Lomzy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Odejścia lekarzy

nie mam ochoty na przekrzykiwanie sie z toba przez kompa,jesli cie cos ubodło (pewnie brak tescia)to wybacz.wiem o czym był temat i nawiazałem do niego,a ty inteligentna bestio pomysl nastepnym razem wymieniajc czyjes nazwiska i oskarzajac o cos.z tego moga byc problemy.to rada.faktycznie nasi lekarze moze nie sa mistrzami w swoim fachu i najprawdopodobniej przyjda lepsi,ale napewno czyjes zycie uratowali i wielu ludziom pomogli.No niestety a moze na szczescie nie jestem z tego towarzystwa przyjacielu takze nie to mnie zdenerwowalo,a brak szarych komorek u ciebie(czym to moze byc spowodowane nie wiem),nie wydaje mi sie żeby jeden ze wspomnianych panow byl zadowolony ze jego syn idzie siedziec,jest dorosły i wie co robi i za to odpowiada,takze nie napinaj sie bo moze ci sie dres popruc.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Odejścia lekarzy

Swoje rady pozostaw swoim kolegom ze szpitala a ty ulomku tez pamietaj ze grozby sa karalne takze scisnij dziure. Buzka:*

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Odejścia lekarzy

heheh jaki ty grozny,ja nie potrafie grozic a ty chyba tylko to potrafisz i jeszcze przez kompa wstyd i zenada,ciach bajera.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Odejścia lekarzy

fedor ty jestes zwyczajnym gnojem , powiedzenie o tobie mniej niż zero to byłoby wyróżnienie.
Myślę ,że tym zniesławianiem ludzi przez tego cżłowieka to wienien się zająć prokurator.

Nasza

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Odejścia lekarzy

przpraszam mój post w swej treści jest skierowany do dresiarza bo mnie tak wkurzył ,że już mi się wszystko pomyliło

Nasza

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Odejścia lekarzy

chlopki tego typu i tak nie zrozumieja,przeczytac jego posty tylko bluzgi i wyzwiska ale trzeba pewnie jakos tuszowac kompleksy,najlepsza jednak bedzie ignorancja wobec dresa

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Odejścia lekarzy

Odejście chirurga światowej sławy pana M. z Łomżyńskiego szpitala jest jedyną słuszną decyzją w jego lekarskiej karierze, dziękuje panie M.( lekarzu)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Odejścia lekarzy

<<bazyl14>> ja myśle ze odchodzą same swiatowe sławy i pozostaje tylko dodać nareszcie, i współczuć szpitalom gdzie trafią, pytanie czemu tak długo zwlekali, i czemu głosuja w mediach o jakiś tam protestach skoro i tak odchodzą. Bo może tylko znowu obiecują, a my sie na darmo cieszymy.
Co się zaś tyczy dyrektora szpitala, zamaist tych 5 czy 6( co odchodzących), zatrudnij pan 2 a konkretnych. myślę ze za pense tych sław mozna zatrudnic naprawde specjalistów, nie tylko z nazwy.



Cuda bywaja. Świat się zmienia, i czasem na leprze.

Temid

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Odejścia lekarzy

re: fedor Co sie tak goraczkujesz przeciez prasa i radio podaly o jakich lekarzy chodzi takze nazwiska tych panow na tym forum to nie zadna nowosc. A jesli chodzi o dresiarza to napisal ze nie chcialby trafic na doktora Markowskiego podczas operacji i wcale mu sie nie dziwie tak samo jak wszyscy znaja doktora Antosiuka w lomzy i z czego jest znany to wszystko zadnej rewelacji tu nie bylo. A skoro tobie jest ich tak zal mozesz jezdzic sie leczyc do ostroleki tam gdzie oni maja sie przeniesc niech Bog ma cie w opiece.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Odejścia lekarzy

kolezanko czytanie ze zrozumieniem sie kłania,jesli chodzi o dresiarza to napisał że pan x to konowal i łapowkarz a pan y slynny alkoholik ktory bierze łapówki tylko po to zeby miec na paczki dla syna, czy to podała prasa? mi jak na razie to tylko was dziewczyny żal

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Odejścia lekarzy

Tak tak a a fedor to najbystrzejsza bestia na tym forum:):)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Odejścia lekarzy

sorki bo juz teraz nie wiem gdzie jestem na forum AA?

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org