wtorek, 14 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Niedoścignione marzenia "Juwenalia"

Rano natrafiłem na ciekawy artykuł w gazecie.

http://www.poranny.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20080404/AKTUALNOSCI/717319014&SearchID=73314851392129

Piszą tam o juwenaliach w Białymstoku

"Impreza rozpocznie się 6 maja i potrwa pięć dni. Organizują ją wspólnie wszystkie białostockie uczelnie. W programie każdy znajdzie coś dla siebie.
...
- Koszt juwenaliów to 2 5 0 tysięcy złotych. Około 1 0 0 tysięcy powinniśmy dostać od miasta, do imprezy dołożą się też uczelnie. W najbliższym czasie podpiszemy także umowę z głównym sponsorem majowego święta. Będzie to jedna z kompanii piwowarskich - dodaje koordynator imprezy."

Ciekawe ile nasze miasto daje :d?
Pewnie jeszcze muszą płacić.
Nigdy Łomża nie zrobi imprezy za nawet połowę tej kwoty. Bo i po co promować miasto. Więcej gości to dla miasta większy kłopot. Łomża jest samowystarczalna, nikt nie dochodzi a młodzi odchodzą. Jak tak dalej będzie to łomżyniaków wpiszą na listę zagrożonych gatunków.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Niedoścignione marzenia "Juwenalia"

Z tego co mi wiadomo to nasze miasto nawet nie chce muszli za darmo udostępnić.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Niedoścignione marzenia "Juwenalia"

Bo się boją, że im trawę ludziska podepczą :)
A jak będzie na starym rynku to pewnie do 22:00 bo potem cisza nocna:D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Niedoścignione marzenia "Juwenalia"

z tego co wiem impreza ma być na placu przed uczelnią



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Niedoścignione marzenia "Juwenalia"

Przed jaką uczelnią?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Niedoścignione marzenia "Juwenalia"

nasze juwenalia beda 6 czerwca prawdopodobnie na muszli i Toplesi beda:P:P

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Niedoścignione marzenia "Juwenalia"

Z tego co wiem to muszla stoi pod wielkim znakiem zapytania.
Oby im się udało bo jak na razie to więcej plotek głoszonych przez osoby, które usłyszały coś od kogoś kto kiedyś znał kolegę jednego z organizatorów. A konkretów brak.
Szkoda, że w Łomży nie ma wielkich firm no z wyjątkiem browaru. Bo gdyby byli sponsorzy to i juwenalia by sie udały.
Takie czasy nic nie zrobisz bez kasy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Niedoścignione marzenia "Juwenalia"

Toplesi. Fantastycznie. Patrze, że na zespoły "nie disco-polowe" nie ma co liczyć. Ale no cóż. Oto Łomża wlaśnie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Niedoścignione marzenia "Juwenalia"

Sam studiuje po za Łomżą ale mam nadzieję że jakoś życie studenkie na naszym mieście bedzie sie stopniowo rozwijać.
Prawda jest jednak taka że juwenalia sa przede wszytskim organizowane przez studentow a nie miasto czy wladze uczelni. Wiec inicjatywe powinni przejac uczniowie szkol wyzszych.
pozdrawiam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Niedoścignione marzenia "Juwenalia"

Inicjatywa inicjatywa, ale co zrobić jak ze wszystkim muszą biegać i pytać wszystkich o pozwolenie. Nikt ze studentem nie podpisze umowy sponsorskiej na kilka tysięcy. A skoro juwenalia mają być podpięte pod dni Łomży to wypadało by jakoś sypnąć groszem. Jak tak myślę to gdyby studenci przeszli się po ludziach i od każdego po dwa złote dostali to impreza by była jak się patrzy.

To jest błędne koło mało ludzi w mieście mniej hojni sponsorzy - mniej kasy słabsze zespoły - słabsze zespoły mniej ludzi itd...

To może to co mają niech przeznacza na piwo dla gości i zrobimy karaoke.
To jakby nie było promocja lokalnych talentów :D
A o takich juwenaliach to wszystkie gazety by napisały :p

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Niedoścignione marzenia "Juwenalia"

znam osoby organizujące juwenalia i z tego co mi mówiono impreza ma być na placu przed PWSIiP a jak będzie tego do końca nie wiadomo. Moim zdaniem było by to dobre, gdyz wiadomo odrazu kto organizuje impreze, a nie jak co roku agrobajzer i janski nic nie robia nawet sie nie dorzuca a bawic sie bawia na naszych imprezach



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Niedoścignione marzenia "Juwenalia"

Nie wiem kogo ty znasz z organizatorów loveley, ale plac przed pwsip odpada. A co do innych uczelni to są prowadzone rozmowy z Jańskim.
Radze nie słuchać plotek tylko zapytać organizatorów :P

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Niedoścignione marzenia "Juwenalia"

Słuchajcie macie może jakieś pomysły, które pomogły by nam w zdobyciu sponsorów na JUWENALIA. Byli byśmy wdzięczni za jakieś sugestie, wszelkie informację prosimy wysyłac na mail tonio18@vp.pl



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Niedoścignione marzenia "Juwenalia"

zostało 1,5 miesiąca...
to jeszcze ogrom czasu w porównaniu z zeszłym rokiem hehe
ale mimo wszystko liczę na dobrą zabawę i mam nadzieję, że będzie lepiej niż w zeszłym roku.
Pozdrawiam.
P.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Niedoścignione marzenia "Juwenalia"

Widzę, że stara ekipa zaczyna się interesować :)
Pozdro!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Niedoścignione marzenia "Juwenalia"

potaramy się, żeby było o wiele lepiej :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Niedoścignione marzenia "Juwenalia"

Impreza będzie 6 czerwca, co do lokalizacji to jest kwestia dyskusyjna... Cały czas są prowadzone rozmowy ze sponsorami. Dla zainteresowanych nie będzie tylko i wyłącznie D-polo. Idea polega na tym, by każdy znalazł coś dla siebie, więc... Pożyjemy zobaczymy jak to będzie. Na razie jak widać jest pomysł, są ludzie którzy się starają i chcą coś zmienić w tym nudnym mieście. Brakuje tylko szczęścia i sponsorów chętnych do współpracy. To są niestety realia Łomży. Pozdro dla wszystkich

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Niedoścignione marzenia "Juwenalia"

taka jest niestety Łomża...
jak ktoś próbuje coś zrobić konstruktywnego, to wszędzie same problemy...
to nie ma kasy, to nie ma miejsca...
pomyślcie o tym, że oni nie robią tego dla siebie, tylko dla miasta...
żeby ludzie mogli się pobawić i nie mówili między sobą "a co to za h*** uczelnia..."

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Niedoścignione marzenia "Juwenalia"

Łomżyniacy myślą, że organizatorzy mają z tego jakieś pieniądze. A obecność na imprezie jest obowiązkowa. Wszyscy tylko by narzekali a podpowiedzieć coś mądrego to nie ma komu.

Zapytałem raz kolegę, który stale narzekał, że muzyka słaba na juwenaliach. Spytałem go co by chciał to powiedział " coś innego" a gdy spytałem co dokładnie to nie potrafił mi odpowiedzieć. Może to sie wydawać śmieszne jednak jest wielu takich co wiedzą tylko czego "nie chcą".
Tragedia tacy ludzie nie zajdą w życiu zbyt daleko bo nie wiedza gdzie chcą zajść.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Niedoścignione marzenia "Juwenalia"

hehe nawet w ostrołęcę ma być Ostrowska na Juwenaliach ;p

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Niedoścignione marzenia "Juwenalia"

Najnowsze wiadomości na temat Łomżyńskich Juwenaliów znajdziecie na stronie www.juwenalia.lomza.pl


* Oficjalny plan
* Opisy gwiazd
* Lista sponsorów
* Kontakt z organizatorami
ZAPRASZAM ! ! !

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org