poniedziałek, 06 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Gdzie kupić monety?

Otóż mam pytanie: Gdzie w Łomży mogę kupić kolekcjonerskie monety wydawane przez NBP? Nie piszcie proszę, że na Allegro, bo koszt przesyłki znacznie przewyższa wartość jednej monety. Chce wiedzieć czy na terenie naszego miasta jest bank lub poczta gdzie mogę nabyć monety.

...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie kupić monety?

W PKO BP, czasem też na poczcie się trafiają.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie kupić monety?

Sorki a moze wiecie gdzie mozna sprzedac monety z 2007 roku z Janem Pawłem II srebrne

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie kupić monety?

JA MAM SOKOLA SREBRNEGO I 10 SOKOLOW PO 2 ZL CHCESZ KUPIC DUZO NIE CHCE

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie kupić monety?

... to ile za tego sokola srebrnego ?

_73_

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie kupić monety?

Nie dzieki. Szukam okreslonych monet. Ostatnio właśnie wyszły.

...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie kupić monety?

aby otrzymac monety kolekcjonerskie trzeba isc wczesniej do banku i tam poinformowac ze wyraza sie chęć zakupu takich monet. nastepnie trzeba je wszystkie(bez wyjatku) brac, z tego co wiem zapiski sa prowadzone w PKO.(tylko ze z rocznym wyprzedzeniem)
a jesli taki sposób zakupu nie spełnia w pelnia Twoich oczekiwan, to poprostu czekaj jak inny kolekcjoner bedzie chcial sprzedac dana monete(co nie czesto sie zdarza) i zaplac mu, ale o wiele wiecej

jednak sądze ze chodzi Ci o monetyOBIEGOWE, te mozna dostac w prawie kazdym banku lub urzedzie pocztowym, najczesciej tydzien po dacie emisji w Warszawie.

pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie kupić monety?

dajesz 100 i jest twoj

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie kupić monety?

logic86 napisz do mnie na maila

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie kupić monety?

a co ja mam Ci tam napisac w tym meilu?bys zadal chociaz pytanie to bym ci odpisal a tak to nie wiem co chesz wiedziec

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie kupić monety?

logic86 możemy się dogadać jeśli jesteś na poważnie zainteresowany sprzedażą

_73_

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie kupić monety?

od razu mowie ze z ceny nie schodze to jest ostateczna kwota, a sprzedaza jestem zainteresowany na powaznie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie kupić monety?

Nawiązując do sprzedaży, ja mam do sprzedania różne monety. Jako, że je kolekcjonuje mam powtórki, razdkie i bardziej powszechne. Jeśli ktoś byłby zainteresowany niech da znać. Mogę nawet sprzedać wszystko bez zaglądania za promocyjną cenę.

...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie kupić monety?

"Nawiązując do sprzedaży, ja mam do sprzedania różne monety. Jako, że je kolekcjonuje mam powtórki, razdkie i bardziej powszechne. Jeśli ktoś byłby zainteresowany niech da znać"

A z jakiego okresu są to monety? Masz jakiś spis?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie kupić monety?

hmm... To są różne monety. Dużo jest z PRLu, z Włoch, Belgii, Niemiec itp. Ogólnie mówiąc, są to monety z okresu 1950-1989. Jeśli ktoś zaczyna zbierać monety, ten zbiór jest dla niego, bo nie znajdziecie tu jakiś białych kruków.

...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie kupić monety?

jeśli to Cie interesuje, to mam kolekcje dwuzłotówek, większość wydawanych od 1999 do 2007, a z ostatnich trzech lat wszystkie, jesteś zainteresowany?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie kupić monety?

Swoją drogą też mam sporą kolekcję monet 2 zł NG na sprzedaż(pojedyncze sztuki, ale także i worki mennicze) oprócz tego kilka monet z PRLu, a także nieliczne sztuki z 20-lecia międzywojennego. Wszystkim zainteresowanych zakupem proszę o kontakt pod wirkos@o2.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie kupić monety?

mam fotke tych monet. Jest to bardzo duża ilość powtórek tych monet, więc moge je sprzedawać zestawami. Zainteresowanych proszę na maila: se.b.eq@wp.pl

...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie kupić monety?

a probowales cposzukac takich rzeczy w internecie? moj ojciec od lat kolekcjonuje i ostatnio na przyklad odkryl w sieci sklepkolekcjonera.pl tak duzo fajnych okazow znajduje i nie musi wychodzic z domu na poszukiwania

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie kupić monety?

Jeśli interesują Ws monety kolekcjonerskie to warto rzucić okiem tutaj http://www.coinart.pl/ . W mojej opinii to bardzo dobra i przyszłościowa inwestycja. Takie monety nie tracą na wartości, a na niektórych numizmatach można zarobić bardzo duże pieniądze.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie kupić monety?

Jeśli miała bym wybierać w co inwestować, to chyba dziś bym sporo gotówki postawiła na złoto i inne metale szlachetne. Trzeba uważać, z kim robi się interesy. Warto wybrać firmę gwarantująca bezpieczeństwo takich transakcji, jak http://www.mennicastaropolska.pl - wystarczy poczytać opinie i prześledzić historie tej firmy - znają się na tym, co robią i co ważne, dbają o dobro inwestora.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org