niedziela, 16 czerwca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Nissan Primera p10

Witam!!

Wszystkich którzy mają coś do powiedzenia bardzo prosze o opinie o tym samochodzie. Z góry dzieki. Duzo to dla mnie znaczy

"Ten Klub te Barwy to dla nas całe ŻYCIE!!!"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nissan Primera p10

Autko spoko silnik praktycznie niezawodny na blachy trzeba uważać ale jak ktoś dba to mały problem tylko w Łomży z serwisowaniem japończyków są problemy a części polecam raczej orginalne, pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nissan Primera p10

Japończyki góra, i wiele poświęcenia nie wymagają, a częsci też polecam tylko orginalne...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nissan Primera p10

Mam jeszcze taki problem. Chce nabyc takie auto silnik 2.0 SLX na moja kieszen to troche duze spalanie (9-10l) chociaz z drugiej strony szkoda mi go truc gazem. Co wy byscie zrobili?

"Ten Klub te Barwy to dla nas całe ŻYCIE!!!"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nissan Primera p10

Miałem taką primerę przez 3 latka i przejechałem nią około 70 tyś km. Byłem z niej zadowolony. Moja opinia o tym aucie:
1. Silnik benzynowy tylko 2.0 (moja miała 1.6 na gaźniku z instalacją gazową, 0 osiągów przy sporym spalaniu a jakakolwiek naprawa gaźnika tylko w Białymstoku i nie jest to tani zabieg) Silniki świetnie pracuję na gazie, jest bezawaryjny.
2. Zawieszenie - typowy Japończyk świetne zachowanie na drodze, autko posłuszne pokonuje zakręty bez jakichkolwiek zastrzeżeń to dzięki dużym rozstawom kół(przez co mało zwrotna), elementy zawieszenia- trzeba zmieniać auto nie jest młodym modelem więc i guma ze względu na wiek traci właściwości. Polecam zamienniki droższe.
3. Komfort. Auto bardzo wygodne, świetne fotele (dobrze trzymają w zakrętach, fotel kierowcy z wyparciem na lędźwie) wszystko w zasięgu rąk, super plastyki nie rysują się i nie skrzypią, bardzo duży bagażnik.
4. Blachy. jak wspomniał przedmówca trzeba uważać i zabezpieczyć tylne nadkola, ale takie problemy występują prawie we wszystkich autach :(
reasumując P10 czy P11 nie ma znaczenia są to super auta za niewielkie pieniądze dające dużo radości i wrażeń z jazdy, niezawodne i proste mechanicznie.
gorąco polecam to autko

don't drink and drive just smoke and fly

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nissan Primera p10

jak najbardziej polecam! świetne auto! szczególnie wersja eGT - 2.0 150KM :) rewelacja!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nissan Primera p10

ładniejsza jest P11 ale sporo droższa i lepiej wyposażona

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nissan Primera p10

Ja nie widze roznicy w wyposazeniu miedzy p10 i p11

"Ten Klub te Barwy to dla nas całe ŻYCIE!!!"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nissan Primera p10

Konstrukcyjnie P10 i P11 to prawie te same auta. P11 były słabiej wyposażone niż P10

don't drink and drive just smoke and fly

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nissan Primera p10

czesc. mam pytanie, jak wymienic olej w skrzyni manualnej w primerze P 10 wersji hatchback 1.6 lx? ktora sruba jest spustowa ktora do wlewu i jak sprawdzic stan.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Spoko furka;]

Yo. ja mojego nissana primerę p10 1.6slx z 16stoma zaworami kupiłem za 4tyś.) mam go 2 tyg i ukręciłem już lewą półośkę. (200-400zł) W wielu miejscach gdzie próbowałem ją dostać mówiono ze to normalne;/ i ze nie mają:/;?
A tak ogólnie to autkiem jeździ sie wypas:D wspomaganie działa perfekt, w zakrętach siedzi twardo, wygodne i "zdrowe" . pełna elektryka: wszystkie szyby, lusterka, szyberdach, regulacja reflektorów i centralny zamek na pilota;] Stoi na oryginalnych aluskach 14" Zastanawia mnie tylko ile będzie kosztowa następna naprawa i czemu tak drogo;p

Ema białasy - Bekson ma wczasy!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nissan Primera p10

dla mnie kupa złomu i tyle z ćienkimi pordzewiałymi blachami a w srodku ,mydelniczkowe plastiki . Auto dla kogos kto się niezna na samochodach a czyms chce jezdzic . najcześćiej jakis cwaniak z niezłą gadaną wciska idioćie a ten mysli że kupił dobry samochód . Chcesz dobry to niemiecki

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nissan Primera p10

truth truth :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nissan Primera p10

Niemiecki:) szczególnie szczytem moich marzeń za cenę Primery jest Golf II/III Opel Vectra Audi 80 z deskami do prasowania zamiast spojlerów, kurzem na zderzakach i sianem wystającym z dzrwi. Pragne takiego samochodu:D

"Ten Klub te Barwy to dla nas całe ŻYCIE!!!"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nissan Primera p10

Gruby ty naprawdę się nie znasz pewnie tata i mama kupili tego trupa bo to i tak dla nich nie maluch i nie polonez więc sie cieszą że mają zagraniczny . A tobie dają sie czasami przejechac i myslisz że taki dobry on jest jak parę razy zamiele więcej na piachu kołami od malucha w towarzystwie małolatów he he he he he he

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nissan Primera p10

Nie mam jeszcze prawka:] Ale doznałem już tej przyjemności jeżdzenia nim:) Ty masz pewnie niemca i zachwalasz swoje ja zachwalam swoje:D Pewnie masz jeszcze w swoim "wonderfull, beautyfull" niemcu "SUPER NITRO LPG" za 500 złotych i w zime pali "Z górki" lekki lakier w kolorze rdzy i piękny spojler:) Niemiecki tJóning:D

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C6259747

http://allegro.pl/item448275213_opel_vectra_2_0_gt_tuning.html

Co byście wybrali??

"Ten Klub te Barwy to dla nas całe ŻYCIE!!!"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nissan Primera p10

witam.
Mam Primere p10 z 1995 r.niektóre te auta nie mają obrotomierza za miast tego jest zegar (h). czy jest możliwe zamiany zegara na obrotomierz.
Jeśli tak to czy są potrzebne do tego duże pieniądze i umiejętności.prosze o rade. odp prosze kierować na poczte. michlew14@wp.pl
z gury dziękuje.

michal

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nissan Primera p10

nissanklubpolska.pl tam poszukaj. Ale zdaję mi się że po prostu wyjmujesz zegar i wsadzasz obrotomierz.

Piszę poprawnie po polsku

Tylko Łomża ŁKS!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nissan Primera p10

Witam , typową usterką w tym modelu jest to że łatwo ukręcić pułoś, siadają tylnie sprężyny, pada piąty bieg, podświetlenie nawiewów, rdzewieje rura wlewowa od paliwa , no i tak jak koledzy pisali, rdzewieje podwozie, jeżdziłem takim samochodem jako moim pierwszym, bym nawet w zadowalającym stanie , części bardzo drogie , półoś tą lewą bo tą pewnie ukręciłeś poszukaj na allegro , ja dałem 180 zł , wymieniłem całe zawieszenie plus te wszystkie typowe usterki dla tego modelu, mimo to samochód wspominam dobrze , jednakże teraz jeżdzę a3 i muszę powiedzieć że nie ma porównania... audi to audi , silnik , wyciszenie, materiały wykonania, ja jednak stawiam na na Niemca , pozdrawiam!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nissan Primera p10

moim zdaniem nie warto zaglądac mu nawet w maske, sam wygląd tej primery odstrasza. Nie wiem czym sie podniecac w tym samochodzie, chyba tylko tym ze jeszcze jest na chodzie, zakładam że nie będzie to najnowszy rocznik. Co do niemców. Nie ma co sie chwalic tymi szrotami, starym niemieckim bmw czy co gorsze volkswagenem. Pozdrawiam wlaścicieli hondy:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nissan Primera p10

Vectra mi bardzo dobrze sluzy,



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nissan Primera p10

jak auto to tylko fiat

!

zapomniałam dodać ,,cztery koła i bat,,

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nissan Primera p10

pół kaa dolnaa



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nissan Primera p10





Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org