niedziela, 28 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
HUTRICK PUB & De Grasso

Byłam dzisiaj odwiedzić nowo otwarty Klub i stwierdzam że ogólnie jest całkiem niezły jak na warunki Łomżyńskie jest Spoko.Pomijając to że po opusczeniu lokalu wstąpiłam do pizzerii aby cos zjeść i Tutaj zaczyna się cała historia,otóż muszę stwierdzić z przykrością, że obsługa jaka tam pracuje jest ŻENUJĄCA niech dziewczyny zaczerpną szkolenia od swych kolegów i koleżanek z Warszawy pracujących w tej samej sieci NIE POLECAM ZUPEŁNIE a nie wspomnę już o tym co serfują GNIOTY jednym słowem



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: HUTRICK PUB & De Grasso

hehe właściel reklamuje :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: HUTRICK PUB & De Grasso

wy chyba nie wiecie co to znaczy pracować, a ja byłam w da grasso i obsługa była miła.a zresztą widać ze tam pracują młode dziewczyny które i tak nie żlę dają sobie rade :-)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: HUTRICK PUB & De Grasso

"da grasso"---porazka totalna....nic wiecej

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: HUTRICK PUB & De Grasso

A ja od siebie powiem że raz byłam w da grasso i nie wrócę tam raczej, i nie chodzi tu o obsugę bo nie narzekam. Dziewczę miłe było, to że młoda i niedoświadczona, ok. No ale pizza tam że szkoda gadać, po pierwszym kawałku wymiękłam i podziękowałam za takie jedzenie.Pozatym nie zauważyłam u nich w menu żadnych rewelacji, mało urozmaicenia, wiekszość rzeczy wędzonych, co nie wszystkim odpowiada i dlatego psuje smak. ok tyle o da grasso. a jak tam w tym hatrick pub było? co ciekawego?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: HUTRICK PUB & De Grasso

girl'' posłuchaj dziecinko nie ważne jak pracują i za ile.Bądz na tyle honorowa i sama złóż ofertę bądz CV kótrego ponoć nie wymagają bo patrzą na Urodę i najomość :))'' Ciężka praca ale nie tym kosztem dla pracowników i nie tym tonem do klienta bo ja płacę i ja żądam a nie byle gówniara jakaś świeżynka będzie mi warunki stawiała odnośnie jedzenia.W domu do mamusi tak może sie bulwersować a nie do mnie.Nie interesuje mnie jak się starają; każe im ktoś?Chociaż kultury trochę powinny okazywać w przypadku jednej z nich to wcale nie zna definicji słowa KULTURA OSOBISTA.Wogóle porażka 30 minut na pizze żeby czekać.Tylko szuję sie nie szanują i za te ostatnie ochłapy się rzucają na tak zwaną ścierę przynieś podaj pozamiataj :p

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: HUTRICK PUB & De Grasso

wcale nie trzeba tam chodzic zawsze mozna zamowic pizze do domu he


a jak ma sie jakis problem z obsluga to sie bierze nazwisko osoby ktora zle obslugiwala i zawsze mozna gdzies napisac zadzwonic ze tu i tu taka i taka osoba to i to zrobila i to i tamto ci sie nie podobalo a nie zaraz na forum pisac tematy

ma to lepszy skutek niż w/w

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: HUTRICK PUB & De Grasso

Byłem wczoraj, o pubie mogę powiedzieć tyle, że całkiem nieźle wygląda. Wybraliśmy się na pizze, więc tylko się w nim rozejrzałem. Za to o De Grasso potwierdzam wszystkie negatywne opinie, które padły na tym forum. Czekaliśmy na pizze 30 min. zamówiliśmy 4 i żadne z nas, powtarzam żadne z nas, nie dostało tego, co zamówiło. O arogancji obsługi nawet nie wspomnę. A opieprzanie kelnerek, przez kucharza przy gościach, żenujące.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: HUTRICK PUB & De Grasso

Pub spoko szkoda tylko że trzeba mówić dla szefa żeby wyłączył muzyke podczas meczu.Zobaczymy czy to bendzie taki typowy Pub piłkarski.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: HUTRICK PUB & De Grasso

Byłem wczoraj w Hattricku i potwierdzam, że fajny wystrój mają. Zdjęcia z meczy ŁKS-u, plakaty z herbami brytyjskich klubów, koszulki piłkarskie nad barem (tą Wisły mogliby zdjąć, chyba że to Boguskiego, to niech ją powieszą tak, aby było nazwisko widać), w bilard można pograć, ogólnie spoko. Osoby za barem mile i sprawnie obsługiwały, puste szklanki i zapełnione popielniczki były szybko wymieniane (fakt, że to był pierwszy dzień). Kilka rodzajów piwa z butelki do wyboru. Na jakiś mecz Euro na pewno tam wpadnę, zobaczę jaka wtedy atmosfera tam będzie przy dużej liczbie widzów i meczu Polski, bo zapowiada się całkiem fajnie. Jak na razie to podobało mi się, choć myślałem, że będzie więcej ludzi.
A jeśli chodzi o DaGrasso, to fakt, że obsługa jest tam nie miła a pizza taka sobie, ale jeszcze da się ją zjeść. Jak komuś nie chce się czekać na pizze w DaGrasso, to może zamówić ją w Pubie, a barmani dostarczą ją do stolika (choć to smaku pizzy nie zmieni).

...a na drzewach zamiast liści będą wisieć komuniści...


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: HUTRICK PUB & De Grasso

ja czekalam na skrzydelka godzine czasu po czym kelnerka byla tak "mila" i powiadomila nas ze przez pomylke nasze skrzydelka poszly na wynos i nasza nowa porcja bedzie za 20 minut

RU DA7

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: HUTRICK PUB & De Grasso

jak coś to HATTRICK

...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: HUTRICK PUB & De Grasso

Ale jaja jak berety :D



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: HUTRICK PUB & De Grasso

Mam pytanie wiecie kto jest szefem tego pubu??

motylekk

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: HUTRICK PUB & De Grasso

Mam pytanie wiecie kto jest szefem tego pubu??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: HUTRICK PUB & De Grasso

PuB jest wporządku zrobił na mnie osobiście dobre wrażenie!!A Da Grasso ma dobrą pizze

Bubero

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: HUTRICK PUB & De Grasso

ja byłam w da grasso w piątek to pizza była dobra i obsługa mila, to może zależy również od klienta hehe

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: HUTRICK PUB & De Grasso

"girl'' posłuchaj dziecinko nie ważne jak pracują i za ile.Bądz na tyle honorowa i sama złóż ofertę bądz CV kótrego ponoć nie wymagają bo patrzą na Urodę i najomość :))'' Ciężka praca ale nie tym kosztem dla pracowników i nie tym tonem do klienta bo ja płacę i ja żądam a nie byle gówniara jakaś świeżynka będzie mi warunki stawiała odnośnie jedzenia.W domu do mamusi tak może sie bulwersować a nie do mnie.Nie interesuje mnie jak się starają; każe im ktoś?Chociaż kultury trochę powinny okazywać w przypadku jednej z nich to wcale nie zna definicji słowa KULTURA OSOBISTA.Wogóle porażka 30 minut na pizze żeby czekać.Tylko szuję sie nie szanują i za te ostatnie ochłapy się rzucają na tak zwaną ścierę przynieś podaj pozamiataj :p"

No daruj ale tu to pojechalas po calosci... Nie wiem jaka tam jest obsluga bo nie bylem, ani co Cie tak zdenerwowalo, ale jak wymagasz od kogos kultury i szacunku, to sama go okaz moze? Jesli masz takie podejscie do ludzi i uwazasz, ze ktos jest gorszy od Ciebie bo wykonuje taka czy inna prace, to szkoda gadac.




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: HUTRICK PUB & De Grasso

niestety najlepsz pizza jaka byla to umarla bo a byla to pizza u Jurego czy jak on tam taki prawie wloch obok pogotowia, niestety ludzie w lomzy nie maja pojecia jak powinna smakowac dobra pizza, nie ma sie co dziwic jak sie ja polewa ketchupem.

nie ma dobrej pizzy w lomzy !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: HUTRICK PUB & De Grasso

szamac,to jezeli nie wiesz,to Juri w Da Grasso pizze kreci. dzis nawet jest w robocie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: HUTRICK PUB & De Grasso

Dran...popieram i mam takie samo zdanie... jak chcesz kultury od kogos to sama zachowuj sie kulturalnie...moze emanujesz taka nie wiem...zloscia...bo to co nam tu pokazalas nie bylo mile...byc moze taka sama bylas w pizzerii i sie nie dziw na zachwanie tych pań

ZAKAZ WYWALANIA MOICH PODPISÓW!!!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: HUTRICK PUB & De Grasso

no to nie wiedzialem, niestety jestem daleko ale napewno zajde na pizze jak on tam ja robi :D
pizza, to nie ciasto 2 cm i smietnik na wierzchu !

pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: HUTRICK PUB & De Grasso

Zgadzam sie z Szamacem. Pizza u Juriego była najlepsza. Nie znoszę "spolszczonego" grubego, spalonego na maxa placka z milionem przypadkowo dobranych dodatków, które serwują w większości łomżyńskich pizzerii.

dream on

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: HUTRICK PUB & De Grasso

ja wiem a po co Ci to ?

Łomża leży na Mazowszu !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: HUTRICK PUB & De Grasso

Juri Włoch za dychę przyleciał do Polski gnioty kleić,przykro że długo nie powalczył a teraz pracuje za murzyna w De Grasso szkoda tylko że też nikt nie widzi co sie dzieje na zapleczu tego lokalu :/ czóć od pracowników woń alkocholu jak to dzisiaj mi powiedziała siostra,od jakiejś nowo przyjętej blondyny kolejnej ktora przyszła karierę robić w De Grasso.Już nigdy tam nie wstąpię żałuję byłąm tam pierwszy i ostatni raz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: HUTRICK PUB & De Grasso

A jak dla mnie pizza wstretna
I nikt mi nie wmowi ze ma mi smakowac bo wloch ja robi, niedobra i juz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: HUTRICK PUB & De Grasso

on nie jest wlochem, po drugie zawsze mozesz kupic mrozonke i zrobic w domu bo co to za roznica jak i tak na pizze wali sie tone ketchupu ? a skladnikow masa powoduje ze nie wiessz co tak naprawde jesz....w lomzy nic nie jest wlkoska kuchnia.

pozdrawiam



ps. tak jak bar na gielczynskiej mozna nazwac chinszczyzna tak w pizzeriach w lomzy robia wloska pizze

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: HUTRICK PUB & De Grasso

A pizza ma być koniecznie włoska? Ciekawe jak mają zrobić jak prawdziwa włoska pizza jest wypiekana w opalanym drewnem lub węglem piecu, najlepiej z popiołów wulkanicznych? Nie wszystkim musi pasować "włoska" pizza, z cienkim ciastem i tylko serem(bo właśnie taką jedzą Włosi), o której mówicie. Ja wole tą "polską", na średnim cieście z grubą warstwą dodatków. Jak wam nie pasuje to idźcie gdzie indziej. Jak nie lubisz zupy cebulowej to też zakładasz wątek na forum i wmawiasz innym jaka ona zła?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: HUTRICK PUB & De Grasso

hahahaha!:) przeciez Juri to nie wloch to jest albanczyk jakbyscie nie wiedzieli:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: HUTRICK PUB & De Grasso

to niech napisze ze lubi zapiekanki a nie pizze i bedzie po problemie :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: HUTRICK PUB & De Grasso

fistach735 zgadzam sie z Toba calkowicie.
Najadlem sie w zyciu "oryginalnej" wloskiej pizzy i mam takie samo zdanie jak Ty - jest do kitu.

Szamac rozumiem ze dlatego wolisz ciasto z serem zeby nie pogubic sie i wiedziec co jesz??
Otoz niektorzy jedza po to zeby im smakowalo, a nie po to zeby wiedziec co jedza.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: HUTRICK PUB & De Grasso

tak, tak :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: HUTRICK PUB & De Grasso

a moim zdaniem pizza dzieli się na dwa rodzaje: PIZZA HUT i cała reszta...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: HUTRICK PUB & De Grasso

Wiesz co zastanów sie co piszesz bo nie masz kultury za grosz.
Ja jakoś tam chodzę i nie mam problemów a dziewczyny są ok.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: HUTRICK PUB & De Grasso

konopandziaa to do Ciebie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: HUTRICK PUB & De Grasso

hehehehehehe KONAPADZIA zakładałeś konto tylko po to żeby zrobić reklamę jednego lokalu i oczernić drugi ? hehehe ach, ach, ach :)))

Przecież cuchnie na kilometr nieobiektywną oceną :)

Kobieta powinna być damą na salonach, matką w domu, a dziwką w sypialni.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: HUTRICK PUB & De Grasso

Pub jak Pub ale PiZZA do kitu - cała rodzinka miała bóle żołądka ( gnioty i śmietnik ) dobrze ktoś opisał

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: HUTRICK PUB & De Grasso

kelnerki pizzy nie robią tylko ten niby włoch a tak wogóle to nie żlę poinformowani jesteście co tam sie dzieje. może ktoś tam pracuje?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: HUTRICK PUB & De Grasso

pieski francuskie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: HUTRICK PUB & De Grasso

tez mi w de grasso nie smakuje- bylam tam jeden jedyny raz i trafilo mi sie na wpol surowe ciasto(pomine juz jak dlugo na ta pizze czekalam). jakos zrazilam sie do tej pizzerii i wszystkim znajomym ja odradzam,ale sa gusta i gusciki - co kto lubi...a co do Hattricka... fajny lokal,mila obsluga,zawsze jakies oderwanie np od 54 - napewno bede zagladac tam baaardzo czesto - do de grasso tez pewnie nie jeden raz zajrze - jak czlowiek glodny to i takie gniotki smakuja :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: HUTRICK PUB & De Grasso

człowiekowi nigdy sie nie dogodzi.nie którzy wypowiadający się na forum Łomży nie wiedzą co piszą a takie głupoty piszą, że szok jak komuś nie pasuje niech nie chodzi,a nie dupę obrabia na forum.żeby za darmo dawali to by drzwiami i oknami przychodzili.mi tam smakuje i polecam wszystkim a by się sami przekonali a nie słuchają opinii innych obsługa miła nie jeden chciał by mieć takie fajne barmanki:).bądźcie ludźmi a nie świniami

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: HUTRICK PUB & De Grasso

Jadłem ostatnio w De Grasso pizza jest smaczna. Dla tych co im się tak strasznie spieszy i chcieli by żarcie w 5 minut polecam pizze z Biedonki. W De Grasso trzeba czekać bo wielkość podawanego placka jest imponująca i nie upiecze się on w 5 minut. Wspomnę jeszcze tych co pomszczą na ceny w Łomżyńskich lokalach. Ludzie w Biedronce są "Codziennie niskie ceny" jak jesteście mentalnymi dziadami to spieprzać do biedronki.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org