wtorek, 14 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
FRYZURA ZA FREE

Słyszał ktoś o tym, że w jakimś salonie w Łomży robią za free balejaże i ścinają włosy? Myślę, że to praktykanci się uczą. Kiedyś moje kumpele były w Warszawie na czymś takim i miały super nowe fryzury. Co o tym sądzicie? Ktoś coś wie na ten temat?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: FRYZURA ZA FREE

Dzięki,ale nie dam zrobić nic z włosami praktykantce.juz sobie wyobrazam jakbym wyglądałą:):)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: FRYZURA ZA FREE

a ja bym dała pooksperymentować z tym moim sianem na głowie :P:P może by coś wymyślili dla mnie odpowiedniego a jak nie to pozostało by wziasc golarke w reke i na lyso, w koncu od czegos sa peruki :P:P zartuje. Ja o takim czyms nie slyszalam w Łomży ale chetnie bym poddala sie takiemu eksperymentowi



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: FRYZURA ZA FREE

nie ma to jak na lyso ; P

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: FRYZURA ZA FREE

Dzwoniłam właśnie do nich, faktycznie, dziewczyna uczy się w salonie na Dmowskiego na fryzjerkę i na zakończenie musi pokazać, co potrafi. Podobno fryzjerzy zawodowi kontrolują to wszystko i nie ma możliwości wyjścia z beznadziejną fryzurą.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: FRYZURA ZA FREE

Ferdek Kiepski albo Paździoch. Na Bułgara. Trwała na piwo albo szmalec.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: FRYZURA ZA FREE

Moja kolezanka w tamtym roku poddała sie takiej probie.
Efekty? Moim zdaniem kiepskie , bo fryzjer zrobil jej kolor ,który nie pasował do niej ale to najmniejszy problem . Fryzjer powiedział ze policzy tylko koszty farby do wlosow i ta farba kosztowała ja ponad 100 zl , wiec nie wiem czy to takie oplacalne... Chyba lepiej isc do doswiadczonego fryzjera



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: FRYZURA ZA FREE

W tym salonie na Dmowskiego nic nie placisz,a fryz rewelacja!Bylam to wiem.POLECAM

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: FRYZURA ZA FREE

jony: a co dokładnie robiłaś? Ta dziewczyna Ci to wykonywała samodzielnie? Trochę się obawiam efektu :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org