sobota, 27 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
15 lat za życie dziecka!

to jest śmieszne zabił i odsiedzi najwyzej 15 lat!!!!!!!!!!!!!To jest nasza polska sprawiedliwość!

gośka17

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 15 lat za życie dziecka!

jeżeli dostał 15lat to wyjdzie pewnie po 9 za dobre sprawowanie albo i lepiej.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 15 lat za życie dziecka!

Ludzie! Pamietajmy o tym ze nie zamordowal go z zimna krwia dzgajac nozem czy strzelajac w tyl glowy, wiec nie mozna go sadzic jak za taki czyn. Co prawda zycia dziecka 15 lat wiezienia nie odpokutuje, mimo wszystko proponowany wyrok wydaje sie byc najodpowiedniejszy. Moim zdaniem cala zaistniala sytuacja, swiadomosc pozbawienia kogos zycia przez wlasna glupote jest juz bardzo duzym ciezarem, ciezarem noszonym do konca zycia, w polaczeniu z 15latami w wiezieniu jest to wystarczajaca kara.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 15 lat za życie dziecka!

bertus ciekawe co byś napisał/ła gdyby to o twoje dziecko chodziło...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 15 lat za życie dziecka!

Jeżel przejechał po Nim jeszcze raz ,uciekł i nie udzielił pomocy -to coto jest?morderstwo!

gośka17

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 15 lat za życie dziecka!

wg mnie powinien odsiedziec 15lat moze przez ten czas zrozumie jak wielki blad popelnil i ze nie tedy droga....nikt nie jest swiety wiec nie osadzajmy z tak wielka pogarda...przeciez wierzymy w jednego Boga a on kaze nam przebaczac wiec czynmy to...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 15 lat za życie dziecka!

Gośka jesli uważasz, że to mało to odsiedź te 15 lat w celi i po wyjściu powiedz to jeszcze raz *****...

"I choćbym szedł ciemną doliną, zła się nie ulęknę, bo sam jestem największym skur******* w tej dolinie..."

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 15 lat za życie dziecka!

Gdyby chodzilo o moje dziecko chcialbym dozywocia, jak kazdy z nas. Staram sie jedynie spojrzec na to w sposob bardziej obiektywny.

"przejechał po Nim jeszcze raz ,uciekł i nie udzielił pomocy" Bylas kiedys sprawca, uczestnikiem wypadku? Wnioskuje, ze nie. W takim momencie wylacza sie zdrowe myslenie i rzadzi nami strach. Zapewne uslysze zarzuty ze staram sie go bronic, otoz w zadnym wypadku tego nie robie i nie bede. Zgadzam sie z moim poprzednikiem optymista63, kraj chrzescijanski moze okazujmy to codziennie a nie tylko w chwilach wznioslych.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 15 lat za życie dziecka!

śmiech te nasze prawo, zabił i tyle, był naćpany czy nawalony, to nie wsiada się za fajerę, a jeśli tak postąpił to równie dobrze mógł spowodować inny wypadek, dla mnie zero usprawiedliwienia, ja bym mu dał 25lat albo dożywocie bez wahania, niech zgnije

________________________________________
Life is brutal and full of zasadzkas and ...
Sometimes kopas w dupas? No, always!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 15 lat za życie dziecka!

makmarc... masz rację , popieram .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 15 lat za życie dziecka!

za sam fakt jazdy po pijaku i zabójstwo 45 lat w stanach jak nic by dostał ! a u nas to jak zwykle będą krzyczeć że niewinny i biedny trzeba mu pomóc ze 3 lata w zawiasach... u nas mordercy mają raj

;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 15 lat za życie dziecka!

popieram bartusia20..sprawcy jest mi szkoda ale napewno na dozywocie czy 25 lat nie zasluzyl..i tak musi zyc ze swiadomoscia ze zabil chlopca bez wzgledu na to czy wtargnal on na ulice czy z jego winy jednak nie mozna stawiac go w jednym szeregu z bezwzglednymi mordercami ktorzy w pelni swiadomi zabijaja ludzi . Potraficie tylko ocenic czy wyrok jest wystarczajaco srogi. Stawiacie sie w sytuacji rodzicow ofiary a moze postawcie sie w tez w roli Seweryna W. albo jego rodziny. Przeciez on tego nie planowal a jazde pod wplywem alkoholu ma niejeden z nas tylko ze nie mial takiego 'pecha' jak sprawca-a napewno zeby mogl to przewidziec to nie wsiadlby za kolko... a gdyby to komus z nas zdarzylo sie jakies zaslabniecie podczas jazdy spowodowane jakims antybiotykiem czy najzwyklejsze omdlenie? to tez powinnismy podzielac wyroki mordercow mimo ze wczesniej bylismy wzorowymi obywatelami? w takich sytuacjach nie ma tylko bialego i czarnego jest rowniez cos po srodku..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 15 lat za życie dziecka!

Bo Polakom najłatwiej oceniac innych. Podam przykład i każdy sprawdzi jakie ma poczucie sprawiedliwosci. Wzorowy ojciec 3 dzieci, pije jedynie okazyjnie, bardzo zadko, kochajaca zona, dobra praca, dostaje awans dzieki duzemu przedsiewzieciu ktorego za jego spraw zostalo zrealizowane. Szef postanawia to oblac wypijaja kilka kolejek wsiada w samochod powoduje ten sam wypadek. Jaka kara?



Jestem pewien ze znajac jego przeszlosc nikt z Was nie skazalby go na 25-45lat, tak jak Seweryna W.. No i gdzie tu Wasza sprawiedliwosc? Przeciez w swietle prawa kazdy jest rowny.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 15 lat za życie dziecka!

Chciałbym wszystkim tu "adwokatom" uświadomić jedną sprawę a mianowicie: jak się wsiada za kierownicę to bierze się na siebie pewną odpowiedzialność i nieważne czy był pijany czy też nie ja osobiście to nawet dożywocia bym nie dawał bo po co go jeszcze utrzymywać ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 15 lat za życie dziecka!

Cóż sprawa była dosyć głośna i nie ma się czemu dziwić. Życie mnie nauczyło jednego, że każdy z nas popełnia większe czy mniejsze błędy. 100 – tki tysięcy ludzi było w tym kraju karanych za jazdę pod wpływem alkoholu. Kto wie może nawet część z Was. Wiem też że bardzo łatwo zabierać głos w sprawach jakie bezpośrednio nas i naszego życia oraz naszych bliskich nie dotyczą. Jego wina nie podlega dyskusji i trudno się doszukiwać argumentów na Jego obronę, mimo to współczuję Mu. Przez własną głupotę odebrał jedno życie a drugie zmarnował. Taki wypadek mógł się przydarzyć każdemu kto kiedykolwiek jechał na podwójnym gazie. Czasem przez zwykła ludzką głupotę można zmarnować sobie i innym życie.
Niemniej nic mnie tak nie wur… jak fakt że gość idzie w zaparte twierdząc że nie był pijany a do wypadku nie doszło z Jego winy tylko tego chłopca. Zrobiłeś źle, doprowadziłeś do tragedii wielu ludzi wiec miej na tyle odwagi cywilnej i choć przynajmniej teraz minimum odpowiedzialności i przyzwoitości by ponieść konsekwencje swojego czynu. Uderz się w pierś i powiedz zrobiłem to . Dlatego może nie mam prawa Go oceniać ale osobiście wątpię w szczerość Jego skruchy w postaci przeprosin rodziny. Bo po lekturze tego artykułu wnioskuje że Gość nie czuje się winny. Więc jeśli jest nie winny to po co w ogóle przeprasza. A jeśli ma poczucie winy to niech potrafi ponieść karę.
Ja sądzę że nie tylko nie czuje się winny ale wręcz przeciwnie czuje się ofiarą i stara się wyjść z tego obronną ręką. Co do wysokości kary nie zabieram głosu. Gdyby to mi dziecko rozjechał i uciekł , zapewne bym chciał Go rozszarpać własnymi rękoma. I zapewne wyrok 15 lat był by w moim odczuciu znikomie śmieszny. Z jego perspektywy to jakby nie było kawał życia.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 15 lat za życie dziecka!


- prokurator wnosi o 15 lat - Sąd nie jest związany tym żądaniem, mogą mu wlepić i 25 lat. Równie dobrze może dostać też zawiasy.
- na fotce pod artykułem widać, że broni go dwóch mecenasów. Tatuś dał na BMW, teraz daje na mecenasów. Mam nadzieję, że nie wykryją zaraz u mordercy jakiegoś schorzenia, które "uniemożliwi wykonanie kary" ( sic!)
- cwane papugi wiedzą już co zrobić. grubasek został pouczony, żeby nic nie mówić ( ma do tego prawo) bo cwany prokurator wyłowi momentalnie niespójności, albo zada umiejętnie pytanie. Trzeba iść w zaparte. W Polsce mamy zasadę, że wątpliwości rozstrzyga się na korzyść oskarżonego. Najważniejsze będą więc zeznania drugiego chłopca - świadka wypadku. No i ewentualnie tego komu groził grubasek. Wychodzi więc na to, że jest więcej świadków - na szczęście.
- artykuł nie wyjaśnia, czy te 15 lat prokuratora to tylko za morderstwo czy groźby karalne też? czyżby łomżyńska małomiasteczkowość dotarła i do prokuratora? czyżby zarzucono wątek gróźb? nie mam czasu i możliwości chodzić na terminy - więc prośba do redaktora sprawozdawcy o uważniejsze pochylenie się nad protokołem.
- niezależnie od wyroku na pewno Sewerynek będzie miał ciepło pod celą, może trafi do Czerwonego Boru? Tam jest bardzo dużo osadzonych z Łomży. Dlatego stawiam 10 do 1, że po odbyciu wymaganej części kary zostanie złożony wniosek o przedterminowe warunkowe zwolnienie. Sewerynek musi być tylko wzorowym więźniem.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 15 lat za życie dziecka!

PIŁEŚ NIE JEDŹ Powiedzenie zna pewnie każdy z nas... a mimo to dużo jest ludzi którzy i tak wsiadają no i bywa tak że dochodzi do tragedii a przecież jest TAXI są znajomi którzy mogą nas odwieźć ... dlatego ZERO TOLERANCJI DLA PIJANYCH KIEROWCÓW !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 15 lat za życie dziecka!

Do pilotki i Bartusi20:

Ciekawe po ilu miesiącach ten ciężar o którym mówicie z niego spadnie w pierdlu.

Strzelam ze albo juz opadł ,albo po pierwszych dwóch latach zapomni za co siedzi, no chyba ze chłopaki z pod celi mu o tym będą przypominali jak sie dowiedzą że z dzieciaka siedzi.


sorry ale wiezienie rzadko komus rozumu do głowy kładą

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 15 lat za życie dziecka!

Do więzienia idziesz za karę, a nikt Ci tam rozumu kłaść nie będzie, o ile sam się czegoś nie nauczysz na własnym przykładzie. Czasu do przemyślenia będzie miał bardzo dużo. Patrzę na całą sprawę obiektywnie, bo mnie to nie dotyczy, dlatego dałbym mu min 25lat więzienia. Niech sobie posiedzi, a raczej pognije powoli. Co z tego że dostanie 15lat jak niedługo wyjdzie za dobre sprawowanie. I znowu swoje, życiorys skopany, ale czy on się tym przejmował, zanim wsiadł za kółko? Nie bardzo chyba, więc niech pokutuje.

________________________________________
Life is brutal and full of zasadzkas and ...
Sometimes kopas w dupas? No, always!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 15 lat za życie dziecka!

dożywocie !!!!

...Po drugie szacunek lojalność po pierwsze...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 15 lat za życie dziecka!

Van_Loosen no to co, ze tatus dał BMW? Czy tym czy innym samochodem skoro wsiadl po pijaku to doszloby do tragedii..to jest akurat bezsprzeczne. a co do mecenasow? dziwisz sie ze ojciec broni syna? milosc rodzicielska jest bez granic..moze mi powiesz ze gdyby sprawca byl Twoim synem to zabilbys go golymi rękoma? Sorry ale nie uwierze..hmm nie znam do konca przebiegu sprawy, dlatego wysokosc wyroku jednak zostawiam sędziemu, bo napewno sprawa ma więcej stron niż ten artykul i zawiera wiecej informacji po ktrych mozna cokolwiek sugerowac

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 15 lat za życie dziecka!

Dożywocie dla gnoja!!!!!!Tylko taka kara zadowoli ojca dziecka,którego zabił!!15 lat to za mało dla niego!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 15 lat za życie dziecka!

rybka22 jestem za. Ten gnojek nie powinien wyjść na wolność.
Tylko szkoda że będziemy mordercę utrzymywać z naszych podatków.
A może by tak przywrócić karę śmierci.
To znacznie mniej kosztuje.

AZAZEL

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 15 lat za życie dziecka!

Kara śmierci może nie koniecznie, bo nie my jesteśmy od takiego rozliczania ludzi. Będę się spowiadać, ale po śmierci. Nie mniej jednak jestem za znacznie większym wyrokiem, i ilekroć czytam ten temat i niektóre posty, tym bardziej się w tym utwierdzam.

________________________________________
Life is brutal and full of zasadzkas and ...
Sometimes kopas w dupas? No, always!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 15 lat za życie dziecka!

Skandal!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 15 lat za życie dziecka!

Powinien dostać 25 lat, a przez te 25 lat niech go w więźniu kijem w dupę wy..... . Taki człowiek to menda, po wyjściu niczego sie nie na uczy, a dalej bedzie grasował..... pełno takich na osiedlach cfaniaków recydywistów.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 15 lat za życie dziecka!

dobrze gada polać mu ;P

;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 15 lat za życie dziecka!

nie sadzcie a nie bedziecie sadzeni...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 15 lat za życie dziecka!

Nikt nikogo nie sądzi, to tylko forum i każdy ma prawo wyrazić swoją opinię.

________________________________________
Life is brutal and full of zasadzkas and ...
Sometimes kopas w dupas? No, always!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 15 lat za życie dziecka!

jest to przykład inflacji kar, spowodowana zniesieniem kary ostatecznej - śmierci.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 15 lat za życie dziecka!

kara śmierci! a śmierć winna być powolna... baaardzo powolna i bolesna

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 15 lat za życie dziecka!

Ja bym tak wyrokami nie rzucał. Zastanowcie sie troche o tym co piszecie.
Po tym artykule zawiele wnioskować nie można. Wiec moze zaczekajmy do wyroku. Wydaje mi sie ze na te 15 lat od prokuratora wplynelo też to ze ojciec tego chlopca wybaczyl sprawcy tego wypadku to co zrobił.
Może tez jakis (dzienikarz) napisal by co tam dalej po tym wypadku na rządowej jak sprawy idą?
Pytanie!
Ile powinien dostać koles ktory wepchnol pod tira te dziewczyny pod szczuczynem?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 15 lat za życie dziecka!

Poniekąd popieram przedmówce..ale najtrafniej ujął to E=mc2:
"I zapewne wyrok 15 lat był by w moim odczuciu znikomie śmieszny. Z jego perspektywy to jakby nie było kawał życia"

Żeby docenić wartość jednego roku, zapytaj studenta, który oblał egzaminy.
Żeby docenić wartość miesiąca, spytaj matkę, której dziecko przyszło na świat za wcześnie.
Żeby docenić wartość godziny, zapytaj zakochanych czekających na to, żeby się zobaczyć.
Żeby docenić wartość minuty, zapytaj kogoś, kto przegapił autobus lub samolot.
Żeby docenić wartość sekundy, zapytaj kogoś, kto przezył wypadek.
Żeby docenić wartość setnej sekundy, zapytaj sportowca, który na olimpiadzie zdobył srebrny medal.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 15 lat za życie dziecka!

Autor: DxxxD
... Wydaje mi sie ze na te 15 lat od prokuratora wplynelo też to ze ojciec tego chlopca wybaczyl sprawcy tego wypadku. ...

Najgorsza rzecz jaka może się wydarzyć. Wielokrotny morderca zastrasza rodzinę aby przed sądem "przebaczyli" oprawcy, aby on mógł tylko wpaść na chwilę do więzienia zamiast spędzić w nim resztę życia.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 15 lat za życie dziecka!

AZAZEL1975 zgadzam się z Tobą-będziemy go utrzymywać z naszych podatków-ale i tak je płacimy.ZGNIJE W WIĘZIENIU.Niema słow na takich!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 15 lat za życie dziecka!

Podatki, które pojdą na jego utrzymanie mogly zostać przekazane na oświate, słubę zdrowia czy też infrastrukturę.

8 lat... jestem rozczarowany finałem tej sprawy, choć 25lat wydawało mi sie bezpodstawe to jednak 8 jest żenadą sądu. No cóż... Pozdrawiam polskich sędziów.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 15 lat za życie dziecka!

Podatki, które pojdą na jego utrzymanie mogly zostać przekazane na oświate, słubę zdrowia czy też infrastrukturę.

8 lat... jestem rozczarowany finałem tej sprawy, choć 25lat wydawało mi sie bezpodstawe to jednak 8 jest żenadą sądu. No cóż... Pozdrawiam polskich sędziów.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 15 lat za życie dziecka!

Bardzo mnie ciekawiłby wynik takiej rozprawy gdyby ofiarą takiego nieszczęścia padłoby ukochane dziecko kogoś takiego jak np. komendant policji , sędzia albo jakiegoś ministra - mam nieodparte wrażenie że to byłaby bardzo głośna sprawa... i kto wie jak to by się skończyło...



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 15 lat za życie dziecka!

KPINA KPINA KPINA

"To nie było morderstwo. 8 lat za spowodowanie wypadku w którym zginął 9-letni Damian"

Wyjdzie po 5.......

KPINA KPINA KPINA

Oby mu przez te kilka lat zrobili z dupy jesień średniowiecza.

MIEJSCE MORDERCY JEST W WIĘZIENIU.

AZAZEL

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 15 lat za życie dziecka!

Werdykt sądu pozostawiam bez komentarza ... Żal dupę ściska, to się nazywa polskie prawo.

________________________________________
Life is brutal and full of zasadzkas and ...
Sometimes kopas w dupas? No, always!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 15 lat za życie dziecka!

K**wa !! Przecież to śmiech na sali!! 8 lat i to z łachy wielkiej,a dzieciak w piachu leży!! Z tego co widzę to "sąd" uznał to jako wypadek... no comments
Wypadek to byłby wtedy jakby ten skur**n jechał trzeźwy,dzieciak wbiegłby mu pod koła,a on udzieliłby mu pomocy!!
Mam nadzieje,że prokuratura odwoła się od tego BZDURNEGO wyroku... Teraz nie dziwię się dlaczego we Włodowie miał miejsce samosąd...
H*j z taką sprawiedliwością!
Pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 15 lat za życie dziecka!

zgadzam sie z kolega...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 15 lat za życie dziecka!

gratuluje niskiego wyroku, pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 15 lat za życie dziecka!

To jest straszne ze za taka tragedie ma bezczelny d***k zaplacic tylko 8latami wiezienia;( Damiankowi(ŚP)nic nie zwróci zycia ale móglby chociaz sprawca tragedi zaplacic za swój czyn!!!Przeciez to dziecko nie jest niczemu winne za 2 tygodnie mial isc do Pierwszej Komunii Swietej:(jednak tego nie doczekal!!Tak naprawde badzmy szczerzy rodzina Damianka nie jest zbyt zamorzna wiec nic nie moze, nie tak jak rodzina sprawcy!!!Wiecie ze w dzisiejszych czasach pieniadze moga wszystko!!!mam nadzieje ze prokurator odwola sie do wyroku i bedzie żądal zwiekszenia kary!Dla takiego czlowieka nie powinno byc litosci!!!Zabil i tyle!!!Taka jest prawda nie "zamordowal" ale zabil i za to powinien poniesc konsekwencje!!!Zyczę mu tylko jednego jesli nie dostanie takiej kary na jaką zasluzyl bo "NASZA SPRAWIEDLIWOSC POLSKA JEST DO D**Y" niech kazdej nocy sni mu się to dziecko (które bylo pelne zycia a on mu je odebral)placzace i cierpiace któremu nie udzielil pomocy i z premedytacja przejechal kolejny raz miazdzac jego wnetrznosci zeby nie to chlopiec bylby dzis razem z Nami!!!

TEN OPRAWCA POWINIEN ZGNIC W WIEZIENIU!!!TO BYLABY NAJLEPSZA KARA DLA CZLOWIEKA BEZ SERCA!!!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 15 lat za życie dziecka!

ostatnio było coś o złodziejach złomu i że grozi im do 10 lat... mam tylko nadzieję że odsiedzi chociaż te 8



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 15 lat za życie dziecka!

Wstyd Sodoma i Gomora - polskie sądownictwo.
Mam nadzieję, że Seweryn będzie mieć bardzo "miły" pobyt w więzieniu, a po wyjściu z niego wpadnie pod koła samochodu...
Co do sędziego to niech się poślizgnie na schodach przed sądem i walnie sie w swój głupi łeb, to może jakaś mądrośc mu do niego wpadnie.
Jeśli śledztwo wykazało że pan W. rzeczywiście przejechał tego chłopca, a potem jeszcze cofnął, żeby przejechać po nim drugi raz to jak to może być tylko spowodowanie wypadku? Może jeszcze powiedzą, że nieumyślne???
Mam nadzieję, że ci wszyscy tępi ludzie powpadaja pod samochody bo tylko wstyd przynoszą...

Sprzedam akwarium, sprzęt akw.
https://picasaweb.google.com/OmiyuO/NaSprzedazAkwarystyka
Oraz rzeczy dla kobiet, dzieciaczków:
https://picasaweb.google.com/OmiyuO/12Sierpnia2013

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 15 lat za życie dziecka!

MiYu masz 100% racji tylko że gówno możemy zdziałać... i to jest najgorsze :(

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 15 lat za życie dziecka!

1. Kodeks drogowy określa, że za prowadzenie pod wpływem środków odurzających grozi kara do 2 lat więzienia i odebrania prawa jazdy.
2. Jeżeli następstwem wypadku jest śmierć innej osoby albo ciężki uszczerbek na jej zdrowiu, sprawca podlega karze pozbawienia wolności od 6 miesięcy do lat 8.
3. Za ucieczkę z miejsca wypadku bez udzielenia pomocy poszkodowanemu grozi kara 12 lat więzienia.

I jakim cudem dostał tylko 8 lat?

Sprzedam akwarium, sprzęt akw.
https://picasaweb.google.com/OmiyuO/NaSprzedazAkwarystyka
Oraz rzeczy dla kobiet, dzieciaczków:
https://picasaweb.google.com/OmiyuO/12Sierpnia2013

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 15 lat za życie dziecka!

A teraz trochę matematyki... Dostał 8 lat - 1 rok który przesiedział w areszcie=7lat
7lat: na połowę (za dobre sprawowanie) =3,5 roku (za zabójstwo,jazde po pijaku,zastraszanie świadka i nie zatrzymanie się do kontroli) Żal dupe ściska ;)
Ciekawe jaki wyrok wydałby Pan "sędzia" jakby ten 9-latek to był jego syn ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 15 lat za życie dziecka!

Dostał 8 za wszystkie przestępstwa dlatego że kary sie nie sumują. To nie USA gdzie możesz dostać 458 lat. Dostał karę za przestępstwo które było zagrożone najwyższym wymiarem.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 15 lat za życie dziecka!

Wiecie co z wszystkimi sie zgadzam ten dupek powinien dostac co najmniej 25lat wiezienia to moze by se posiedzial i pomyslal nad tym co zrobil ze poprostu kogos zabil!!Nasz kraj jest najlepszym krajem dla przestepców!!!
narka;P

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org