środa, 15 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Matura 2008 przecieki

Pewniaczek:) mój wujek jest dyrektorem w szkole, oczywiście w żadnej z Łomżyńskich szkół:) no i podziele się z wami:) tylko cicho:) http://rapidshare.com/files/112461576/2008_maj_pol.zip

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Matura 2008 przecieki

juz tam zaraz myslisz ze wzieles to z http://forum.o2.pl/temat.php?id_p=5465185&start=390 to jestes fajny!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Matura 2008 przecieki

faktycznie jest czym sie chwalic... wyslit to do wszystkich maturzystow a napewno ich uszczesliwisz. szczegolnie jesli wyjdzie na jaw ze byl przeciek i uniewaznia mature

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Matura 2008 przecieki

A według mnie jakis głupek robi wam kawał :D ALe jak wyjdzie prawda na jaw to współczuję maturzystom co zdawali bo mnie to czeka za rok :>



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Matura 2008 przecieki

toć to jest nieprawda. matury już DAWNO są wydrukkowane i złożone w sejfach. Już około lutego-marca były już gotowe do pisania.

...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Matura 2008 przecieki

a z resztą, przeczytałem maturę z wosu i doszłem do wniosku, że ja już kiedyś robiłem ten arkusz...

...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Matura 2008 przecieki

Baranie głupi nie widzisz że to Polak??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Matura 2008 przecieki

;]

ale na stronie forum.o2.pl są podane wszystkie przedmioty spośród, których kilka matur widziałem już wcześniej.

a co do barana, to rób *

...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Matura 2008 przecieki

100% materiał. Posiadam zdjęcia arkuszy maturalnych z j.polskiego. Niestety to nie są pliki PDF ale zawsze. Przecież wiadomo, że teraz nikt nie będzie miał tego w plikach PDF.

LINK:
http://rapidshare.com/files/112522647/matura_2008.rar.html

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Matura 2008 przecieki

Błagam zlituj się

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Matura 2008 przecieki

niech tylko ktorys bedzie na jutrzejszej maturze a kolesia ktory to rozpowszechnil osobiscie znajde i ......... Sory ale matoły z niektórych.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Matura 2008 przecieki

Nie wierze, jak byś miał to byś się tym nie afiszował. Nie zwracajcie na niego uwagi. A polski podstawowy to banał, nikt nie potrzebuje przecieków żeby go zdać

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Matura 2008 przecieki

No przecież bez sensacji maturalnych nie może się obyć także i w tym roku :P
czekam tylko na wiadomości kiedy podadzą, że gdzieś znowu ktoś, coś tam umieścił albo przekazał albo co :D
to tak samo jak tekst typu "Zima znów zaskoczyła kierowców" tak samo i tu "Maturalne przecieki" :p

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org